Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

poruka: 20
|
čitano: 6.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o".
5 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Ja sam etični Pirat...skidam tek nakon što film izađe na disku...odem na ovu stranicu i onda na papiru pokraj filma zabilježim datum...skidam samo s boljim bitrate ...za ovu godinu sam u zaostatku jer nemam praznog prostora na hdd-ovima...sad pomalo gledam i brišem(novi TV:)... danas završavam s Harry Potter...nakon toga brisanje oko 250GN

 

Trenutačno mi se skida... Apocalypse Now(87GB) i Pans Labyrinth(56GB)

 

Eto sad imaju podatke od mene za update analize

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

samo Yify 

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Nikada nisam skinuo film dok nije stigao na BluRay. Isključivo BluRay Rip sa 5.1 zvukom. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Kaj je to kino ulaznica?

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

"i moja kaplja pomaže ga tkati" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Opće je poznato da je piratstvo free reklama za proizvođače, Microsoft je najbolji primjer toga tj piratstvo im je donijelo apsolutnu dominaciju na desktop tržištu operativnih sistema. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2020 19:26 (Riot).
 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Covid-19 je započeo proces kad kino ispada iz igre...ove godine su na nuli...sljedeća vjerojatno slično i s tim da kasne s snimanjem novih sranja... evo Disney+ reklamira Mulan za stream premijeru

Nakon što film odradi kino turneju od tih par mjeseci...nakon toga za vjeke vjekova je osuđen na mali ekran...stoga zašto odmah ne preskočiti tu gnjavažu s početka i odmah ići na mali ekran...koji više i nije mali
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
HCMAA kaže...
stoga zašto odmah ne preskočiti tu gnjavažu s početka i odmah ići na mali ekran...koji više i nije mali

 Jer ima publike koja voli ići u kino. I zato što je zarada kino dvorana velika (u normalnim okolnostima). Zarađuješ po gledatelju a ne po uređaju. Plus kokice i ostale gluposti koje imaju ogromnu maržu.

5 godina
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Nitko nije rekao da će taj proces teći brzo...ali je započet...uskoro možemo očekivati da će filmovi biti od samog početka ponuđeni kako kino publici tako i kućnim gledateljima pa da imaš izbor...samo bi taj izbor ako ga bude mogao biti dvosjekli mač za kino.
https://www.google.com/amp/s/www.mic.com/p/universal-pictures-will-keep-releasing-movies-on-streaming-platforms-amc-is-pissed-22859120/amp
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
odjavljen
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

U kino idem češće zbog kina nego zbog filma. Međutim, moderna kina uništavaju taj doživljaj, osim za neke filmove:

- zvuk je često preglasan i neprirodan, što je super samo za rijetke filmove poput Dunkirka

- kina su puna mularije koja dobacuje, ceri se

- imam osjećaj da više ljudi u kino ide večerati nego gledati film - u onim kratkim periodima kad je zvuk normalan, čuješ mljaskanje, šuškanje omota...

 

 

Na kraju mi je daleko veći gušt otići u neko malo kino na otoku ili u ljetno kino...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
3 0 hvala 2
3 godine
odjavljen
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Ja volim potencijalne partnerice odvesti u kino posto je jeftinije nego vecera.
 
7 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Ajar kaže...

"i moja kaplja pomaže ga tkati" 

 "i teče, teče jedna rijeka, što u njoj znači moja mala hreka"

16 godina
online
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Ako me neki film zanima onda me zanima i idem u kino a ako ne onda ga ni ne skidam jer kraj amazon prime, netflix i disney + imam vise nego dovoljno sadrzaja. Na kraju dana se sjednem za komp i igram jer budimo realni filmovi su zadnjih par desetljeca trash. Godisnje budu dva dobra filma i to ako se zalomi da je dobra godina. Zadnje kaj sam gledal u kinu je Frozen 2 s djecom :)
12 godina
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
Volim otic u kino i u prosjeku sam isao jedan put tjedno,sezonu kiselih krastavaca preskacem!U kino idemo uvik na zadnje predstave iza 22h,milina,novo kino u ST Mall je odlicno,od zvuka do slike!Guzve nema ja i bolja polovica bas gustamo!
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
NEW_MAN kaže...
Ako me neki film zanima onda me zanima i idem u kino a ako ne onda ga ni ne skidam jer kraj amazon prime, netflix i disney + imam vise nego dovoljno sadrzaja. Na kraju dana se sjednem za komp i igram jer budimo realni filmovi su zadnjih par desetljeca trash. Godisnje budu dva dobra filma i to ako se zalomi da je dobra godina. Zadnje kaj sam gledal u kinu je Frozen 2 s djecom :)

 Dosta toga dobrog ne dodje kod nas u kino distribuciju, te se ne može naći na streaming servisima tako da filmofili ili dalje ne mogu bez piratizacije. Ja plaćam Amazon i Netflix pa opet nije dosta, mora se skidati , pogotovo ako nije američka produkcija.

A ovo da godišnje izađu 2 dobra filma može reći samo onaj kome filmovi više nisu napeti i ne gleda ih previše,ili gleda neki specifični žanr.

 

A kino mi ništa ne može zamijeniti, i uz malo planiranja da se izbjeći djecurlija i sve što ide uz to. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2020 9:38 (geronimo4661).
5 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Živio Piratebay!

 

Dolje Netflix, Amazon i Disney+!!

 

 

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
veliki pero kaže...
Ja volim potencijalne partnerice odvesti u kino posto je jeftinije nego vecera.

 Zapravo i nije uz danasnje cijene ulaznica + kokice ili tortilja cips jeftinije
 te ispadne vecera s cugom u nokturnu ( ako zivis u zg-u ) nego kino.

Re: Piratiziranje filmova može čak i povećati zara
neampojma kaže...

samo Yify 

 

 

ma aXXo 

16 godina
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

Da nema piratstva ja ne bih imao nijedan original i Linux bi vjerojatno bio rašireniji od Windowsa.

U kino ne idem prvenstveno zbog toga što se ne sjećam kad sam zadnji put pogledao nešto dobro od novije produkcije kad je danas rijetko šta imuno od recepta maksimizacije profita.

Drugi razlog je zvuk koji je katastrofalan i u ovim razvikanim kinima gdje valjda vlada mišljenje da bolji zvuk znači glasniji zvuk. Treći razlog je ono što dobiješ za cijenu - platiš film pa 20 minuta gledaš reklame prije filma a sjedit u onim foteljama preko pola sata mi je blago rečeno mučenje.

Svemir.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Piratiziranje filmova može čak i povećati zaradu o

"studija preporuča distributerima filmova puštanje u javnost više kvalitetnih isječaka"

Tu je problem šta se pod tim podrazumjeva, jer po jednom shvatanju, distributeri već rade tako, ali na način koji kratkoročno privuče u kina samo da bi razočarao gledatelja. Praktično varaju gledatelje. Evo kako: u traileru već po pravilu prikazuju film kao da ima brz i žestok tempo, čak do mjere da nehoror prikažu kao horor. I ako neko želi mirniji film, ostane kod kuće, a privuče se neko ko želi žestok film, i u kinu se razočara, tako da sljedeći put i on radije ostane kod kuće.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice