POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

poruka: 14
|
čitano: 5.826
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom".
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

 

Aha, znači to nije mobitel za one koji više nisu mladi? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Aha, znači to nije mobitel za one koji više nisu mladi? 

 

 

 

Nije ni za mlade sa 4GB RAM-a :D

14 godina
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel

Nije, mi matori moramo kupovati mobitele sa velikim tipkama, kako bi vidjeli brojeve, a sve osim poruka i poziva je čisti višak, jer mi matori se s time ne znamo služiti i preglupi smo da naučimo. @casperius: moj xiaomi ima 4 GB RAM-a, a i kćerin je vrlo sličan (ali ipak malo bolji). Znači za mene nije jer sam mator i trebam gore navedene telefone, a kćeri nije dobar jer nema po tvom mišljenju dovoljno RAM-a. Kada vidim što sve radi s njim (osim igranja igrica, to više voli na kompiću), ne bih rekao da joj nešto previše fali još memorije. Ne kažem da možda ne bi bilo malo bolje 6-8 GB, ali i ovako fercera bez greške. Inače, ono što po mom mišljenju nije dobro su kamere od 2MPx za makro i 8 MPx za selfi, s tim da selfi još i prolazi, ali makro baš i ne, ali zato moj Nikon d5600 i makroprstenovi odrađuju stvar vrhunski, ako baš trebam makro.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 10:07 (učo).
4 godine
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
@casperius Eto, moj Honor 8X i dalje radi besprijekorno s 4 gige RAMa i na Androidu 10. Iako je star dvije godine, iako radi na "pretpotopnom" kirinu 710, iako je već dva puta mijenjan zaslon (jebiga, bauštela i 6,5 inča ne idu zajedno), sve radi kao i prvog dana.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 10:54 (Maro0612).
4 godine
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
Maro0612 kaže...
@casperius Eto, moj Honor 8X i dalje radi besprijekorno s 4 gige RAMa i na Androidu 10. Iako je star dvije godine, iako radi na "pretpotopnom" kirinu 710, iako je već dva puta mijenjan zaslon (jebiga, bauštela i 6,5 inča ne idu zajedno), sve radi kao i prvog dana.

 Pretpotopni Kinin 710 kojeg su uredno ugurali u P Smart 2021. :-)

14 godina
offline
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

Valja spomenuti kako se i Poco odvaja kao samostalni brand, premda koriste još uvijek MIUI.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
Maro0612 kaže...
@casperius Eto, moj Honor 8X i dalje radi besprijekorno s 4 gige RAMa i na Androidu 10. Iako je star dvije godine, iako radi na "pretpotopnom" kirinu 710, iako je već dva puta mijenjan zaslon (jebiga, bauštela i 6,5 inča ne idu zajedno), sve radi kao i prvog dana.

 

Ma i moj P20 lite radi super ok baterija je banana ostao je na androidu 9, emui 9.1, ali išlo je da je reklama za mlade, a znamo da mladi koriste igrice i to zahtjeva više rama. Inače svaka je na mjestu kaj si napisao.

16 godina
offline
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

Evo ja ga imam već dva tjedna, kupljen vani u Poco Shop-u (za malo manje od 1100kn, 128GB verzija). S obzirom da sam dosad imao Mi Max 3 koji je hardwerski skoro pa isti ne osjetim neku razliku u samoj brzini telefona. Jedino na što sam se morao naviknuti je veličina ekrana :)

 

Baterija je brutalna, bez problema dva dana jačeg korištenja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel

Da li mozete napisati mini recenziju za uredaj s obzirom da mi prijatelj kaze da ima puno bugova i da ima problem sa primanjem obavjesti?

16 godina
offline
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

Pa evo mogu napisati kraći osvrt, jer nemam dugo telefon. Usporedbe radim sa prethodnim telefonom (Mi Max 3).

 

Display je dobar, HD rezolucije, uredno čitljiv i vani (doduše dosad nije bio full sunčan dan pa da ga isprobam na jakom suncu). Na automatskom osvjetljenju svijetli barem 10% slabije od bivšeg telefona. Još se navikavam na veličinu.

 

Otisak prsta je sa strane, od 10 pokušaja jednom "promaši", ali mislim da je više problem mojih navika na puno veći onaj na pozadini bivšeg telefona.

 

Stereo zvučnici su odlični i ugodno sam iznenađen koliko su glasni.

 

Kamera je klasu bolja od Max-ove, Pro mode je odličan za one koji ga znaju iskoristiti, ali mi ona nije bila bitan adut kod kupovine jer imam DSLR. Uglavnom, zadovoljiti će većinu (po meni).

 

Procesor je čisto dovoljan, koristim dosta aplikacija a od igrica igram Candy Crash franšizu.

 

Baterija je vrh, dva dana bez imalo muke (24/7 upaljen 4G, Bluetooth (handsfree u automobilu, Mi Band narukvica), display na Auto, sinhronizacija, Viber, Whatsapp...). Punjenje radim preko noći pa ne znam točno koliko treba da se napuni. Punjač je iste snage kao i na Max-u.

 

U paketu je došla maska, instalirana zaštitna folija na ekranu, igla, punjač i kabel. Kupljen preko Alija u Poco Shop-u, sa skladišta iz Francuske, pa nisam imao dodatnih davanja na telefon.

 

Ukratko, telefon nije niti ultra brz niti ima kamere kao modeli od gotovo 1000 eura, ali za tu cijenu... nudi čak i puno. Meni je bila najvažnija baterija kod samog odabira telefona.

 

Moj PC  
4 0 hvala 4
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
Dardevil kaže...

Punjač je iste snage kao i na Max-u.

 

U paketu je došla maska, instalirana zaštitna folija na ekranu, igla, punjač i kabel. Kupljen preko Alija u Poco Shop-u, sa skladišta iz Francuske, pa nisam imao dodatnih davanja na telefon.

 

 

 

 

 

Pozdrav, možeš li objasniti što ovo znači? AliExpress, neka trgovina zvana "poco shop"? Ili sam krivo shvatio. Hvala.

16 godina
offline
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom

Da, baš Poco Shop trgovina na AliExpressu. Imaju skladišta u Kini, Francuskoj i još nekim zemljama (ne sjećam se ponude tadašnje kad sam kupio). Tako da nisam imao davanja na telefon (francusko skladište).

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i vel
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Dardevil kaže...

Punjač je iste snage kao i na Max-u.

 

U paketu je došla maska, instalirana zaštitna folija na ekranu, igla, punjač i kabel. Kupljen preko Alija u Poco Shop-u, sa skladišta iz Francuske, pa nisam imao dodatnih davanja na telefon.

 

 

 

 

 

Pozdrav, možeš li objasniti što ovo znači? AliExpress, neka trgovina zvana "poco shop"? Ili sam krivo shvatio. Hvala.

 https://es.aliexpress.com/item/1005001423730905.html?spm=a2g0o.detail.100009.1.4242175apvbFGq&gps-id=pcDetailLeftTopSell&scm=1007.13482.95643.0&scm_id=1007.13482.95643.0&scm-url=1007.13482.95643.0&pvid=b4238e5c-45c2-4651-b512-cd7e8913409f&_t=gps-id:pcDetailLeftTopSell,scm-url:1007.13482.95643.0,pvid:b4238e5c-45c2-4651-b512-cd7e8913409f,tpp_buckets:668%230%23202495%232_668%23888%233325%2313_668%232846%238108%231977_668%232717%237567%23907_668%231000022185%231000066059%230_668%233480%2315683%23747

16 godina
offline
POCO M3 - telefon za mlade, s tri kamere i velikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice