Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

poruka: 61
|
čitano: 34.611
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv".
5 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Valjda im se više isplati dobit 0 eura, nego 12 eura mjesečno... 0 EURa će u svakom slučaju dobit od nas 4 koji dijelimo račun, a ne 8 eura dodatno.

 

 

Moj PC  
59 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
encoding kaže...

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

 Mislim da se mislilo na device. Da profil koji koristis nije bitan. Ali tko zna. Mozda si nasao hack :)

16 godina
online
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Najpoštenije bi bilo odredit fiksni promet po računu ili da se plaća po potrošenom prometu a ne ovako.. gramzivost na vrhuncu kao i kod većine pretplatničkih usluga.

Amenoum
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

... i tako sam prešao na Kodi

 
32 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Što EU kaže na to?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Plex
r/plexshares

samo to cu rec..

Try and fail, but never fail to try.
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Debilana
cQKGUgOfD8U
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 13:46 (spookymulder84).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
silvio3105 kaže...
Što EU kaže na to?

 a što ima EU reći na to?

ajmo realno, to je streaming servis a ne banka...

oni (Netflix) kao davatelji usluge mogu kada im se sprdne mijenjat uvjete, i ne možeš im išta onog trenutka kada si stisnuo "I Agree" na njihov TOS i počeo koristiti uslugu, osim raskida pretplate naravno.
to što oni nisu u startu imali (ili htijeli imati) pošteni mehanizam za provjeru dijeljenja lozinki (osim geolokacije) ne znači da nemaju pravo ga s vremenom uvesti.

nas par dijeli jedan račun, i čim se to uvede, raskidamo pretplatu i amen.
ionako nam samo klinci gledaju crtiće, tako da nije velika šteta.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
2 godine
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike

Svaka drzava/sistem gleda na to s odobravanjem jer povecava vlastite prihode kroz PDV. Povecavanje cijena streaminga je OK u odnosu sta radi auto industrija. Ispekcijski pregled!? WTH!? Tu te doslovno prave budalom i uzimaju ti lovu za nista da bi zadrzao pravo garancije.

12 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
nesto222 kaže...
encoding kaže...

Prema slici, "članovi" bi bili "profiles", ne?

 

Šta nemre onda "glavni" član (na čiji se WiFi ovi ostali moraju prijavit jednom mjesečno) samo prebacit profil na neki drugi jednom mjesečno, "prijavit" njega na svoj WiFi i onda ga opet koristi frend koji živi na drugom dijelu grada?

 Mislim da se mislilo na device. Da profil koji koristis nije bitan. Ali tko zna. Mozda si nasao hack :)

 A sta onda, odem negdje, logiram se u apartmanu na TVu u netflix, 2 tjedna, gledam, i kaj sad, naplatit ce mi dodatnog korisnika? Nemrem taj device donijet na svoj wifi.

 

EDIT: vidim u drugom clanku, za to ces moci zatraziti privremeni kod koji vrijedi 7 dana, pa ces moc u hotelu ili apartmanu. A sta ako sam duze od 7 dana?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 14:02 (F10EXX).
5 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Kako to utice na nas koji placamo u "Turskoj" ;)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Uprava Netflixa prešla igricu😂!
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Neka granica treba postojati. Ovo upravljanje nečeg što plaćam ne mogu prihvatit (nemam Netflix no imam osjećaj da bi se to moglo preliti i na druge stvari).
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Mogu li zamoliti frendicu iz Kolumbije da mi pogleda cijene tamo i ako je jeftinije da me pretplati? Ili s njom da dijelim račun?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Posmatrač kaže...

Kako to utice na nas koji placamo u "Turskoj" ;)

 

 Koliko plačaš Turski?

5 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
JackIsBack kaže...
Posmatrač kaže...

Kako to utice na nas koji placamo u "Turskoj" ;)

 

 Koliko plačaš Turski?

 4,55 EUR...

6 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

A ništa, bit će da ću se opet morati ukrcati na piratski brod. 

 
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike

Ne još dugo ...

 

"Your monthly price will change to TL 130.99 on 28 February 2023."

15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Vandit kaže...

A ništa, bit će da ću se opet morati ukrcati na piratski brod. 

 Yaaaarrrrrr!!!

 

Usput, cekam to pisamce od Netflixa pa da otkazem pretplatu.

Doduse vec sam mislio otkazati prije mjesec dva s obzirom da nitko u familiji nije pogledao nista preko toga u zadnjih 6 mjeseci.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
12 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

U ovom svemu je najdebilnije kaj samo najskuplja pretplata ima 4k !?!?!?!

Moj PC  
7 0 hvala 3
14 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Ništa onda, moram reći svojoj babi od 88 godina da jednom mjesečno uprti na leđa TV i dođe na drugi kraj grada kod mene da se prijavi na Netflix, pa može nastaviti gledati omiljene serije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 15:14 (AFARON).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 15:26 (Ante).
15 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Ante kaže...

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

 

Da i samo na svakom 4k televizoru :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
Ante kaže...

Ma zaboravi na taj 4k, to je sam na windowsima u internet exploreru, joj ne, krivo napisao, edge pregledniku.

Kazu i u aplikaciji koju nisam, niti cu ikad instalirati(osim na tv-u i to), a jos manje koristiti edge.

 

 

 meni na safariju prikazuje 4k na edge 1080p

12 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Uh sada  cu  morati  na  kompu  jednom  mjesecno  dignuti  vpn na  kojih  10 min. Da se svi spoje  s  istom  ip adresom  i  mirni smo  mjesec dana

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

 

nakon što ovo dođe kod nas, ljubazno ću vas sve zamoliti da me zovete Kapetan Jack Sparrow

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike
😮
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Meni tu štošta nije jasno.

 

Npr. ovaj dio: "Prvo što se mijenja, jest činjenica da će pretplatnici morati odrediti svoju "primarnu lokaciju", kako bi se na sustav prijavilo mjesto "matičnog kućanstva". To mjesto bit će ono na kojem će se svi dodatni računi morati prijaviti barem jednom u mjesec dana, kako bi ih se smatralo članovima tog kućanstva."

 

Što će biti ta "primarna lokacija"? Router? Mjesto na mapi? Neki device? Ako je router, ja doma imam raspoređen mesh sustav. Taj mesh sustav se na popisu dostupnih wi-fi mreža vidi kao zasebna mreža. I što sad, sve ću uređaje morati prespajati s mesha na originalni router jednom mjesečno jer inače će mi naplatiti dodatno?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Počelo je: Netflix naplaćuje dodatne korisnike izv

Eto, baš super.

 

Netflix račun ima kćer koja živi u Zagrebu, a koristimo ga i nas par iz obitelji u Karlovcu.

 

HboMax i Skyshowtime također a kako ovi ne traže kruha preko pogače, te 2 pretplate ostavljamo aktivnima a  Netflix pretplata će uskoro postati prošlost.

 

Najbolje da ćemo 2 desktop računala mi iz Karlovca svaki mjesec nositi u Zagreb na "prijavu"

 

Tako ćemo od sad Netflix sadržaj (onaj koji nas eventualno bude zanimao) gledati preko Stremio app.

 

Ako im nije bilo dovoljno tih 11.99€ mjesečno, sad će dobiti debelu masnu .0.

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.2.2023 20:49 (fromcelltohell).
Moj PC  
22 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice