Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

poruka: 14
|
čitano: 4.820
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256 ".
11 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

Možda je veći problem plaćanje prostora za backupa tolike količine podataka na Cloud

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s

Zašto bi svoje podatke na Cloud stavljao? Kupi vanjski disk od par TB i problem riješen. Nakon koju godinu kupiš još jedan, pa napraviš "backup".  I lijepo nema potrebe da svoje podatke povjeravaš Cloud servisu. Drži to sve kod sebe.

13 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

I gdje su ti podaci dostupni kad ih trebaš, trčiš doma spajas disk da bi pronašao tipa neku sliku ili video?

I onda ti taj disk padne na pod ili neka druga random stvar dogodi i imaš drek.

Cloud Ima svoje prednosti, meni mojih 256gb na mobu služi kao brzi usb stick za gluposti..

Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

Ja imao WD Cloud Home sa 2TB. Nikad nisam uspio na njega prebaciti jer je software blago receno katastrofa, presporo, prelose. Pokusao dijeliti sa familijom, ne radi invite uopste, druga ga strana nikad nije dobila.

 

Takodjer sam imao prije podataka na ext HDD od 2009 do 2018, nakupilo se svega, prebacivao nesto sa PC-a na laptop,  i dok sam prebacio podatke sa pc.a, prenio hdd do laptopa, hdd crk`o. Gotovo 10 godina podataka ode u vjecita lovista.

Ne hvala, lijepi one drive, par dolara 100 giga.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s
NAS sa diskovima u RAIDu koji automatski sve gura u Cloud. Sve ostalo je neozbiljno i naivno.
6 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

Synology i DS file. Nema tko sto gledati moje podatke.

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

Mislio sam da je tema novi Samsung flagship, a ono cloud i NAS.

U svakom slučaju samo 128 GB na mobu koji može snimati u 4K50fps ili više je mizerija. Još u kombinaciji sa editiranjem npr. gopro videa na mobu... Dobro da su povećali minimum.

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s

Problem je što nije 128GB nego cca oko 100, i ako malo više slikaš/snimaš napuni se u sekundu. 256GB je za mene minimum ako nema SD kartice, tako da fala bogu, iako te zaboli kad vidiš koliko svi proizvođači računaju dodatnu memoriju. I baš to je jedan od večih razloga zašto se držim S10 i to samo zato što ima microSD karticu i mi nikako ne ide u glavu zašto je svi miču sa mobitela a potreba po više prostora je sve veća i veća.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 10:35 (nikonja).
16 godina
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s
nikonja kaže...

Problem je što nije 128GB nego cca oko 100, i ako malo više slikaš/snimaš napuni se u sekundu. 256GB je za mene minimum ako nema SD kartice, tako da fala bogu, iako te zaboli kad vidiš koliko svi proizvođači računaju dodatnu memoriju. I baš to je jedan od večih razloga zašto se držim S10 i to samo zato što ima microSD karticu i mi nikako ne ide u glavu zašto je svi miču sa mobitela a potreba po više prostora je sve veća i veća.

 Zato jer dva dolara memorije prodaju po 100 i samim time imaju vecu dobit. 

Pederluk.

6 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

indeed

NULL!=NULL
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

U jesu napredni... Moja xperia iz 2020. dolazi s 256GB memorije, plus prima i SD kartice. Valjda će samsung dostići to za koju godinu pa će opet biti vijesti kao je samsung napredan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s
Izzy kaže...

Zašto bi svoje podatke na Cloud stavljao? Kupi vanjski disk od par TB i problem riješen. Nakon koju godinu kupiš još jedan, pa napraviš "backup".  I lijepo nema potrebe da svoje podatke povjeravaš Cloud servisu. Drži to sve kod sebe.

 zato što mogu i hoću.. ako mi šune i treći ću pored gdrivea i onedrivea.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
15 godina
offline
Re: Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s

Aaaa, tako znači. Komodni smo i nije nas briga gdje bi naši podaci mogli završiti... Fuj, bljak - ja nema šanse da moje podatke povjerim bilo kakvom servisu za skladištenje podataka. Tu spadaju i oni programi za čuvanje lozinki. Pa da se da ne bi jednog lijepog dana slučajno bilo kompromitirano. Evo na slici kako čuvam meni bitne podatke. Možda tijekom ove godine kupim još jedan ext. WD disk od 4 TB i ovaj od 3 TB dam roditeljima. I onda u ovo računalo sa FX-8320 procesorom ubacim HDD od 4 TB i kopiram na njega ono što želim sačuvati, a nalazi se na tome vanjskom disku. Pa da držim na dva mjesta. Ima na njemu puno filmova, crtića i igara, ali to sve nije toliko bitno da i ostanem bez toga. Obiteljske fotografije i videozapisi su mi bitni podaci i njih držim kako na disku, tako i od nedavno na ovim M-Disc BDXL medijima od 100 GB.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 17:09 (Izzy).
16 godina
neaktivan
offline
Početna inačica Samsung Galaxyja S23 dolazi s 256

apsolutno sve u cloud.  čak sam na google accountu UKLJUČIO potpuno brutalno da sve prati i ništa da ne briše... mislim da nakon par mjeseci briše logove korištenja...ima opcija pamti neograničeno.

sve sam to popalio.  kad prdnem, hoću da s molekule tog smrada u cloudu.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice