Pinterest integriran u Microsoftov preglednik Edge

poruka: 11
|
čitano: 3.562
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pinterest integriran u Microsoftov preglednik Edge".
13 godina
offline
Pinterest integriran u Microsoftov preglednik Edge

Opa. Uninstall.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Pinterest integriran u Microsoftov preglednik Edge

Netko te tjera mitraljezom da to koristiš?

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
BlackMoon kaže...

Netko te tjera mitraljezom da to koristiš?

 Javni je forum moze svatko komentirati. Takodjer uninstall, ne zanimaju me integracije sa tim sranji**.

12 godina
offline
Pinterest integriran u Microsoftov preglednik Edge

Kad smo već kod toga, koristi netko Pinterest?

Navodno je dobra platforma za ideje za DIY radove, zabavu za kline i slično, kad znaš što radiš i kako/što tražiti.

 

Nije da mi se isprobava JOŠ JEDNA društvena mreža koja će mi pokupiti e-mail, pa radije prvo pitam :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
BlackMoon kaže...

Netko te tjera mitraljezom da to koristiš?

 

Korisnici koji nemaju ništa protiv bloatwarea su ujedno i korisnici koji ne znaju što je bloatware.

15 godina
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
CyberDemonVZ kaže...

Kad smo već kod toga, koristi netko Pinterest?

Navodno je dobra platforma za ideje za DIY radove, zabavu za kline i slično, kad znaš što radiš i kako/što tražiti.

 

Nije da mi se isprobava JOŠ JEDNA društvena mreža koja će mi pokupiti e-mail, pa radije prvo pitam :D

Pinterest je vrh. Koliko se sjećam bila jevijest ovdje na Bug Onlinu da je Pinterest 3. mreža po popularnosti na svijetu.
Ne samo da ima ideja za DIY radove nego jednostavno "ima sve".

Inače neće ti ništa pokupiti i sl. Za mene "must have on phone" aplikacija. Instaliraj ukucaj interes koji te zanima pa mi javi jesi li oduševljen.

7 godina
protjeran
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
CyberDemonVZ kaže...

Kad smo već kod toga, koristi netko Pinterest?

Navodno je dobra platforma za ideje za DIY radove, zabavu za kline i slično, kad znaš što radiš i kako/što tražiti.

 

Nije da mi se isprobava JOŠ JEDNA društvena mreža koja će mi pokupiti e-mail, pa radije prvo pitam :D

 Pinterest je barem po meni propala/spamerska mreza, broj ljudi koji se stvarno engage na postove je jako malen. Eventualno za starije ljude poput Envy koji se boje instagrama. Na biznisu od reklama dobijam slijedeci broj korisnika sa raznih mreza:

Google ads/search/partner ads 45%
Facebook ads/posts 28%
Radio ads 9%
Instagram 11%

Twitter 4%

Reddit 2.9%
Pintrest 0.1%

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 12:53 (O_O_O).
15 godina
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
O_O_O kaže...
* * *

 Pinterest je barem po meni propala/spamerska mreza, broj ljudi koji se stvarno engage na postove je jako malen. Eventualno za starije ljude poput Envy koji se boje instagrama. Na biznisu od reklama dobijam slijedeci broj korisnika sa raznih mreza:

Google ads/search/partner ads 45%
Facebook ads/posts 28%
Radio ads 9%
Instagram 11%

Twitter 4%

Reddit 2.9%
Pintrest 0.1%

Iskreno ne znam da me nema na nekoj mreži. Imam i Instagram, i Tik-Tok, Reddit, Kik ima me i na onoj mreži kada su se Bikeri pobunili protiv FB-a pa ima nova social mreža.
Za skoro sve što se pojavi napravim račun primjerice Fouders račun imam od GeForce Now.

Inače Pinterest nije tipična društvena mreža ali ako te (primjerce kao mene) zanima:
HVAC (klime i grijanje),
Power Tools (alati),
Industrijski Dizajn,
Kuće tj. dizajner interijera i exterijera... pa do...

TIA/EIA-568A/B raspored boja na RJ45,
CLI komande na što poželiš,
Matematika što poželiš,
Win-[Nešto] komande,

Brandovi (svi mogući) primjerice Nike.

U zadnje vrijeme mi treba ideja za rad sa drvetom pa što zamisliš tu je.

Visual Search mi je Cool opcija.

A za biznis od reklame me ne zanima. Onako na većem mobitelu ili kao kod mene 8" Tabletu prava je milina gledati ideje pogotovo sa početnom stranicom ne znaš šta bi prije pogledao.

Primjerice zanima te Timeline Inceptiona ili Interstellara sve je nekako tu. Otvoriš jednu sliku on ti ponudi još njih XY komada.

Nek kolega proba apsolutno ga ništa neće koštati.

Samo nam još treba da se počnemo "klati" ovdje oko toga valja li Pinterest ili ne valja. Ako ti odgovara koristi ga ili podjeli iskustva oko korištenja istoga, ali pisati da je nešto propalo je stvarno glupo i nepromišljeno u najmanju ruku.

15 godina
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
Osobno koristim Firefox kao main browser. Kako sam želio uz njega imati još jedan chromium browser, odlučio sam se za Edge kao rezervni. Ionako uninstalacijom novog Edgea, dobijaš natrag opet onaj stari. Chrome mi ne treba, jer ne želim browserizaciju računala. Eto, u tome je cijela kvaka. 😀
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik

Zašto dva browsera? Što chromium ima a Firefox nema?

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
8 godina
offline
Re: Pinterest integriran u Microsoftov preglednik
hakintosrh kaže...

Zašto dva browsera? Što chromium ima a Firefox nema?

 Apetit za ramom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice