Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

poruka: 40
|
čitano: 11.630
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je".
10 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Tko je financijski ostecen? Nisam bas najbolje iscitao iz clanka.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Bolje pitanje kako je se do tih podataka došlo, špekulacijom ili možda opet je u pitanju anonimna anketa. No kako bilo, zanimljiv bi bio podatak da znamo kako se do tih podataka došlo.

Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Bas cudno kako piratstvo pada kad konacno dobijes mogucnost legalno platiti za streaming uslugu u vlastitoj drzavi.

 

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
28 0 hvala 0
13 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Hrvati šampioni torrentiranja.

Čestitke naciji.

 

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
19 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
lizard_ago kaže...

Bolje pitanje kako je se do tih podataka došlo, špekulacijom ili možda opet je u pitanju anonimna anketa. No kako bilo, zanimljiv bi bio podatak da znamo kako se do tih podataka došlo.

 isp prodaje tvoje podatke tj logove svih posjecenih stranica i slicno

15 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Mislim da je ipak u pitanju do onih koji davaju nam uslugo jer oni imaju najbolji uvid u to koliko mi podataka primamo i šaljemo i o kakvom je matrijalu riječ. Anonimnost na internetu ... da baš to :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
Ma, srozala se kvaliteta. Ni piratima se ne da piratizirati smeće.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
24 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
lizard_ago kaže...

Bolje pitanje kako je se do tih podataka došlo, špekulacijom ili možda opet je u pitanju anonimna anketa. No kako bilo, zanimljiv bi bio podatak da znamo kako se do tih podataka došlo.

U članku je postavljena poveznica do PDF-a. U njemu sve piše, pa i kako su došli do podataka.

syncmaster245b kaže...

Bas cudno kako piratstvo pada kad konacno dobijes mogucnost legalno platiti za streaming uslugu u vlastitoj drzavi.

I još kad je cijena prilagođena standardu u državi. 

15 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

normalno da piratiziranja ima sve manje kad se nema što skinuti. velika većina ponuđenog je žešći šrot. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
16 0 hvala 0
16 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Pa sto se glazbe tice, govorim u svoje ime, mislim da i nije vise potrebno njeno skidanje. Operateri su jako snizili cijene interneta za razliku od prije 10 godina i sve mogu odslusat na Youtubu. Prije sam skidao i stavljao na mobitel da mogu i vani slusat, sad ne moram vise. Znaci nisu zaradili prije na meni, a nece ni dalje

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
24v kaže...

Pa sto se glazbe tice, govorim u svoje ime, mislim da i nije vise potrebno njeno skidanje. Operateri su jako snizili cijene interneta za razliku od prije 10 godina i sve mogu odslusat na Youtubu. Prije sam skidao i stavljao na mobitel da mogu i vani slusat, sad ne moram vise. Znaci nisu zaradili prije na meni, a nece ni dalje

Cijene na bonove su još uvijek dosta visoke za količinu mobilnih podataka koja se nudi. Pretplata ima dobar omjer, ali ne žele svi na pretplatu (kao ni ja).

8 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Otišlo iz Hrvatistana oko 500K ljudi u zadnjih 20 godina pa se smanjilo i piratiziranje. Ali pravi pirati Hrvatske nacije su ostali.

Twitch-Duxcro
Moj PC  
22 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

@Marko :D

Kakav paštroć nam serviraju pa da još sve i 'popijem' nebi baš. Mada u sve netreba sumljat :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Utakmice moram gledati preko raznih streamova (IPTV), a sve ostalo mogu skinuti sa torrenta 

 
9 0 hvala 1
5 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Nisam ni znao da ima dobrih serija,stoga sam vidio koje su najbolje serije u protekle 4 godine i to sve skinuo priko torrenta.

Ispalo je nekih 1.5TB...a još prije dva miseca kupio externi hdd od 4TB...sad imam samo 500GB prazno:(...serije me zahebale.

 

Zadnjih par godina nisam gledao skoro ništa jerbo čekam da kupim veću televiziju 65"...sad kad sam mislio uzeti morao odustati jer imamo radove u kući,tako da sad čekam da sony izbaci nasljednika od XG serije kako bi XG seriji pala cijena na 9999Kn za 65"...sad je XF 9999Kn za 65".

 

Drugi vrlo bitan razlog,kako da sa max brzinom od 16Mbps da iskoristim budući tv...ta brzina kad gledam jubito na 1080p mi stvara problem pa sam prisiljen s odgovarajućim programom skinuti video sa jubito-a da bih ga mogao normalno pogledati.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
mislim da smo svi skupa zasiceni tim sadrzajima... nije vise to to kad je sve svima dosupno.

Sjecam se koliko sam dugo cekao the titans ekspanziju za age of mythology da je frend skine i sprzi... to je bilo cudo koliko sam dugo igrao. Danas mogu igrat koji god rts ili tbs pozelim u roku 2-3 sata i nijedan mi nece pruzit zabave kao taj aom ili aoe2...
What could possibly go wrong?
 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
lizard_ago kaže...

Bolje pitanje kako je se do tih podataka došlo, špekulacijom ili možda opet je u pitanju anonimna anketa. No kako bilo, zanimljiv bi bio podatak da znamo kako se do tih podataka došlo.

mos mislit sto imaju podatke s razno raznih vpn servisa koji ne cuvaju logove... al eto, netko zaraduje "istrazivajuci" neistrazivo

12 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Pa TV pirateriziraju zbog skupoce tih usluga..i natrpaju hrpu programa u pakete koje ne zelis ni gledat i naplate to..

Za LP imaj VIP Planet Sport, za Europu i domace Arenu (T COM), za kosarku Sport Klub..A sto tice muzike ne piratizira se toliko zbog YT, a kod nas filmovi se gledaju uglavnom preko raznih stranica ili skida sa torrenta.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

jaki su mi ovi koji tvrde da danas nema ništa novog kvalitetnog za gledati i slušati

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
2 1 hvala 1
4 godine
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj

Za mjuzu imam Deezer za 35kn mjesečno koji uz to troši smiješno malo Internet prometa. Slušam doma, stream preko BT u autu i sl. Nema potrebe više za skidanjem glazbe. Za filmove imam Netflix, 25 kn share-ani account i to je 99% što mi treba. Tu i tamo skinem neki blockbuster, ali vrlo rijetko. Da sam prije imao takve servise za prihvatljive iznose, ne bi mi palo na pamet išta ilegalno skidati. 

12 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
Antropofob kaže...

Hrvati šampioni torrentiranja.

Čestitke naciji.

 

 Hvala 

16 godina
online
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
VPN i odma pada stopa piratluka lol
4 godine
protjeran
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Ja u hrvatskoj skidam i bez VPN-a to treba samo ovima u EU nas nešljivi nitko ni 5% iako smo unutra haha

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

bilo bi vrlo licemjerno od njih. ako već nemamo razine ili uopće streaming usluga kakve imaj pravi građani eu, onda nas ne bi ni smjeli lupkat po glavi zbog piratstva (u osobne svrhe jel)...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
blackalbum kaže...

jaki su mi ovi koji tvrde da danas nema ništa novog kvalitetnog za gledati i slušati

 Stari moj, imam televizor u kući 45 godina, jasno ti je onda šta sam sve vidio od Hollywooda.  ;)

A glazba nakon 80-ih ima par dobrih stvari i to je to...

To je generacijski... ;)

Nisam ja ništa prčko.
6 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Sa brzim internetom su se izgubile čari piratstva haha. Onaj osjećaj kad skidaš film 20 sati... a ne ovo danas, stavim skidat, odem na wc i skinulo se dok sam još na pola posla...

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj, je

Zanimljivo, iskreno posljednjih par god nisam skinuo ni jednu igru ilegalno, sve kupljeno na steam, originu itd. Sto se tice nekih serija tipa The Mandalorian skinuo sam, Diney+ nije dostupan i kao takav nemogu ga koristiti, nije mi problem platiti ni jedan streaming servis posto imam i amazon prime i netflix.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
njuznjuz kaže...

Sa brzim internetom su se izgubile čari piratstva haha. Onaj osjećaj kad skidaš film 20 sati... a ne ovo danas, stavim skidat, odem na wc i skinulo se dok sam još na pola posla...

 

Mi smo u Bosni odbrojavali minute, sekunde kad je nas BH Telecom prebacivao na flat sa limitiranog adsl-a, koliki su nam tad paketi bili, negdje od 3GB do 12 ili 15GB. I kad smo dobili flat internet bilo ogromno preopterecenje, jedva se stranice otvarale.

Ali to sto kazes, dok sam imao ovaj limitran net prije flat-a, nisam znao sta da prije skinem, toliko stvari, a tek YouTube svaceg za pogledati, i kad je dosao flat, ono scrollas po citav dan po torrentima sta skinuti.

I jos se dobro sjećam da je ćaća presretan bio kad je dosao flat net. Naplacao se on racuna i racuna prekoracenih, jednom mi je cak bio iskljucio internet.

Hvala Bogu pa je sve to proslo, kad se sjetim toga, odmah mi bude drago i sa ovim sto imamo.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
neaktivan
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
Hm, gdje si uspio nabrojiti par? 😉Apsolutno se slažem da od 80-ih (i eventualno početak 90-ih) nema glazbe koju ima smisla skidati.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Piratstvo u Europskoj uniji, čak i u Hrvatskoj
southy kaže...
Hm, gdje si uspio nabrojiti par? 😉Apsolutno se slažem da od 80-ih (i eventualno početak 90-ih) nema glazbe koju ima smisla skidati.

 A nađe se poneka pjesma...

Nisam ja ništa prčko.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice