Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

poruka: 21
|
čitano: 4.443
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen".
15 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

koliko treba goriva da ih notočiš do čepa ?

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

Čudno da ima toliko FedEx-ovim aviona. Koliko vidim na flightradaru u Europi lete skoro pa najviše oni i DHL.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Vandit kaže...

Čudno da ima toliko FedEx-ovim aviona. Koliko vidim na flightradaru u Europi lete skoro pa najviše oni i DHL.

 Fedexova flota aviona se sastoji od 390 aviona, tako da nije niti toliko čudno da ih imaju toliko prizemljenih.

Swedish latin super funk.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
dankodr kaže...

koliko treba goriva da ih notočiš do čepa ?

 Postoji puno modela sa različitim konfiguracijama, pa sam morao odraditi pretpostavke koliko jedan model točno ima kapacitet, također ne vidim točan podatak o broju koji su zrakoplovi tamo pa sam sveo to na tri Boeing modela gdje 737 uzima 50% kolača, 767 25% i 777 posljednjih 25%.

 

Time se dobiva 31 milijun litara potrebnoga goriva.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 10:10 (JozoBozo121).
16 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

Zadnjih mjeseci je primjećujem došlo do epidemije dadakanja u našim medijima, a lektora nigdje ni za lijek, pa tako ni u BUG-u. Konstrukcija "dozvolu da nadleti zračnu luku" je tipičan primjer, umjesto "dozvolu za nadlijetanje zračne luke". Nevezano je naravno za temu i isprika unaprijed za to, ali nisam mogao izdržati ne prokomentirati.

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Malto kaže...

Zadnjih mjeseci je primjećujem došlo do epidemije dadakanja u našim medijima, a lektora nigdje ni za lijek, pa tako ni u BUG-u. Konstrukcija "dozvolu da nadleti zračnu luku" je tipičan primjer, umjesto "dozvolu za nadlijetanje zračne luke". Nevezano je naravno za temu i isprika unaprijed za to, ali nisam mogao izdržati ne prokomentirati.

 Piše se i  ".. je, primjećujem, došlo..." pa to nisi napisao.

Tak nisu ni oni. Puti ih na miru.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
odjavljen
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
CyberDemonVZ kaže...
Malto kaže...

Zadnjih mjeseci je primjećujem došlo do epidemije dadakanja u našim medijima, a lektora nigdje ni za lijek, pa tako ni u BUG-u. Konstrukcija "dozvolu da nadleti zračnu luku" je tipičan primjer, umjesto "dozvolu za nadlijetanje zračne luke". Nevezano je naravno za temu i isprika unaprijed za to, ali nisam mogao izdržati ne prokomentirati.

 Piše se i  ".. je, primjećujem, došlo..." pa to nisi napisao.

Tak nisu ni oni. Puti ih na miru.

 *Pusti

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim

To je namjerno, da pokažem da me nije briga za pravopis :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
dankodr kaže...

koliko treba goriva da ih notočiš do čepa ?

 Tankaju za 100kn

15 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

Slike necega sto uzimamo zdravo za gotovo uvijek su fascinantne, jer se najcesce radi o stvarima koje vidmo jako cesto, ali ih gotovo i neprimjecujemo. Kao i ona fenomenalna fotografija parkiranih tramvaja.

 

 https://www.instagram.com/zagreb.from.above/?utm_source=ig_embed

 

Ali ono sto je meni ovdje u biti genijalan izvor komedije jest ovaj nadasve nadahnuti preserans i emotivni proljev naratora:

- Toliko aviona prakiranih na vrucem pustnijskom suncu, "koji žele letjeti i ponijeti nas u posjet obitelji, prijateljima i dalekim lokacijama o kojima sanjamo"

 

Covjece, pola ovih aviona sa slike je FedExova flota koji salju 30cm dildo kojeg je narucila necija mama, waifu jastuk, SuperMočo, najlepršaviji topić iz Zare koji baš ono je trendi za ljeto i paket za moj rođendan od moje bivše cure koji je već 3 godine zapeo u pošti, ali doći će, kaže da je za ozbač poslala, ali da FedEx kasni, joj taj fedex.

 

Ajde da su se napušili pa da ovo shvatimo - plaaaaaaaaaaaaaanes dude, so many plaaaaaaaaaaaaanes, ali ovo je bas ocajan preserans. Snimke su zakon, al brate zacepi srat :D.

 

Predlazem da mu novi projekt budu vlakovi, jer:

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
wyks kaže...

Predlazem da mu novi projekt budu vlakovi, jer: (…) 

 Život nije ljepši ako si kivan na svijet.

ukrućena goropadnica
14 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

mislim da samo 737 Maxića ima skoro 800 prizemljenih...

 

ali apropos "parkanja", znate da RH ima izvoz automobila?

 

tamo oko Konjšćine, lijepo se vidi ako idete vlakom VŽ-ZG, imate hrpe parkanih automobila, recimo Mercedesu je jeftinije dofurati u Hrvatsku aute i plaćati nama privremeno skladištenje, pa ih onda vratiti u svoje salone po potrebi...

 

eh od stoljeća sedmog, Hrvati jedino imaju Hrvatsku za rentati, da Švabe parkiraju "merđane" ili gujsce uz more...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 15:39 (Stric_Jura).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Čitam o tom sekundarnom izvozu automobila i ništa mi nije jasno.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Mary Sue kaže...
wyks kaže...

Predlazem da mu novi projekt budu vlakovi, jer: (…) 

 Život nije ljepši ako si kivan na svijet.

 Da sam dobio poklon na vrijeme možda ne bi bio kivan! 🤔🤣

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Ako sam dobro shvatio cura ti je naručila poklon, a ti si ju nogirao, poklon nije stigao, a ona je sad bivša, pa nema šanse da ga ponovo naruči? ;-)
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Visak kaže...
Čitam o tom sekundarnom izvozu automobila i ništa mi nije jasno.

 Imam ja primjer firme kod sebe, uveze na godišnjoj razini 1000+ , sve nova vozila iz Češke ( Škoda ) i nakon toga prodaja u D.

 

''Računica'' je poznata samo vlasniku, koliko ja znam 90% tih su benzinci barem zadnjih godinu dana.

 

I to ti se nama statistički vodi pod  izvoz vozila.

 

Detalje nije pametno objavljivati na forumu, ali eto samo osnovni info kako to funkcionira da nama zavod za statistiku vodi izvoz vozila kod nas, iako se ne proizvode kod nas.

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 17:04 (kostolomac).
15 godina
offline
Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snimljen

napokon da i kontrolori letova malo odahnu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Mary Sue kaže...
wyks kaže...

Predlazem da mu novi projekt budu vlakovi, jer: (…) 

 Život nije ljepši ako si kivan na svijet.

 

Cekaj, stvarno neces komentirati pravopis??

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Visak kaže...
Ako sam dobro shvatio cura ti je naručila poklon, a ti si ju nogirao, poklon nije stigao, a ona je sad bivša, pa nema šanse da ga ponovo naruči? ;-)

...Avione slomiću ti krila
Da ne letiš,
Ona bi tu bila
Joj ako ti uhvatim pilota
Lišiću ga, njegovog života
Avione slomiću ti krila
Da ne letiš,
Ona bi tu bila
Joj ako ti uhvatim pilota
Lišiću ga njegovog života...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Bitno je kontati šta je rečeno
15 godina
offline
Re: Pista s preko 400 prizemljenih zrakoplova snim
Visak kaže...
Ako sam dobro shvatio cura ti je naručila poklon, a ti si ju nogirao, poklon nije stigao, a ona je sad bivša, pa nema šanse da ga ponovo naruči? ;-)

  Pokusao sam biti duhovit, ali izgleda da diploma Donald J. Trump skole za sarkazam ne vrijedi puno u stvarnom zivotu...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice