Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

poruka: 70
|
čitano: 15.752
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular".
8 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

Moj PC  
19 9 hvala 0
15 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Sto ce mi kvantitet kad nema kvaliteta.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

 Lol, tko ga to mrzi. Lik je nekad zanimljiv, a nekad lupeta gluposti. Ne znam sto se odmah pjenis bezveze.

8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
pravi_covijek kaže...
DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

 Lol, tko ga to mrzi. Lik je nekad zanimljiv, a nekad lupeta gluposti. Ne znam sto se odmah pjenis bezveze.

 Bas to, kaj je zapravo normalno jer nemres sve znat, al trebas bit svjestan da neke stvari ne znas pa stat na loptu.

 Al ima on bas par zabavnih podcasta sa onim kubancem gdje pricaju o zivotu izbjeglica

 

Ne slusam ga vise jer te teme mi ionak nisu od neke koristi pa ak vec slusam podcast onda slusam o nekoj specificnoj temi recimo o fotografiji od ljudi koji su majstori u tome...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 18:46 (Santana).
4 godine
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio? U najgorem slučaju je naporan, u najbolje guilty pleasure.

 
0 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio? U najgorem slučaju je naporan, u najbolje guilty pleasure.

 Da li obrazovanje Bila Gatesa ima veze sa medicinom? Tip je išao na Hardvar koji nikada nije završio. Fakultetski "dropout." Ali eto, dao si za pravo da ljudima soli pamet o medicini. Rogan u emisiju pozove ljude koji su dobro upoznati sa temom o kojoj se govori i samo postavlja pitanja. Ovi su slobodni reči što ih je volja. Billy Bob Gates pak na twitteru isključio komentare da se netko ne bi drznuo pitati ga " Čuj, Gates. Gdje si ti ono medicinu diplomirao?"

8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio? U najgorem slučaju je naporan, u najbolje guilty pleasure.

 Da li obrazovanje Bila Gatesa ima veze sa medicinom? Tip je išao na Hardvar koji nikada nije završio. Fakultetski "dropout." Ali eto, dao si za pravo da ljudima soli pamet o medicini. Rogan u emisiju pozove ljude koji su dobro upoznati sa temom o kojoj se govori i samo postavlja pitanja. Ovi su slobodni reči što ih je volja. Billy Bob Gates pak na twitteru isključio komentare da se netko ne bi drznuo pitati ga " Čuj, Gates. Gdje si ti ono medicinu diplomirao?"

 Pa tko prica o Gates-u ? Boli me ona stvar za njega

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
Santana kaže...
DuxCro kaže...
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio? U najgorem slučaju je naporan, u najbolje guilty pleasure.

 Da li obrazovanje Bila Gatesa ima veze sa medicinom? Tip je išao na Hardvar koji nikada nije završio. Fakultetski "dropout." Ali eto, dao si za pravo da ljudima soli pamet o medicini. Rogan u emisiju pozove ljude koji su dobro upoznati sa temom o kojoj se govori i samo postavlja pitanja. Ovi su slobodni reči što ih je volja. Billy Bob Gates pak na twitteru isključio komentare da se netko ne bi drznuo pitati ga " Čuj, Gates. Gdje si ti ono medicinu diplomirao?"

 Pa tko prica o Gates-u ? Boli me ona stvar za njega

 Pa pita lik kakvo obrazovanje Rogan ima da bi ga netko uzimao zaozbiljno? Ja pitam za usporedbu kakvo obrazovanje Gates ima da bi ga itko uzimao zaozbiljno po medicinskim pitanjima? Dok prdonja Gates gura svoju naraciju kao da je stručnjak o medicinskim pitanjima, Rogan u emisiju pozove stručnjake o tim pitanjima i postavlja im pitanja na koja ga zanimaju odgovori.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 19:16 (DuxCro).
8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...
Santana kaže...
DuxCro kaže...
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio? U najgorem slučaju je naporan, u najbolje guilty pleasure.

 Da li obrazovanje Bila Gatesa ima veze sa medicinom? Tip je išao na Hardvar koji nikada nije završio. Fakultetski "dropout." Ali eto, dao si za pravo da ljudima soli pamet o medicini. Rogan u emisiju pozove ljude koji su dobro upoznati sa temom o kojoj se govori i samo postavlja pitanja. Ovi su slobodni reči što ih je volja. Billy Bob Gates pak na twitteru isključio komentare da se netko ne bi drznuo pitati ga " Čuj, Gates. Gdje si ti ono medicinu diplomirao?"

 Pa tko prica o Gates-u ? Boli me ona stvar za njega

 Pa pita lik kakvo obrazovanje Rogan ima da bi ga netko uzimao zaozbiljno? Ja pitam za usporedbu kakvo obrazovanje Gates ima da bi ga itko uzimao zaozbiljno po medicinskim pitanjima? Dok prdonja Gates gura svoju naraciju kao da je stručnjak o medicinskim pitanjima, Rogan u emisiju pozove stručnjake o tim pitanjima i postavlja im pitanja na koja ga zanimaju odgovori.

 Ako jedan lupeta to ne znaci da je to opravdanje za lupetanje drugoga.

 

Da, Joe zove strucnjake koji znaju o cem pricaju i onda on na silu pokusava skrenut pricu prema teorijama zavjere

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 19:57 (Santana).
14 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
Gates ima pristup do ljudi koji su krema kreme u svojim područjima. Plus glupo je reći kako je eto Gates dropout i da nema pojma. Čovjek je ipak jedan od nabogatijih ljudi. Nije da je novac jedini faktor ali čovjek ipak zna. Kao da ja sad kažem da ne znaš osnove gramatike i da tvoje mišljenje ne vrijedi.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 21:02 (CroDexter).
11 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...

 Pa pita lik kakvo obrazovanje Rogan ima da bi ga netko uzimao zaozbiljno? Ja pitam za usporedbu kakvo obrazovanje Gates ima da bi ga itko uzimao zaozbiljno po medicinskim pitanjima? Dok prdonja Gates gura svoju naraciju kao da je stručnjak o medicinskim pitanjima, Rogan u emisiju pozove stručnjake o tim pitanjima i postavlja im pitanja na koja ga zanimaju odgovori.

 Bill Gates čita 150 stranica na sat (sa instantnim razumijevanjem). Pročitao je toliko knjiga da se malo ljudi može s njim usporediti. A medicinskim radom se bavi već godinama (ako ne i desetljećima). Ali ako ti kažeš da nije stručnjak, onda ok.

2 godine
protjeran
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio?

 I samim time je kompetentan i slobodan pričati o čemu god želi, jer mu nisu isprali mozak i jer ne mora paziti što će reći.

Za razliku od poličara, znanstvenika, novinara i ostalih plaćenika koji moraju slijediti napisanu agendu, dotični je u poziciji svakome reći "fuck you", neovisan je i može pričati o čemu god poželi bez straha da će mu netko "s vrha" bilo što prigovoriti.

 

To što ste vi navikli da je potrebno imati nekakvu titulu da bi pričao o nečemu to je isključivo vaš problem, vi se slobodno informirajte na mainstream medijima za ovce.

8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
ablad kaže...
Eric Prydz kaže...

Njegovo obrazovanje nema ni perifernog dodira s društveno-političkim područjem, zašto bi ga netko uzimao za ozbiljno po tom pitanju da bi ga mrzio?

 I samim time je kompetentan i slobodan pričati o čemu god želi, jer mu nisu isprali mozak i jer ne mora paziti što će reći.

Za razliku od poličara, znanstvenika, novinara i ostalih plaćenika koji moraju slijediti napisanu agendu, dotični je u poziciji svakome reći "fuck you", neovisan je i može pričati o čemu god poželi bez straha da će mu netko "s vrha" bilo što prigovoriti.

 

To što ste vi navikli da je potrebno imati nekakvu titulu da bi pričao o nečemu to je isključivo vaš problem, vi se slobodno informirajte na mainstream medijima za ovce.

 Ne mora bit u struci, ali se tocno vidi kada ne zna o cem prica i kad strucnom gostu ne zna postavit pravo pitanje pa se onda bavi glupostima.


Nemoj krivo shvatit ja mislim da je on super i nema boljeg za tak siroko polje tema koje uzima, ali ne treba ga dizat u nebesa.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.1.2022 22:15 (Santana).
8 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Pretplatnik sam Spotifyja isključivo zbog muzike. Podcasti me ne zanimaju.
Velika većina pretplatnika također nije zainteresirana za podcaste, ali to Spotify ne zanima. Guraju podcaste svom silom i ne slušaju korisnike koji ih ne žele ni čuti ni vidjeti. Ljudi su počeli bježati od Spotifyja zbog podcasta.
Spotify inače ignorira zahtjeve i molbe korisnika. Neki od tih zahtjeva stoje godinama, traženi su i izglasani od tisuća pretplatnika, ali Spotify ne mari.

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

jebena kriza 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
pravi_covijek kaže...
DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

 Lol, tko ga to mrzi. Lik je nekad zanimljiv, a nekad lupeta gluposti. Ne znam sto se odmah pjenis bezveze.

Puno ljudi kao i obično, sto ljudi sto čudi pogotovo kad im nekaj ne ide u prilog.

 

Kao primjer, on je jedini kod sebe ugostio recimo državnog neprijatelja broj 1.Na kraju je saznal realnu istinu, ili ono kaj je godinama bilo kak ti obična teorija zavjere.

 

AMD,........is that Epyc or what?
8 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
neznam123456 kaže...
DuxCro kaže...

 Pa pita lik kakvo obrazovanje Rogan ima da bi ga netko uzimao zaozbiljno? Ja pitam za usporedbu kakvo obrazovanje Gates ima da bi ga itko uzimao zaozbiljno po medicinskim pitanjima? Dok prdonja Gates gura svoju naraciju kao da je stručnjak o medicinskim pitanjima, Rogan u emisiju pozove stručnjake o tim pitanjima i postavlja im pitanja na koja ga zanimaju odgovori.

 Bill Gates čita 150 stranica na sat (sa instantnim razumijevanjem). Pročitao je toliko knjiga da se malo ljudi može s njim usporediti. A medicinskim radom se bavi već godinama (ako ne i desetljećima). Ali ako ti kažeš da nije stručnjak, onda ok.

 Hahahaha! Tko to kaže? Tko može reči osim samog Gatesa da je pročitao ogroman broj knjiga?  Pa evo, neću ni ja na medicinski fakultet iči, samo ću knjige čitati. Čovjek je toliki "stručnjak" da je davao na početku cjepljenja debilne izjave kako COVID cjepiva nemaju dugoročne štetne posljedice. Dakle čovjek mora da je prorok, ne samo medicinski stručnjak. Jer čak i na stranicama CDC-a piše da nitko ne zna kakve su dugoročne posljedice COVID cjepiva. Zato se i zovu dugoročne posljedice.  Čovjek je dao doslovno stotine milijuna dolara medijima raznim da bi ga dizali u nebesa i eto to je kod tebe očito upalilo. Čovjek je egomanijak. I to ne bilo kakav nego opasni egomanijak koji očajno želi da netko obrača pažnju na njega i sada kada je u mirovini.

 

14 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Volim ponekad poslušati Roganov podcast, ali najviše slušam podcast Sean Carrolla (teoretski fizicar, gosti su mu iz raznih grana prirodnih i društvenih znanosti) i Lex Fridmana (struka mu je AI, ali ima razne teme i goste).

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

 Joe Rogan je super jer dokazuje jako mnogo društvenih fenomena u realnom vremenu.

 

Naime, nekidan je ugostio dr. Roberta Malonea, virologa i imunologa koji, međuostalim, tvrdi da je upravo on izumio mRNA cjepivo i da zato zna da ista nisu učinkovita kako se tvrdi, kao i mnogo drugih izjava o cjepivu.

No, onda je upitao Rogana kako je ona moguće da toliko ljudi slijepo vjeruje CDCu i ostalima oko nošenja maski, mjera i cjepiva.

Dao je odgovor da je uzrok sličan onome u Hitlerovoj Njemačkoj (jeeeej) kada je također veoma obrazovana masa ljudi potpala pod nerazuman "trend".

To je nazvao "mass formation psychosis" - utvrdivši da se ljude može masovno hipnotizirati i tako hipnotizirane ih se može povesti bilo gdje.

 

No.

 

"Mass Formation Psychosis" - ne postoji.

 

I što je sad to?

Termin koji nikada nije bio upotrebljen, niti ga je itko ikada dokazo išta slično odjednom postaje veoma tražen pojam na internetu!

Kako je moguće da cijeli svijet sada ozbiljno priča o fenomenu koji ne postoji i da jako puno ljudi na Twitteru tu dijagnozu primjenjuje na apsolutno sve masovnije društvene pojave?

Jesu li i sami potpali pod "Mass Formation Psychosis"!?

 

Pa odgovor je banalno, tragično i katastrofalno jednostavniji.

 

Rogan je upravo dokazao da je dovoljan 1 (jedan) jak izvor da neko pojam postane - mainstream.

I tako, Rogan je od "istjerivača istine" postao običan šibicar pizdarija koje sad netko drugi mora objašnjavati kako te pizdarije nisu istinite.

 

I tako je pokret "nisam ja šeepel ja čitam nejovisne medije nisam MSM plačenik da čitam što mi se servira ja preispitujem sve nisam šeeple" pojeo, kako se kolokvijalno kaže, isto govno.

 

A što je doktora Malonea tiče, dajem mu isti savjet koji dajem većini onih koji "nešto znaju ali nisam školovala".

Napiši rad, ja ću ga supotpisati i predati pa hajmo po Noble Prize.

 

DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu.

I ovo je najbolji primjer nenamjerne komedije u zadnjih nekoliko godina (drugi je da se ponosimo što nam je oca domovine gluimio seksualni zlostavljač).

Rogan se upravo i ne boji postavljati pitanja o ničemu, jer kako "mass formation psychosis" ne postoji, bukvalno se priča o ničemu!

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

 

 

Ma podcast je zanimljiv kao format za obradu neke teme, al' i ovi podcasti na hrvatskom su blagi užas. Sve neki "pametni" gosti, hiperinflacija šugavih informacija, itd.

Jedino volim specijaliziran podcaste, al neće tebi pametni, tako da priča. Podcasti kao i ostala popularan kultura više su za široke mase, koje ne zanimaju pametne i inteligente stvari, nego onako više gluposti...sport, NLO, ...nitko se nikada nije obogatio na pametnom, nego na glupom. Sve se svodi na to.

 

To ne znači da ne volim i takve podcast gledati, al' ono iznosim činjenice.

Za prave informacije uvijek treba platiti. 

dzg
Moj PC  
2 1 hvala 0
2 godine
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
DuxCro kaže...

 Hahahaha! Tko to kaže? Tko može reči osim samog Gatesa da je pročitao ogroman broj knjiga?  Pa evo, neću ni ja na medicinski fakultet iči, samo ću knjige čitati. Čovjek je toliki "stručnjak" da je davao na početku cjepljenja debilne izjave kako COVID cjepiva nemaju dugoročne štetne posljedice. Dakle čovjek mora da je prorok, ne samo medicinski stručnjak. Jer čak i na stranicama CDC-a piše da nitko ne zna kakve su dugoročne posljedice COVID cjepiva. Zato se i zovu dugoročne posljedice.  Čovjek je dao doslovno stotine milijuna dolara medijima raznim da bi ga dizali u nebesa i eto to je kod tebe očito upalilo. Čovjek je egomanijak. I to ne bilo kakav nego opasni egomanijak koji očajno želi da netko obrača pažnju na njega i sada kada je u mirovini.

 

 

Ma daj..

I na ovome forumu je hrpa antivaksera govorila kako je cjepivo loše, da ljudi umiru od njega, čipiranje i ostale budalaštine, a nisu završili medicinu.

 

Čak i ako specijaliziraš određenu granu medicine, (po nekima) ne bi trebao pisati i pričati o granama medicine koje nisi specijalizirao...

 

Još rigorozniji će reći; "što ti imaš pričati o imunologiji, kad imaš dva cijenjena znanstvena rada, a onaj drugi sedam"..

 

Gdje je kraj ljudskom debilizmu.

Gates ima pravo pričati o čemu hoće ..

Mi imamo pravo nešto prihvatiti, ili ne.

15 godina
online
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
neznam123456 kaže...
DuxCro kaže...

 Pa pita lik kakvo obrazovanje Rogan ima da bi ga netko uzimao zaozbiljno? Ja pitam za usporedbu kakvo obrazovanje Gates ima da bi ga itko uzimao zaozbiljno po medicinskim pitanjima? Dok prdonja Gates gura svoju naraciju kao da je stručnjak o medicinskim pitanjima, Rogan u emisiju pozove stručnjake o tim pitanjima i postavlja im pitanja na koja ga zanimaju odgovori.

 Bill Gates čita 150 stranica na sat (sa instantnim razumijevanjem). Pročitao je toliko knjiga da se malo ljudi može s njim usporediti. A medicinskim radom se bavi već godinama (ako ne i desetljećima). Ali ako ti kažeš da nije stručnjak, onda ok.

 ali Gates nema diplomu, dakle nije certificiran od strane nadležnih institucija i prema tome ne može biti stručan. Čak je Vice Mihanović doktor naspram njega

2 godine
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
wyks kaže...

I ovo je najbolji primjer nenamjerne komedije u zadnjih nekoliko godina (drugi je da se ponosimo što nam je oca domovine gluimio seksualni zlostavljač).

Rogan se upravo i ne boji postavljati pitanja o ničemu, jer kako "mass formation psychosis" ne postoji, bukvalno se priča o ničemu!

 

 Vjerojatno misliš na Kevina Spacey-a..

 

U Americi je popularno optužiti nekoga za seksualno zlostavljanje, iako nemaš nikakav dokaz...

Nakon tebe se javi još njih 500, koje si navodno isto zlostavljao, pokušavajući izmusti novce od financijski potkovanoga čovjeka..

 

No, vidiš da ipak (samo u Americi) postoji mass psychossis, jer te nakon takve optužbe neke budale, cijela nacija zamrzi preko noći, dobiješ otkaz iz gledane serije, iako nikada ništa nije dokazano..

 

Iskoristili su priliku kad je priznao da je Gay.

 

Nije jedini.

 

Dosta poznatih i "vidi slučajno" bogatih Amera, i dan danas vode sudske sporove, kako bi obranili svoju čast, jer su prozvani kao seksualni zlostavljači..

 

Ej, silovao me je prije 30 godina, uzviknu jedan !

Na lomaču s njim, uzviknuše Amerikanci !!!!

12 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
wyks kaže...
DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu. Naravno zbog toga ga apsolutno mrze svi moždano isprani liberali koji ne podnose niti najmanje odstupanje od narativa koji im odgovara, dok im u isto vrijeme usta puna slobode govora.

 Joe Rogan je super jer dokazuje jako mnogo društvenih fenomena u realnom vremenu.

 

Naime, nekidan je ugostio dr. Roberta Malonea, virologa i imunologa koji, međuostalim, tvrdi da je upravo on izumio mRNA cjepivo i da zato zna da ista nisu učinkovita kako se tvrdi, kao i mnogo drugih izjava o cjepivu.

No, onda je upitao Rogana kako je ona moguće da toliko ljudi slijepo vjeruje CDCu i ostalima oko nošenja maski, mjera i cjepiva.

Dao je odgovor da je uzrok sličan onome u Hitlerovoj Njemačkoj (jeeeej) kada je također veoma obrazovana masa ljudi potpala pod nerazuman "trend".

To je nazvao "mass formation psychosis" - utvrdivši da se ljude može masovno hipnotizirati i tako hipnotizirane ih se može povesti bilo gdje.

 

No.

 

"Mass Formation Psychosis" - ne postoji.

 

I što je sad to?

Termin koji nikada nije bio upotrebljen, niti ga je itko ikada dokazo išta slično odjednom postaje veoma tražen pojam na internetu!

Kako je moguće da cijeli svijet sada ozbiljno priča o fenomenu koji ne postoji i da jako puno ljudi na Twitteru tu dijagnozu primjenjuje na apsolutno sve masovnije društvene pojave?

Jesu li i sami potpali pod "Mass Formation Psychosis"!?

 

Pa odgovor je banalno, tragično i katastrofalno jednostavniji.

 

Rogan je upravo dokazao da je dovoljan 1 (jedan) jak izvor da neko pojam postane - mainstream.

I tako, Rogan je od "istjerivača istine" postao običan šibicar pizdarija koje sad netko drugi mora objašnjavati kako te pizdarije nisu istinite.

 

I tako je pokret "nisam ja šeepel ja čitam nejovisne medije nisam MSM plačenik da čitam što mi se servira ja preispitujem sve nisam šeeple" pojeo, kako se kolokvijalno kaže, isto govno.

 

A što je doktora Malonea tiče, dajem mu isti savjet koji dajem većini onih koji "nešto znaju ali nisam školovala".

Napiši rad, ja ću ga supotpisati i predati pa hajmo po Noble Prize.

 

DuxCro kaže...

Joe Rogan je super jer se ne boji postavljati pitanja o ničemu.

I ovo je najbolji primjer nenamjerne komedije u zadnjih nekoliko godina (drugi je da se ponosimo što nam je oca domovine gluimio seksualni zlostavljač).

Rogan se upravo i ne boji postavljati pitanja o ničemu, jer kako "mass formation psychosis" ne postoji, bukvalno se priča o ničemu!

 

 

 

 Super kako si ti iz cijele priče bacio fokus na neki termin koji kao ne postoji.

 

Izgleda kao da želiš stvoriti nekakvu masovnu psihozu.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Were all going to die. Come watch TV.
15 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
Zaporožac kaže...
..

 

Gdje je kraj ljudskom debilizmu.

Gates ima pravo pričati o čemu hoće ..

Mi imamo pravo nešto prihvatiti, ili ne.

- da, nema kraja glupostima, ljudska osobina. :)

- gates ima pravo pričati, kao što to pravo imaju i ostali, o bilo čemu.. no to ne znači da je ili nije u pravu-činjenice-dokazi itd.. kako za gatesa tako za sve u svim pitanjima-tvrdnjama-granama. .. no uvjek prednost ima neki 'autoritet', neovisno po kojem kriteriju, može biti po diplomi, bogatstvu, utjecaju recimo neki car-kralj.. pa čak i kriterij da ćemo prje povjerovati osobi koja nam je simpatična izgledom ili ako pripada istoj navijačkoj skupini nego nekom drugom neovisno o činjenicama, dokazima, navodima ili relevalntnosti..

- to što 'mi' imamo pravo nešto prihvatiti je onak, beskorisno.. prihvaćamo da npr pada kiša ili sija sunce? prihvaćamo li da je pandemija-covid19 tu i da ljuid umiru, možemo to jednako 'odbijati'.. no kad se potegne argument struka-dokaz-činjenica, tad nije stvar u tome što ''mi'' možemo, tj 2+2=4 neovisno o tome što mi možemo ili što netko želi-tvrdi, tj matematička činjenica koja nije podložna nečijoj želji i dokaziva jednoznačno-konačno .. dok je problem što ostale stvari nisu tako 'jednostavne' ili dokazive.

 

Ges kaže...
..

 ali Gates nema diplomu, dakle nije certificiran od strane nadležnih institucija i prema tome ne može biti stručan. Čak je Vice Mihanović doktor naspram njega

 - ili je važna 'titula' kao struka-stučnost ili činjenice? .. npr može neki 'seljo' tvrditi da je 2+2=4 i nasuprot imati stučnjaka s diplomom koji tvrdi nešto drugo-različito.. jedan je nestručan ali činjenično točan, drugi je stručan ali činjenično netočan.. tko je u pravu? što je kriterij? stručnost-diploma ili činjenica?

- što ako stručna osoba iz bilo kojeg (uključite maštu) razloga želi nešto 'lažno' tj nešto za što i sam zna da je netočno, .. ne mora postojati razlog, npr postoje masovne ubojice koji jednostavno ubijaju ljude a zašto je sporedno tj mi kao 'normalni' ne moramo to 'razumjeti'..

- u osnovi svake prevare, recimo novčarsko-ugovorne ili na pokeru klasično blefiranje.. je da osoba koja čini prevaru to zna, zna činjenice kao što to zna neki mađioničar koji iz šešira izvadi zeca, no i dalje nas 'vara' tj ima neku korist čak i kad nije novčano-konkretna-jasna npr ubojica-manijak nema novčanu korist čisto sadistički..

- nogometaš koji želi loptom na terenu predriblati obranbenog igrača.. je u nekoj definiciji prevarant-blefer, ''krene lijevo pa skrene desno..''.. ili taktičar, mada je ipak na kraju samo nogometaš, dok će golmana zavarati trzajem da će pucati recimo lijevo a puca desno.. ima razlog, cilj, želju suprotnu obrani-golmanu. On tad nije prevarant nego normalan nogometaš.. no ako to radi recimo na sudu tad je kriminalac-krivokletnik-prevarant.. dok njegov odvjetnik na sudu čak i kad zna za krivicu brani stranku svim raspoloživim pravnim sredstvima pa i laganjem ili navlačenjem činjenica-zakona itd..

- tko je 'sudac'? arbitar-mjerodavan, tko je neko tijelo-institucija koja nešto atestira ili kojoj se vjeruje? .. npr njemački institut za kontrolu kvalitete i odgovarajuća oznaka na robi da zadovoljava kriterij-kvalitetu .. njemu vjerujemo, kao što vjerujemo recimo švicarskoj banci i sl. .. a to povjerenje je recimo 'stvarano' takvim radom, pouzdanošću, ne nekom diplomom ili sl. papirnatim dokazom koji i sam može biti fejk..

- npr, u nekoj takvoj podcast ili tv emijisi može biti neki stručnjak, epidemiolog s diplomom.. što ako je diploma lažna? Što ako je osoba tvrdila neku tvrdnju-x i otkrije se da je prevarant? .. postaje li ta tvrdnja laž-netočna ili i dalje vrijedi kao 2+2?.. problem, to nije crno-bijelo tj nije ili-ili suprotni odgovor, tad to što je osoba prevarant ili dokazano u krivu ne znači da je svaka tvrdnja koju je iznjela netočna tj štoviše prevaranti u prevari u pravilu koriste dokazive dijelove, nešto što je temelj na kojem gradi priču, kao 2+2.. i to što zloupotrijebi tu činjenicu ne mijenja samu činjenicu tj više govori o 'nama-drugoj strani' koji takvu priču progutamo nekritički, naivno, kao djete koje gleda mađioničara..

 

-gates nije glupson, nije anonimac, nije novčano-poslovno ovisan, .. kad nešto kaže to ima 'težinu' daleko veću nego kad to kaže netko iz ostatka mase od 7 milijardi.. tj ponekad nije važno što kaže nego tko kaže ... a to je samo po sebi kontradiktorno temeljima znanosti-logike .. no to je ljudski.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

LOL, Joe Rogan i inteligencija, Joe Rogan i "ne boji se postavljati pitanja i traziti istinu".

Dovede covjek doktora, pocne tvrditi da je Miokarditis jako cesta pojava kod cijepljenih klinaca. Kaze doktor da to nije istina, da je daleko cesce nakon zaraze kovidom. Kaze Džo "mislim da to nije istinito", kaze doktor da je. Kaze Džo da ce istraziti. Istrazi, kaze clanak da je doktor u pravu. Kaze Džo - "ali da li je to kod djece, ne znam jesu li napravili dobro istrazivanje". Kaze doktor da je istrazivanje dobro i da se radi o klincima izmedu 12-17. Kaze Džo da ne vjeruje tome, da je najbolji izvor informacija VERS, stranica u kojoj sam mozes prijaviti zdravstvene poteskoce.

I tako su se vratnice gola pomakle sa svoje pozicije na terenu, negdje na parkiraliste iza stadiona.

Nekad je Joe Rogan bio fora jer je sam sebi priznavao da je glupi majmun. Sada je uvjeren da nije glupi majmun. Kakav glupi majmun.

 
20 0 hvala 3
14 godina
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Bio je super dok se držao MMA tema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna popular

Rogan je "neovisan" isključivo iz razloga što oglašava na platformi kakva je podcast i zbog toga što je upravo on vlasnik tog podcasta. Uostalom, koliko ga ljudi sluša čini njegove ideje vrlo mainstream i on (su)proizvodi to smeće, nije on nikakav revolucionarni mislilac, a njegove ideje nisu originalne niti dira u "osinje gnijezdo".

 

Što se tiče Gatesa, nitko ozbiljan ga ne uzima kao medicinski autlritet, ali ako točno prenosi stavove znanstvene zajednice, onda je u najboljem slučaju promicatelj znanosti.

 

Naranču su slušali za predsjedovanja, točnije medicinske savjete pa su iz CDC-ija izbacili podatak kako je nakon toga uslijedio značajan porast od nekoliko tisuća posto trovanja Amerikanaca sredstvima za dezimfekciju ruku u odnosu na prethodne godine.

 

Slušati nestručnjaka je vrlo štetno, čak i ako nisi na razini da popiješ sedamdeset ili više postotni alkohol.

 
4 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
sexytoiletpaper kaže...

Nekad je Joe Rogan bio fora jer je sam sebi priznavao da je glupi majmun. Sada je uvjeren da nije glupi majmun. Kakav glupi majmun.

 to je nusprodukt traženja odgovora o svijetu jer od razgovora sa silnom količinom ljudi uvidiš da titule, slava i sl. društvene mjere uopće ne ukazuju na to jel netko istinski znalac ili pametan te shvatiš da su retardi svuda oko tebe i na pozicijama na kojima bi trebali biti ne-retardi, pa si umisliš da si pametan pošto ima tako puno retardiranijih od tebe i tako na balonu svog ega naletiš na stvarne stručnjake pa ti nije jasno kako to da tvoja pamet nije bolja od njihove

Ego is one hell of a drug...

14 godina
offline
Re: Podcasting je u ozbiljnoj krizi: prosječna pop
sexytoiletpaper kaže...


Nekad je Joe Rogan bio fora jer je sam sebi priznavao da je glupi majmun. Sada je uvjeren da nije glupi majmun. Kakav glupi majmun.

i dalje prizna :) 10:19 

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.1.2022 12:29 (loky4i4).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice