Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

poruka: 23
|
čitano: 22.271
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke".
16 godina
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

E da mi je netko pricao da ce u bug-u biti recenzija glacala ne bi mu vjerovao, a pogotovo mu ne bi vjerovao da cu isti clanak procitati od pocetkla do kraja. Znam da su perilice vesa, sudja, pecnice vec postale pametne i neke imaju ugradjen i wifi jos nisam znao da postoje i glacala sa kamerama. Tehnologija se polako ali sigurno siri na sve uredjaje iako se jos uvijek o tome stidljivo pise. 

 

Nadam se vise ovakvih recenzija na temu pametni dom, automatizacije osvjetljenja i slicno. Iako je vecina toga mozda i beskorisno ima i korisnih stvari, poput kako od stare klime napravit pametnu koja ce se sama gasiti i paliti u odredjeno doba dana, svijetlo u hodniku koje ce se paliti nakon detekcije pokreta i samo gasiti nakon odredjenog vremena i slicno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 10:46 (systemize).
 
11 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

ajmo pegle,mixeri,peći još i recepte da stave 🤣,daj malo test motorki,trimera i kosilica

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 12:15 (zelja55).
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
zelja55 kaže...

ajmo pegle,mixeri,peći još i recepte da stave 🤣,daj malo test motorki,trimera i kosilica

 Zasto ne, pec sa ugradjenim video receptima nije koncept nego je i vec odavno dostupna na nasem trzistu

11 godina
protjeran
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
systemize kaže...
zelja55 kaže...

ajmo pegle,mixeri,peći još i recepte da stave 🤣,daj malo test motorki,trimera i kosilica

 Zasto ne, pec sa ugradjenim video receptima nije koncept nego je i vec odavno dostupna na nasem trzistu

 ok peć,ali u bugu bi mogli i recepte stavljat uz sve ostalo

9 godina
neaktivan
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

jel moze recenzija za novi stihl-ovku onu kaj ide na pleća, isto je svemirski brod ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 18:54 (Barracuda727).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
Mene zanima recenzija IPL-a za uklanjanje dlačica. Ako može ofc.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
ukay1000 kaže...
Mene zanima recenzija IPL-a za uklanjanje dlačica. Ako može ofc.

 Podrzavam.  Mogla bi recenzija tehnologije za proizvodnju piva. Pa neka se i napravi bug zanatsko pivo.

 

Mogu i recepti. Ako kome treba recept za burek od nutele i banane neka se javi na PP.

9 godina
neaktivan
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

Pametni domovi su vec tu samo ne toliko rasprostranjeni.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
kako hardware postaje pametniji...tako korisnici postaju sve gluplji...idealno za političare
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
HCMAA kaže...
kako hardware postaje pametniji...tako korisnici postaju sve gluplji...idealno za političare

 Tako je. Uvijek kriviti nekog drugog. A ja i ti smo vec Mogli poceti planirati za slavoniju.

11 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
Zanimljiva mi je ova tvrdnja da se većina odjeće mora peglati. Ne da ne peglam većinu, ne peglam apsolutno ništa.
Samo robu dobro istresem i objesim tako da se kod sušenja sama ispegla
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
picajzla0707 kaže...
Zanimljiva mi je ova tvrdnja da se većina odjeće mora peglati. Ne da ne peglam većinu, ne peglam apsolutno ništa.
Samo robu dobro istresem i objesim tako da se kod sušenja sama ispegla

 True, peglam samo košulju 2, 3 puta godišnje kad idem na svadbu, a to onda izgleda tako očajno da ipak cura na kraju ispegla... Ne znam ko ima vremena peglati kratke majice i slične everyday stvari

-
11 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
Picajzle :D
15 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
picajzla0707 kaže...
Zanimljiva mi je ova tvrdnja da se većina odjeće mora peglati. Ne da ne peglam većinu, ne peglam apsolutno ništa.
Samo robu dobro istresem i objesim tako da se kod sušenja sama ispegla

 Jesi se ikad pitao kako to da naši djedovi i bake još nose odjeću koju su nosili za vrijeme obavijesti da je drug Tito umro?

 

Osim što su vlakna bila bolje kvalitete (od prosječnog komada odjeće iz H&Ma) peglanje je također pomoglo.

 

Vruća para opušta vlakna pa peglanje pomaže da se vlakna vrate u originalno stanje nakon izduživanja ili smanjivanja u pranju (osim ako ste oprali vunu na 90, tome nema pomoći :D). Drugo, para ubija dio bakterija koje se nakupljaju, kao i vlagu i plijesan ako je ormar u lošoj poziciji u stanu; neke odjevne predmete nikad ne pereš na više od 40-60C. Treće para uklanja i mirise koje možda ne primjetimo odmah nakon pranja zbog omekšivača, ali se pojave u nakon što odjeća stoji neko vrijeme u ormaru.

Peglanje umanjuje i problem sa grinjama, pogotovo kad se pegla posteljina.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
picajzla0707 kaže...
Picajzle :D

 Peglanje vjerojatno rješava i ovaj problem na gaćama, ali obrati se i liječniku svakako!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
Zadnji odgovor je bio na pitanje 'tko ima vremena...', ali hvala na ovim savjetima iz iskustva. Makar sumnjam da ću ih peglom ubijat po nižim regijama :D
6 godina
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

ja bio kupio neku nabrijanu parnu stanicu od oko 2500kn...

 

na kraju imam teta peglu koja za 200kn/mj sve ispegla :D

 

...nije mi bila neka investicija :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu

Jel se moze s ovim rudarit crypto? Mislim, ono, 5000kn za peglu.

13 godina
offline
Re: Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' mu
Problem u logici je šta naše bake nsiu imale parnu peglu
2 godine
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

takvo slično Philips glačalo ima moja žena (parna postaja)..

 

prvo nisam skontao kako prepozna koju toplinu odabrati za drukčiju vrstu materijala, jer nema na sebi prekidače, 1,2,3,4 itd..

 

sad mi je jasno, no ona je svoju peglu platila 1800kn.

 

elipso, mislim da je ova, istoje bila na akciji https://www.elipso.hr/mali-kucanski/parne-postaje/PHILIPS-GC9642/ (samo crne boje)

sad je na akciji za 1999 kn.

 

*što se tiče bakica, bake su prvo stavljale u pegle užareni ugalj iz peći, a posije je došla modernizacija pa su pegle zagrijavale na vrućoj peći na ugalj i drva, na kojoj su se ljudi grijali.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 8:32 (Zaporožac).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

Ne znam koliko su vaše bake stare i odakle su (ovo je još i bitnije) al se već jedno 50-60 godina koriste električna glačala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

I moja pokojna je imala elektricnu ali bez pare.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Philips PerfectCare 9000 – glačanje bez po' muke

tko je imao novaca.

peglice električne su bile skupe u to vrijeme, a mi siromašni.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice