Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije za d

poruka: 5
|
čitano: 1.923
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije za d".
12 godina
offline
Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije za d

60$ mi se cini pretjerano puno za 2 godine. Cak i da je lifetime, bilo bi nategnuto.

 

Ima li netko iskustva sa Google Photo Scan-om kao besplatnom alternativom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije za d

Kakvo je vaše iskustvo općenito s tim aplikacijama? Imam nekoliko albuma i to bi valjalo jednom "kako bog zapovijeda" odradit sken.... negdje postoji fizički limit gdje bolja kamera više ništa ne znači zbog rezolucije same fizičke fotografije. Je li to već u današnjim smartphonima ili se isplati nekakav profi fotić/foto sstudiju dati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije
kerum kaže...

60$ mi se cini pretjerano puno za 2 godine. Cak i da je lifetime, bilo bi nategnuto.

 

Ima li netko iskustva sa Google Photo Scan-om kao besplatnom alternativom?

 Koristio sam davno G Photo Scan, ali ako se ne varam neku čudnu / malu rezoluciju fotki je snimao, nevezano koliko Mpx je kamera pa sam odustao. Što se tiče samog "scan-a" to je vrlo dobro odrađivao, okinule su se 3-4 fotke kako bi se maknule refleksije, automatski crop je bio li-la, ali sve u svemu ok.

Ne znam da li se u međuvremenu nešto promijenilo, trebalo bi provjeriti

11 godina
offline
Re: Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije

Radi sasvim solidne scanove i ako upotrebljivaš Google photos onda je več pola stvari več napravljeno.

14 godina
offline
Photomyne - zanimljiva i praktična aplikacije za d

Za digitaliziranje foto albuma je bolji stari dobri skener. Teško je postići uniformno osvjetljenje bez refleksije pomoću mobitela, te podesiti ga na stativ na odgovarajuću visinu. Za povremeno fotkanje fotki može proći.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice