Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

poruka: 23
|
čitano: 3.377
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne".
11 godina
protjeran
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Ostavili ste mogucnost komentiranja, samo podsjecam.

 
16 0 hvala 1
15 godina
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Evo ga, Rimac tema koja nije cenzurirana. Pripremam kokice 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Evo Mate po nekim sa ovog foruma je došao u Kineskom autu koji u stvari ne postoji 

Nadglednik dina
Moj PC  
2 6 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Dobro da nije došao u Ferrariju.

Inače što kaže kad će prodati to čudo? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Stigao u ne...
Came in NOT 🤣

Nego, to je sad rabljena roba, dajem 35.000€, ni lipe vise.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 15:10 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Ispada da su sad iskljucili komentare, al tema na forumu je ostala.

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Ali se ovdje ne komentira rimca kad se isključe komentari na temu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Rimac bad, tata lopov, lazov, auto magla, isprazno pr nabrijavanje

Rimac good, poduzetnik, zaposljava ljude, plaća porez, hrvatsko a svjetsko, brz auto.

moze lock teme
 
1 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

Ja Rimca smatram lažnjakom već 6-7 godina, ali do prije oko godinu dana me nije bilo briga. Njegovi novci (iako sumnjivog porijekla) i neka ih troši kako hoće. Ali nedavno je dobio 50 milijuna kuna od vlade (poreznih obveznika), pa mu je odobreno 1.5 milijardi kuna koji bi trebali služiti oporavku hrvatskog gospodarstva za neki sumanuti projekt robotaksija s level 5 autonomijom koju usput nije napravio nitko na svijetu. Dobio je zemljište u Svetoj Nedjelji za sitniš gdje bi u 2 godine trebao napraviti kampus za 2500 zaposlenika (koje nema) a iskreno sumnjam da će taj kampus ikad biti dovršen (pričao je o kampusu u Splitu već prije 5 godina). Ovo su novci oduzeti hr. narodu za njegovo djetinjasto igranje najskupljim igračkama. Proizvodi koje ima za pokazati su suludo skupi i jako upitne kvalitete i nema šanse da time može financirati toliku firmu o kojoj priča. Evo to su osnove bar iz moje perspektive.

A dodatno, kao čovjek baš mi se zgadio. Laže čim zine, predstavlja sebe kao novog Nikolu Teslu a usput nema nikakvo tehničko obrazovanje, samo završenu privatnu biznis školu. Ispao je iz bogataške obitelji a priča o odrastanju u siromaštvu. Bavi se PR-om prvenstveno sebe, čak i prije svoje firme i proizvoda. Lik je narcisoidni sociopat koji plaća novinare da bi se medijski prikazao kako sam sebe želi vidjeti.

Moj PC  
9 3 hvala 2
9 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Ako misliš na VERN,, nije valjda ni njega završio.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Black_Beard kaže...

Ja Rimca smatram lažnjakom već 6-7 godina, ali do prije oko godinu dana me nije bilo briga. Njegovi novci (iako sumnjivog porijekla) i neka ih troši kako hoće. Ali nedavno je dobio 50 milijuna kuna od vlade (poreznih obveznika), pa mu je odobreno 1.5 milijardi kuna koji bi trebali služiti oporavku hrvatskog gospodarstva za neki sumanuti projekt robotaksija s level 5 autonomijom koju usput nije napravio nitko na svijetu. Dobio je zemljište u Svetoj Nedjelji za sitniš gdje bi u 2 godine trebao napraviti kampus za 2500 zaposlenika (koje nema) a iskreno sumnjam da će taj kampus ikad biti dovršen (pričao je o kampusu u Splitu već prije 5 godina). Ovo su novci oduzeti hr. narodu za njegovo djetinjasto igranje najskupljim igračkama. Proizvodi koje ima za pokazati su suludo skupi i jako upitne kvalitete i nema šanse da time može financirati toliku firmu o kojoj priča. Evo to su osnove bar iz moje perspektive.

A dodatno, kao čovjek baš mi se zgadio. Laže čim zine, predstavlja sebe kao novog Nikolu Teslu a usput nema nikakvo tehničko obrazovanje, samo završenu privatnu biznis školu. Ispao je iz bogataške obitelji a priča o odrastanju u siromaštvu. Bavi se PR-om prvenstveno sebe, čak i prije svoje firme i proizvoda. Lik je narcisoidni sociopat koji plaća novinare da bi se medijski prikazao kako sam sebe želi vidjeti.

 To je to!

Tako se to radi kada si dugogodišnji član ovoga foruma,pa napraviš novi acc samo da bi napisao ovakvo što-naravno,na ne bi oblatio svoje pravo ime!

F.ck yeah!

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
3 godine
protjeran
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
ne treba rimcu ni vern ni tehničko obrazovanje, nego tehničko znanje, a ako ga ima , to je onda ono do čega obrzovani nikada neće doć
 
1 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
med kaže...
ne treba rimcu ni vern ni tehničko obrazovanje, nego tehničko znanje, a ako ga ima , to je onda ono do čega obrzovani nikada neće doć

 ajd jos jedanput procitaj ovu budalastinu koju si napisao... 

16 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao

u ovome prilozenom videu, gdje okruzen ljudima ubrzava ko divljak pa koci, sorry, ali to ni najveci seljaci ne rade...

15 godina
online
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Ono što Rimac očito dobro radi je publicitet. Puno ekipe se uzbudi na svaku vijest u njemu (bilo pozitivno ili negativno) , vrte se glasine, lome se koplja po forumima, reklama ide...
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
med kaže...
ne treba rimcu ni vern ni tehničko obrazovanje, nego tehničko znanje, a ako ga ima , to je onda ono do čega obrzovani nikada neće doć

 

Nema Rimac tehničko znanje. Njegove školski kolege kažu da nije znao razliku između kW i kWh. Što se VERN-a tiče, čak ni njega nije završio iako je to "plati-nosi" princip. Skoro kao preuzimanje diplome na stajalištu Globtourovog autobusa u BiH, na putu prema Međugorju.

 

Šalu nastranu: ako se netko bavi i deklarira kao hi-tech, mora imati i tehničko obrazovanje i tehničko znanje. Inače je na razini improvizacije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 21:42 (NovakNovak).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Dojitza kaže...
Ono što Rimac očito dobro radi je publicitet. Puno ekipe se uzbudi na svaku vijest u njemu (bilo pozitivno ili negativno) , vrte se glasine, lome se koplja po forumima, reklama ide...

 To je obično prodavanje magle. Nije problem ako to sam financira. Ali ako ga financira država sa 750 milijardi (u budućnosti se toliko planira), onda ne može prodavati Powerpoint prezentacije. Inače je Rimac dobio i neslavni nadimak "Lažibrada".

11 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
med kaže...
ne treba rimcu ni vern ni tehničko obrazovanje, nego tehničko znanje, a ako ga ima , to je onda ono do čega obrzovani nikada neće doć

 

Tehničko znanje ti treba da pošarafaš vozilo oko 500 kila visokozapaljive materije.

Tehničko obrazovanje ti treba tako da znaš što treba učiniti da putnici u vozilu ne izgore zajedno s 500 kila visokozapaljive materije.

 

Kušin, stina.

15 godina
online
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
Pa lik slično ko političari ima pomalo slatkorjecivu retoriku ne bas uvijek utemeljenu u stvarnosti, pa time ima dobar presence u medijima. Ekipa se nabrije na to i samo ga još dodatno eksponiraju. Nabrijavanje i publicitet su uvijek dobra stvar. Ne znam zašto tolko anti rimac ekipe nasjeda pa mu još dodaje goriva na pr mašinu.
10 godina
offline
Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao u Ne

 

Došao drugi dan sa stilom, izašao na pozornicu i održao vrlo emotivno predavanje o priči i putu od garaže prema krovu svijeta.

Ljudi su ostali ganuti sa tim predavanjem.

 

Veličanstvenom skupu dao još jači obol. Vrlo jednostavno. 

 

Tko želi da hejta, neka mrzi. Mada, nije baš zdravo pod aktera te mržnje. Tko želi da bude dežurni moralizator, neka bude, tko želi biti kriminalistički inspektor, neka bude.

 

Puno je ljepše u životu bazirati se na lijepe, dobre, konstruktivne, kvalitetne stvari, nego na desktrukciju koja ne mjenja ništa, nego samo kvari sve oko sebe.

 

Čestitke BUG-u kao organizatorima na prazniku developanja što su svojim požrtvovnim trudom omogućili da se održi takav jedan veličanstveni skup.

Hvala BUGovcima na svemu.

 

BUG - rula nadmoćno!

 

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2021 2:16 (PzKpfw).
Moj PC  
0 7 hvala 0
14 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao

 

Imamo Hrvatsku!!!!!

14 godina
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao
LunKraljPonoci kaže...
Ako misliš na VERN,, nije valjda ni njega završio.

Kako je moguće ne završit VERN?!

3 godine
protjeran
offline
Re: Počeo je drugi dan .debuga, Mate Rimac stigao

Tati propadne firma 

Bez zajebancije ako vam netko dođe s diplomom Verna, Baltazara ili Libertasa, možete sa priličnom točnošću zaključiti da je diploma kupljena. Daju im pitanja i odgovore prije testova, sve je samo pro forme radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice