Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

poruka: 19
|
čitano: 7.716
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije".
12 godina
offline
Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

Simplificirano , a kaj to znači, nisam nikad čuo za taj efekt ?

 
0 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

O kakvim efektima pricas? procitaj ponovno clanak s razumijevanjemlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

Još da radi nakon instalacije... :)

 

4.5.2019. 16:36:13: Microsoft.VisualBasic, Could not find file 'C:\Users\Ivan\AppData\Local\Photo Pos Pro 3\AppData\DockLayout.xml.SRC'., at Microsoft.VisualBasic.FileIO.FileSystem.CopyOrMoveFile(CopyOrMove operation, String sourceFileName, String destinationFileName, Boolean overwrite, UIOptionInternal showUI, UICancelOption onUserCancel)
at Photo_Pos_Pro_3.FrmMain.InitRadDock()
at Photo_Pos_Pro_3.FrmMain.StartUpPPPEditor(FrmWelcomeScreen& CallerForm)
at Photo_Pos_Pro_3.FrmStartup.Timer1_Tick(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

 

LOL RunAs Administrator, pa radi... gle, 2019. godina je, niš od toga :)

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2019 16:41 (Father_Dougal).
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

Pozdravljam ideju ovih mini recenzija.

Btw bilo bi lijepo kad bi se odmah testiralo radi li na Linuxu pod Wineom, za nas trojicu :) koji koristimo Linux. Seriously, ne bi trebao problem kad je jednom Wine dobro namješten (32-bit + 64-bit), a minimal requirements veli da je Win XP, tako da vjerojatno radi.

 

Evo odmah i prijedlog za novu recenziju: FileOptimizer. Radi na Win/Lin/Mac, vrhunski program (makar web ne izgleda tako).

https://nikkhokkho.sourceforge.io/static.php?page=FileOptimizer

 

Ili za neku od odličnih Illustrator alternativa (vector graphics): Affinity Designer, Gravit Designer, Inkscape itd.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Cinizam cobra, cinizam.
5 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Father_Dougal kaže...

Još da radi nakon instalacije... :)

 

4.5.2019. 16:36:13: Microsoft.VisualBasic, Could not find file 'C:\Users\Ivan\AppData\Local\Photo Pos Pro 3\AppData\DockLayout.xml.SRC'., at Microsoft.VisualBasic.FileIO.FileSystem.CopyOrMoveFile(CopyOrMove operation, String sourceFileName, String destinationFileName, Boolean overwrite, UIOptionInternal showUI, UICancelOption onUserCancel)
at Photo_Pos_Pro_3.FrmMain.InitRadDock()
at Photo_Pos_Pro_3.FrmMain.StartUpPPPEditor(FrmWelcomeScreen& CallerForm)
at Photo_Pos_Pro_3.FrmStartup.Timer1_Tick(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndProc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

 

LOL RunAs Administrator, pa radi... gle, 2019. godina je, niš od toga :)

 Meni radi najnormalnije.... WIn 10 home

14 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
@ mGT, uci.
16 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Posmatrač kaže...

 Meni radi najnormalnije.... WIn 10 home

Koje ovlasti tvoj user ima? Moj je običan user, nije u Administrator grupi.

 

(edit) pinku sam proguglao, nisam jedini sa tim problemom, očigledno je u 2019. godini novost da postoje korisnici na računalima koji nisu administratori... osobno bi me bilo sram preporučiti takav program, pored omanje gomile drugih programa, koji također postoje godinama, a koji rade sa ovlastima običnog korisnika bez ikakvih problema, i to već godinama.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2019 13:23 (Father_Dougal).
5 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Father_Dougal kaže...
Posmatrač kaže...

 Meni radi najnormalnije.... WIn 10 home

Koje ovlasti tvoj user ima? Moj je običan user, nije u Administrator grupi.

 

(edit) pinku sam proguglao, nisam jedini sa tim problemom, očigledno je u 2019. godini novost da postoje korisnici na računalima koji nisu administratori... osobno bi me bilo sram preporučiti takav program, pored omanje gomile drugih programa, koji također postoje godinama, a koji rade sa ovlastima običnog korisnika bez ikakvih problema, i to već godinama.

 Admin ;) Sorry ;)

12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Uci kaj ?Kako loše pisati tuđenice ili kako ovo instalirati ? :-)
10 godina
online
Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotografije

 

Po recenziji ova app se čini kao zgodna zamjena za glomazne komercijalne programer koji su em preskupi za krajnjeg korisnika, em nufr 99% posto što neki kućni korisnik PC nikada neće trebati.

A, opet nije rudimentalan kao Paint kaj dobiješ sa Windosima.

A, piratstvo me ne zanima, da bih išaš skidati nešto ilegalno.

 

BTw, sviđaju mi se ove mini recenzije što idu sa strane našega BUG-a, te ih podržavam.

Živjela BUG-ova download zona!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
"tudjenice"!? Kao sto rekoh, uci. Javi se kad naucis.
12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Brk kaže...
"tudjenice"!? Kao sto rekoh, uci. Javi se kad naucis.

Naučim kaj ?

Kako trolat po forumu ?

To već znam

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf

Kako bi, prema tvojemu mišljenju, trebalo pisati?

frajerica
12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Mary Sue kaže...

Kako bi, prema tvojemu mišljenju, trebalo pisati?

Trolamo dalje ?

Simplificirano mi ne znači ništa, možda pojednostavljeno ( http://hrvatski.enacademic.com/62612/pojednostavljeno ) ?

Nisam gra(m)mar nazi, priznajem da sam uvijek imao loše ocjene iz pravopisa, ali ove stranjske riječi kaj se svugdje guraju i još k tome krivo pišu me naprosto izluđuju

6 godina
protjeran
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
mGT kaže...

Trolamo dalje?

 Ne, samo sam primijetila da sitničariš bez pravoga jezičnog razloga pa sam te htjela uhvatiti u zamku vlastita neznanja. I uspjela sam. Točno sam predvidjela da ćeš umjesto sasvim legitimne prilagođenice simplificirati (od lat. simplificare), koja ima svoje mjesto u sustavu hrvatskoga jezika, predložiti da se upotrebljava pogrešno tvoren glagol pojednostaviti, odnosno njegov pridjev trpni pojednostavljeno. Želimo li već glumiti puriste, trebamo glagol pojednostavniti ('učiniti jednostavnim'), tj. pridjev trpni pojednostavnjeno. No zaista ne vidim stvarnu potrebu za inzistiranjem na pretjeranome jezičnom čistunstvu u novinarskome funkcionalnom stilu. Bugov novinar nije ni u čemu pogriješio.

frajerica
12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Mary Sue kaže...
mGT kaže...

Trolamo dalje?

 Ne, samo sam primijetila da sitničariš bez pravoga jezičnog razloga pa sam te htjela uhvatiti u zamku vlastita neznanja. I uspjela sam. Točno sam predvidjela da ćeš umjesto sasvim legitimne prilagođenice simplificirati (od lat. simplificare), koja ima svoje mjesto u sustavu hrvatskoga jezika, predložiti da se upotrebljava pogrešno tvoren glagol pojednostaviti, odnosno njegov pridjev trpni pojednostavljeno. Želimo li već glumiti puriste, trebamo glagol pojednostavniti ('učiniti jednostavnim'), tj. pridjev trpni pojednostavnjeno. No zaista ne vidim stvarnu potrebu za inzistiranjem na pretjeranome jezičnom čistunstvu u novinarskome funkcionalnom stilu. Bugov novinar nije ni u čemu pogriješio.

Svako naravno ima svoje mišljene, moje je da se previše guraju iskrivljene strane riječi (influenceri (ne mislim na zaražene gripom) i ostale divote), popričaj malo sa neki klincem pa će ti sve biti jasnije, za koju godinu te ne budu razumjeli kaj pričaš.

A znanje , čovjek uči dok je živ

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
mGT kaže...

Svatko, naravno, ima svoje mišljenje...

 Taj dio nije sporan. Ono što ljude najviše boli jest činjenica da su nečija mišljenja s razlogom vrednija od drugih. Ima nešto u argumentima, vještini argumentacije, formalnomu obrazovanju govornikâ itd.

 

mGT kaže...

... moje je [mišljenje] da se previše guraju iskrivljene strane riječi (influenceri (ne mislim na zaražene gripom) i ostale divote), popričaj malo s nekim klincem pa će ti sve biti jasnije, za koju godinu te ne budu razumjeli kaj pričaš.

 Moje je mišljenje da ne znaš razliku između neprilagođenih anglizama i prilagođenica. Preporučujem literaturu o jezičnome posuđivanju, primjerice udžbenik iz hrvatskoga jezika za četvrti razred gimnazije. Učenici, koje posprdno spominješ, sigurno mnogo bolje od tebe vladaju tim gradivom. O funkcionalnim stilovima ne bih, idealistica sam pa mislim da nema razloga iznova objašnjavati sadržaje osmoga razreda osnovne škole. Razgovorni stil i takve tričarije.

 

mGT kaže...

A znanje, čovjek uči dok je živ.

 Slažem se. Šteta što te nepoznavanje hrvatskoga standardnog jezika ne sprečava u davanju jezičnih savjeta. Hrvatska ima četiri milijuna nogometnih i jezičnih stručnjaka. Neznanje nije sramotno, ali za neznalačko pozivanje na red onih koji znaju bogme nemam nijednu lijepu riječ. Stalno - očito itekako opravdano - ponavljam da svima nedostaje malo intelektualnoga poštenja.

frajerica
12 godina
offline
Re: Photo Pos Pro 3.0 - Besplatni majstor fotograf
Mary Sue kaže...
mGT kaže...

Svatko, naravno, ima svoje mišljenje...

 Taj dio nije sporan. Ono što ljude najviše boli jest činjenica da su nečija mišljenja s razlogom vrednija od drugih. Ima nešto u argumentima, vještini argumentacije, formalnomu obrazovanju govornikâ itd.

 

mGT kaže...

... moje je [mišljenje] da se previše guraju iskrivljene strane riječi (influenceri (ne mislim na zaražene gripom) i ostale divote), popričaj malo s nekim klincem pa će ti sve biti jasnije, za koju godinu te ne budu razumjeli kaj pričaš.

 Moje je mišljenje da ne znaš razliku između neprilagođenih anglizama i prilagođenica. Preporučujem literaturu o jezičnome posuđivanju, primjerice udžbenik iz hrvatskoga jezika za četvrti razred gimnazije. Učenici, koje posprdno spominješ, sigurno mnogo bolje od tebe vladaju tim gradivom. O funkcionalnim stilovima ne bih, idealistica sam pa mislim da nema razloga iznova objašnjavati sadržaje osmoga razreda osnovne škole. Razgovorni stil i takve tričarije.

 

mGT kaže...

A znanje, čovjek uči dok je živ.

 Slažem se. Šteta što te nepoznavanje hrvatskoga standardnog jezika ne sprečava u davanju jezičnih savjeta. Hrvatska ima četiri milijuna nogometnih i jezičnih stručnjaka. Neznanje nije sramotno, ali za neznalačko pozivanje na red onih koji znaju bogme nemam nijednu lijepu riječ. Stalno - očito itekako opravdano - ponavljam da svima nedostaje malo intelektualnoga poštenja.

 Jašta u pravu si, evo posipam se pepelom, a to za djecu da znaju gramatiku i "standradni hrvatski jezik" je totalna besmislica, a to pokrepljujem lažnom diplomom kojom predajem u gimnaziji hrvatski jezik, i skużili su me tek nakon 16 godina, a da ne govorim da je masa mojih kolega dotukla se iz pripyzdine gdje je slużbeni jezik ovčarski.

 

Nadam se da ovo shvačaš kao zezanciju :-)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice