PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f

poruka: 10
|
čitano: 8.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f".
16 godina
moderator
offline
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f

Nisam PUBG pokrenuo duže od godinu dana. Morat ću pogledati na što to sada sliči...

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
Ne isplati se, mislim da ima više cheatera nego normalnih igrača... a sad kad je otisao u free to play vode sad samo cheateri i igraju
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f

Ma nakon sto su izbacili opciju biranja mape igra je bila gotova za mene. A o cheaterima necu ni pricati, DOSLOVNO svaki game barem jedan, i ne mislim da sam los toliko jer ja i frend kad u dvoje igramo u 5 gameova barem 1 pobjedimo. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f

u počecima ga nisam igrao jer se kupovao a sad neću jer je, kao, besplatan (za siromašne).  

usput, kad već nema one nekadašnje "try before you buy",  prije kapitalnih odluka pogledam igru na jubituu. bila i ostala jedina masovna mrežna napucavačina koja me ikad zbilja veselila je TF2, koncpet koji su sve poslije nje uredno "posudile", samo ne toliko duhovito i šašavo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
dado16 kaže...
Ne isplati se, mislim da ima više cheatera nego normalnih igrača... a sad kad je otisao u free to play vode sad samo cheateri i igraju

 Čuo sam isto to od frendova s kojima sam prije igrao, isto polako odustaju od igre.

...
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
Nesjecam se da sam u svojih 800 sati vidio vise od 5 čitera, mislim da se nekima priviđa ili su preloši😜
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.1.2022 17:48 (Boris grozni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
Boris grozni kaže...
Nesjecam se da sam u svojih 800 sati vidio vise od 5 čitera, mislim da se nekima priviđa ili su preloši😜

 Do sada imam score od oko 83 prijave i skoro sve su uspjesno "obradjene" tako da ne bih bas rekao da nam se "prividja". Cheatera ima more jedno, ali meni nije ni to problem, jer rijetko naletis na nekog koji koristi auto/aim pa te pistoljem kokne sa 3km :) 99% njih koristi samo wall hack te auto aim. Ali ni to nije problem, meni je najgore sto ja ne mogu mapu birati. S obzirom da dan provedem u uredu onda navecer s ekipom uskocimo baciti 2/3 gejma kad stignemo i ne igra mi se bilo sto, igra nam se nasa favorite mapa, tako da na kraju ispadne 20 minuta prodje od ulaska/izlaska iz mapa dok ne dodjemo do svoje mape koju hocemo. I od nas 12 kolko nas je pocelo igrat ostalo nas je samo 3, svi ostali su odustali vecinom zbog tog razloga.

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
Je ta nemogucnost biranja mapa je najdebilnija stvar u gaming povijesti, ja imam tvoj slucaj s codmw, uzas.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen na f

Vi bi igrali igru kak vam se sprdne i kako zelite, a ne, nece ici. Developer si je zacrtal svoje i nema druge.

Linux, Arch Linux.
 
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) prebačen
Je l išta brža postala? Kad sam kretao s igrom prije nekoliko godina, glavinjao bi po mapi dugo da bi pao nakon 10s akcije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice