PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donosi os

poruka: 4
|
čitano: 7.369
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donosi os".
10 godina
offline
PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donosi os

Jedva čekam! Nadam se da neću morat prodat bubreg za to!

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donos
Azmo kaže...

Jedva čekam! Nadam se da neću morat prodat bubreg za to!

 

Ja sam iskreno očekivao mrvicu bolje specifikacije budući da su ove tek neznatno bolje od Oculus Quest 2.

 

Kako sam u posjedu navedenog gadgeta mogu posvjedočiti da rezolucija i dalje nije vrhunska iako je OK. Naravno gleda se kvaliteta igara koja je na Oculus platformi iskreno lagano bezveze (osim nekolicine nebrušenih dijamanata), vjerujem da na PS-u će ipak biti daleko bolje, posebice zbog "dreams vr" igre, vjerujem da je to doista posebno.

 

15 godina
offline
PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donosi os

Imali kakvih uspredbi sa onim čudom HTC Vive ili kako se već zove?

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation VR 2 - Drugi Sonyjev pokušaj donos
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Ja sam iskreno očekivao mrvicu bolje specifikacije budući da su ove tek neznatno bolje od Oculus Quest 2.

 

Kako sam u posjedu navedenog gadgeta mogu posvjedočiti da rezolucija i dalje nije vrhunska iako je OK. Naravno gleda se kvaliteta igara koja je na Oculus platformi iskreno lagano bezveze (osim nekolicine nebrušenih dijamanata), vjerujem da na PS-u će ipak biti daleko bolje, posebice zbog "dreams vr" igre, vjerujem da je to doista posebno.

 

 Oculus nije vezan zicom, jel tako? Ovaj Sony je ako dobro kuzim?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice