Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

poruka: 35
|
čitano: 15.399
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r".
10 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r
 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi

Koji dio je strawman-an?

Object reference not set to an instance of an object
5 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r


Već sam se prepao koga to neki pilot misli poubijati... ma ne treba nikuda letjeti, dovoljno je posložit si par opservabilnih činjenica u glavi.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Pandemija ih je usutkala, sav svoj intelektualni kapacitet preusmjerili na otkrivanje istine o koroni, rat u ukrajini je bio rjesen slucaj za te vrle intelektualce u roku odmah pa se vratili svojim korijenima. Sad ovaj pilot hoce iznajmiti avion da vozi tu gomilu retarda iz Argentine do Australije da im pokaze koliki su retardi, ali nemres ti to prekrstiti ni da si isus.

Linux, Arch Linux.
 
18 1 hvala 0
15 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

koliko tek moraš biti glup pa da budalama ideš objašnjavati koliki su idioti i tako se spuštati na njihovu razinu? ti su jedwa vrijedni sprdnje (više ni to). u općoj demokraciji svatko ima pravo biti kreten i prodavatelj muda pod bubrege/roga za svijeću/šila za ognjilo i zbog toga čak dobivati (i zagađivati, bez gretinih grinpis protesata) medijski prostor (koji im se, pak, daje zbog oglašavanja, jer raja to puši, pa kapne para): ilčići, čmarkićke, batarella kojekakva, ickei, trumpete, čitave teističke crkve - posebno rimokatolici, sljedbenici djeda mraza i zubić vile, hadeze, desničari općenito, itd. čudi me kako se nije dosjetio u kojoj je mjeri jeftinije ignorirati ih (sve dok te izravno ne napadnu, a onda ih satrati k'o žohare). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 3:50 (Ajar).
Moj PC  
16 1 hvala 2
15 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Potpuno besmisleno trošenje novaca jer već i sad ima sasvim dovoljno očitih dokaza i ima već dokumentarac u kojem su opovrgnuti, mislim da je bio onaj pokus sa žiroskopom. 
I kad bi se opet dokazalo i ovim letom, ništa se neće promjeniti, opet će tvrditi isto i naći razloge zašto ovaj let ne dokazuje da je zemlja okrugla.
Da ih se može urazumiti to bi se već davno dogodilo, ta ekipa jednostavno ne prihvaća dokaze i nam tu niti trunke razuma.
Ne treba opće trošiti niti vrijeme niti energiju na njih, uvjek će biti takvih ljudi, bilo da se radi o zamlji, gravitaciji ,  koroni ...

 
9 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
a što ako je zemlja ravna ploča s središtem u južnom polu?
 
2 2 hvala 2
9 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
bruno1026 kaže...
a što ako je zemlja ravna ploča s središtem u južnom polu?

 

a što ako svi živimo u Matrixu? spojeni na one pumpe i mašine nas cijede, a mozgovi nam provode vrijeme u nekoj aplikaciji? Samo ne znam zašto ta aplikacija nije svima super, nego su neki gladni u Africi, a neki šmrču koku sa top modela na jahti

7 godina
online
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Pixel kaže...

Potpuno besmisleno trošenje novaca jer već i sad ima sasvim dovoljno očitih dokaza i ima već dokumentarac u kojem su opovrgnuti, mislim da je bio onaj pokus sa žiroskopom. 
I kad bi se opet dokazalo i ovim letom, ništa se neće promjeniti, opet će tvrditi isto i naći razloge zašto ovaj let ne dokazuje da je zemlja okrugla.
Da ih se može urazumiti to bi se već davno dogodilo, ta ekipa jednostavno ne prihvaća dokaze i nam tu niti trunke razuma.
Ne treba opće trošiti niti vrijeme niti energiju na njih, uvjek će biti takvih ljudi, bilo da se radi o zamlji, gravitaciji ,  koroni ...

 Ali nemamo kvalitetne 4K snimke...

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
ludizao kaže...
Pixel kaže...

I kad bi se opet dokazalo i ovim letom, ništa se neće promjeniti, opet će tvrditi isto i naći razloge zašto ovaj let ne dokazuje da je zemlja okrugla.

 

Da sljedbenici s jedne strane isprate let iz Argentine prema jugu i da drugi sljedbenici u Australiji provjere da avion nije došao s "krive" strane te da postoji profi snimka iz zraka, mislim da bi ih to pokopalo.

 

našli bi oni i tad ispriku, npr. đavolska posla, pilot je crnom magijom izveo tu iluziju i još usput prodao dušu vragu

Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Koja filozofija sad oko toga, pa svi znaju da će se avion teleportirati točno na suprotnoj strani oboda Zemaljske ploče kada dođe do ruba.  

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

glup i gluplji 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
A kad se avion srusi na juznom polu, ravnozemljasi ce tvrdit da se zabio u zid, a okruglozemljasi da su ga srusili rusi.

I opet smo na pocetku…
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 11:56 (SupremeCommander).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Meni samo zanimljivo kako se tu sve izjednači... ravnozemljaši, antivakseri... a gdje su vanzemaljci i ljudi-gušteri... mada me čudi i da nisu utrpali i kripto minere u cijelu priču.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi

 

miki_the_pirat kaže...

Meni samo zanimljivo kako se tu sve izjednači... ravnozemljaši, antivakseri... a gdje su vanzemaljci i ljudi-gušteri... mada me čudi i da nisu utrpali i kripto minere u cijelu priču.

 

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 13:17 (Beno).
9 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Tip ce dignit lovu i od ravnozemljasa i okruglozemljasa, haha koji genijalac.

 
14 1 hvala 0
15 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Neznam...svi planeti koje vidiš kroz teleskop,su okrugli.

Odakle ideja da je zemlja ravna onda?

Weird people.

Osim toga,i da je ravna..who cares?

Nebitno.

 
3 1 hvala 0
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

A znam youtube tog čovjeka, simpatičan je skroz. Pratio sam ga iz nekog čudnog razloga, često objavljuje videje o tome što je istina a što laž vezano za avioindustriju, pa onda razotkriva laži na tik-toku vezane uz letenje, isl. Kasnije je imao i neke videje kako leti u onom novom Flight Simulatoru, to mi je bilo skroz fora za vidjeti jer je objašnjavao koliko je realističan FS (hint, nije na razini službenog simulatora, definitivno).

 

Inače ima licencu za letenje onog ogromnog aviona, mislim da je Boeing 737 ili tako nešto.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 14:51 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
danko99 kaže...

Neznam...svi planeti koje vidiš kroz teleskop,su okrugli.

Odakle ideja da je zemlja ravna onda?

Weird people.

Osim toga,i da je ravna..who cares?

Nebitno.

 

pa to je vjerojatno počelo s kršćanstvom, Crkva je od početka valjda smatrala da je sve ravno, dolje je pakao, na sredini zemlja, a gore raj, i nema ničeg drugog. 

 

A s druge strane znamo da su prastari narodi poput Sumerana proučavali zvijezde, planete i da su smatrali zemlju okruglom, isto kao i Egipćani 

8 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Slušaj struku!
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
danko99 kaže...

Neznam...svi planeti koje vidiš kroz teleskop,su okrugli.

Odakle ideja da je zemlja ravna onda?

Weird people.

 

 EE, vidio sam odgovor tih intelektualaca i na to pitanje. Kazu da je to jednako kao da pokusamo odrediti oblik biljarskog stola ako gledamo iz njegove perspektive samo kugle na njemu i zarulje iznad njega. Ako je sve izad okruglo, znaci i da je stol okrugao... :D

Object reference not set to an instance of an object
16 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

Zar ne mogu krenuti od nečeg jednostavnijeg. Npr. ako je Zemlja ravna ploča, nemogući su izlasci i zalasci sunca. Po flat earth modelu sunce bi u podne bilo više nego duplo veće nego u vremenu kad bi trebalo zaći i slično.

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Još jedna budala, kao da ih na svijetu nema dovoljno! Kome dokazivati zakrivljenost zemlje? Hrpi istih ..
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Sasoon kaže...

Zar ne mogu krenuti od nečeg jednostavnijeg. Npr. ako je Zemlja ravna ploča, nemogući su izlasci i zalasci sunca. Po flat earth modelu sunce bi u podne bilo više nego duplo veće nego u vremenu kad bi trebalo zaći i slično.

 Ijeee, pazi ovo :D

https://arc-anglerfish-washpost-prod-washpost.s3.amazonaws.com/public/Q6JIZKE2GZEBXIV4ENMHWVNY4E.gif

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi

Svi yt klipići filmovi itd ... izričito govore do jednog dijela civili mogu doći i dalje vojska neda i tako širom antartika. Još jedna patka.

8 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Evo bas gledam zemlju, par jutara ima, pravo je ravna.....

Puno starih znanja je izgubljeno, zamjenjeno s neznanjem, pa se onda opet otkrivaju.

Objasniti nepismenim i priglupim seljacima koncept suncevog sustava, planeta i slicno....

Jednostavnije je bilo reci ravna ploca, amen. A posto je amen, u to se vjerovalo.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 1 hvala 1
5 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
ludizao kaže...

Pa da, logično je da je Zemlja ravna ploča. Sve planete su zapravo diskovi. Mjesec uvijek vidimo samo s jedne strane, Jupiterovu "pjegu" također i tako. Činjenice su činjenice 

 
Ne vidimo.

Inače, ako je Zemlja ravna ploča, a Sunce i mjesec su objekti koji lebde iznad nje - šta onda baca sjenu na Mjesec za vrijeme njegovih pomračenja, i kako to da ravnozemljaški model ne može predvidjeti te događaje - dok planetarni može?

I zašto ta sjena nije ovakva? 


Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Da citiram....

Cudni su putevi gospodnji, yebem li te radoznala.....

;)
;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 21:23 (Damir22).
Moj PC  
2 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobi
Damir22 kaže...
Evo bas gledam zemlju, par jutara ima, pravo je ravna.....

Puno starih znanja je izgubljeno, zamjenjeno s neznanjem, pa se onda opet otkrivaju.

Objasniti nepismenim i priglupim seljacima koncept suncevog sustava, planeta i slicno....

Jednostavnije je bilo reci ravna ploca, amen. A posto je amen, u to se vjerovalo.

 
Čak su i priglupi seljaci prije 2 500 godina skužili. 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
10 godina
offline
Pilot želi crowdfundingom jednom zauvijek pobiti r

 

Kolega, drug, forumaš Ajar je sve rekao.

Kaj budali možeš dokazati?

 

Ovi za ravnuzemlju su se obrazovali na Internetu. A, ovi kuglaši na visokim školama.

Zakaj čitati knjige, zakaj imati logičko zaključivanje, zakaj znati više.

 

Odeš na Internetu, pogledaš video i sve znaš. Još sakupiš ekipicu, vam je baš dobro i baš ste si cool.

 

Znate vi da ne postoji Coriolisova sila?' Znate da ne postoji gravitacija? To vam je samo gustoća zraka.

Ravnozemljaši nemaju matematičke formule, oni imaju spiku.

 

Nešto slično kao oni muškarci koji imaju uspjeha kod žena.

dzg
Moj PC  
7 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice