PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

poruka: 12
|
čitano: 10.501
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o".
16 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Hm... "...s novim razinama prilagođenim budžetu svakog pretplatnika...", koliko ja vidim samo su uveli nove skuplje varijante, nikakve promjene "prilagođene budžetu svakog pretplatnika".

Ta floskula bi možda držala vodu da su spustili cijenu za osnovnu razinu, pa da nova srednja košta kao stara, ali da ima neki novi feature i na kraju ova treća da bude najskuplja sa najviše featurea. Ovako su samo uveli "elitnije" opcije, a ne "prilagodili budžetu svakog pretplatnika"...

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Smradovi su prestali dijeliti besplatne igre mimo PS Plusa, a i ove "besplatne" na PS+ možeš koristiti samo ako obnoviš PS+ pretplatu, tako da je to sve jedna velika frula

Također koliko god želio voljeti taj glupi PS, čim vidim da mi standardne igre nude po 700 i više kn a exp. packove po 400-500kn, uvijek ih u mislima pošaljem nazad majci na rasplod i okrenem se vjernom PC-u

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Šta ja znam, igre koje su me zanimale su Demons Souls,  Ghost of Thushima i Death Stranding. Uzeo sam novi PS5 pred mjesec dana i dobio Demons Souls i nisam ga raspakirao. Prošli tjedan nadogradio na Plus i dobio to sve đabe. Meni je ok. Još da prodam te fizičke i godina dana pretplate riješena. Iduće godine ću negodovat 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Meni je PS Plus Extra odlican. Nisam odigrao ni blizu sve igre koje su u tom paketu. Naravno, kosta 100€ ali za godinu dana imas sta igrati.

Kad sam kupio plejku dobio sam 4 igrice, koje sam prodao za 500kn. Nadodao 200kn i kupio Extra. 

Sad imam Spiderman/DeathStranding u Extra-Paketu, ove dvije mi nije zao jer ih nebih ni igrao, tak da ono.

Po meni skroz ok. Jedino mi Essential nekako nepotreban ali aj, to smo imali i do sad.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatni
s ovakvim cijenama...PC postaje best buy...eto Epic poklanja igre bez ikakvih uvjeta za razliku od njih...A i kod kupovine na Epic... Steam igre su jeftinije nego kod njih...sad će neki reći PC je skuplji... za cijenu od PS5... vjerojatno rtx 4070...isto možeš spojiti na TV...gamepad

i igre se mogu isprobati prije kupovine:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatni
HCMAA kaže...
s ovakvim cijenama...PC postaje best buy...eto Epic poklanja igre bez ikakvih uvjeta za razliku od njih...A i kod kupovine na Epic... Steam igre su jeftinije nego kod njih...sad će neki reći PC je skuplji... za cijenu od PS5... vjerojatno rtx 4070...isto možeš spojiti na TV...gamepad

i igre se mogu isprobati prije kupovine:)

Kad daju za odigrat Death Stranding, GoT, Spidermana + Miles Morales, Returnal i ostale igre vrijedne spomena... onda mozemo pricat. Ovako za 3500kn igram sve bez ikakvog opterecenja hoce mi sutra nakon updatea igra radit i cackanja po postavkama. Ispada koda ustekas graficku u TVe ili monitor i ona sama sve radi za 3500-4000kn. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatni
Ges kaže...

Smradovi su prestali dijeliti besplatne igre mimo PS Plusa, a i ove "besplatne" na PS+ možeš koristiti samo ako obnoviš PS+ pretplatu, tako da je to sve jedna velika frula

Također koliko god želio voljeti taj glupi PS, čim vidim da mi standardne igre nude po 700 i više kn a exp. packove po 400-500kn, uvijek ih u mislima pošaljem nazad majci na rasplod i okrenem se vjernom PC-u

 
Ne znam da li se što promjenilo u međuvremenu no meni je najbedastije što ti ne dozvoljava kupiti te "free" PS+ igre dok god ti je pretplata aktivna. Ono, pa imaš ju, besplatno je... Bila je tako jedna igra na akciji i nema opcije za kupovinu jer ju već "imam"... No dobro... kada je pretplata istekla više ju nemam, ali bome ni oni nemaju te novce jer me sada više ta igra ne zanima pa ju neću kupovati bila ona na akciji ili ne...

14 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Kako su izašli novi tierovi, nisam kupio niti jednu igru ( nekad sam znao ubosti neku do 10 eura, stariju), a sad mi ne pada na pamet. Doći će na pretplatu kad tad. Evo sada pokušavam platinirati Returnal, pa ću na Guardianse... U 11. mjesecu mi ističe pretplata, ali uzet ću je samo ako bude na popustu na godinu dana. Ovako samo na mjesec kada imam vremena igrati. U biti svakako dobiju manje love od mene nego što bi prije dobili

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Osobno ne pada mi na pamet kupovati ove više razrede. Imam basic paket samo zbog online komponente. Sve igre koje želim igrati su starije i na akcijama se mogu naći za 100-200kn. 

 

Ti viši razredi imaju smisla jedino za nove korisnike koji nisu igrali dosta igara.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatni
Od 2019 imam ps plus godisnju pretplatu, za black friday uvijek uzimao, 330kuna svake godine bude, ove godine prestajem, ne vidim razlog zasto da me zadrzi na pretplati, igre nisu kozna sto(ove besplatne), nove igre preko 600 kuna.... Nije ni cudo da gube pretplatnike
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

Hirosima Nagasaki krivi ljude koji izlaze napolje iz kuce?  Stvarno su ti napoljuizlazizasi gamad.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation Plus izgubio 2 milijuna pretplatnika o

moguce da i nestasica PS5 konzola utice u odredjenoj mjeri. Mada i ne znam kakvo je sad stanje sa prodajom PS5.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice