Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

poruka: 21
|
čitano: 12.482
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pljačka svih pljački: La Casa de Papel".
13 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Duh serije sačinjava ta zanimljiva kombinacija očito bezizgledne situacije i El Profesorove iznenađujuće spremnosti i snalažljivosti.

El Profesor nije ništa pametniji od te ekipe diletanata i imbecila koju je poveo u "pljačku svih pljački". Rijetko glupa serija, koja se nekako uspjela prodati za pametnu. 

 
17 3 hvala 1
10 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Prve dvi sezone aj, aj, kako tako. Nakon toga sranje.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
Pogledao 9 epizoda prve sezone. Zaključak: sapunica
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Ma serija je super.. Prve dvije sezone.. Od treče sam pogledal 5 epki i stao... Lova je lova.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Pljačka svih pljački: La Casa de Sanader

Moj PC  
21 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
Pogledao prvu do kraja. Osim što je ko i sve Netflix serije 3-4 epizode preduga, ok je. Ništa spektakularno. Bolja ideja od egzekucije.

Ali nemam nikakvog interesa gledati dalje. Očekivao sam da se neki vrag riješi u prvoj sezoni kad ono...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Izdržao sam dvije sezone. Malo je nedostajalo da iz pljačke svi izađu kao oženjeni/udati i s dvoje djece koje se rodilo za vrijeme pljačke. Serija počinje OK, ali vrlo brzo postaje teška uvreda za inteligenciju i postaje jasan razlog njene široke popularnosti - to je zapravo čistokrvna sapunica, koja u pozadini ima storyline pljačke.

 

Do kraja druge sezone ima toliko rupa u priči da ih je nemoguće sve pokrpati, pa se scenaristi više ni ne trude nego buše još veću rupu da bi sakrili staru. Na kraju, kad sam shvatio da nas u trećoj sezoni vraćaju na početak i planiranje pljačke uz niz flashbacka (koje i inače mrzim kao način pričanja priče), pozdravio sam se sa serijom. 

 

Za gledanje bez mozga, kao što sapunice i inače jesu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Odgledao do kraja samo jer mi je Tokyo strašno jebozovna. Prve dvije sezone, prolazna ocjena, nakon toga sranje.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
#neceteproci pisalo je to na našim nametima.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
Realno, što je serija dalje odmicala to se više pretvarala u sapunicu, još k tome dodamo preuzimanje netflixa i katastrofa je zagarantirana. Da je barem Berlin ubio Tokyo kad je htio, pola sranja u seriji se ne bi ni dogodilo, pogotovo ne 3 sezona koja je daleko najgora.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Koji clickbait thumbnail članka na naslovnoj portala.

Welcome my son...
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

prije bi rekao La Televisa Presenta

Moj PC  
1 0 hvala 0
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Vidim guz, kliknem guz

Dirty dosen
Moj PC  
13 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Ja sam klinkuo radi guzova i da vidim što to BUG preporučuje, ali dok sam čitao opis već mi je zvučalo kao sapunica.

5 godina
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
freman kaže...

Ja sam klinkuo radi guzova i da vidim što to BUG preporučuje, ali dok sam čitao opis već mi je zvučalo kao sapunica.

 Nije serija losa. Barem prva pljacka....

6 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

Drugi put nek El Profesore uzme Josipu kraljicu Knina za mentora

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

aj fala k da ju još neko hejta, ja mislio lud

 

svakom epizodom koju sam pogledao sam bio sve živčaniji, prvo na retardirane likove, onda na sebe što još dalje gledam

 

nisam ni drugu sezonu uspio pogledati

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel
Meni je najveći problem bio to što su svi oko mene govorili da je to nešto najbolje što su ikad u životu vidjeli. Na kraju se ispostavilo da je sapunica i da samo pokušava opravdati pljačku kao moralno djelo protiv nemoralnih institucija. I to je to, floskula do floskule, a jedino se Berlin držao plana.
7 godina
offline
Re: Pljačka svih pljački: La Casa de Papel

@manzi

Ljepota i istina su u oku promatrača a ne u kapljici vode koje promatrači promatraju. Ti kažeš floskula, a netko će reći preslika današnje situacije. Inače, zloupotrebe i kršenja prava su još i blago prikazana u toj seriji.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice