Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

poruka: 27
|
čitano: 8.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv".
12 godina
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

Nije mi jasna ova shema sa RakutenTV tipkom na daljincu renomiranih proizvođaća TV..ja nikad gledao to..nikad cuo za ista s te platforme osim sto na Barcinom dresu stoji njihov logo i znam da su multinacionalna kompanija!

AUDIOFIL
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

Marketing, jbg..

 

Osobno ne podnosim takve stvari - generalno, sve što mi trpaju,

a namješteno je tako da ti je stalno pod prstima i svaki čas krivo stisneš.

Daj mi par praznih tipki i mogućnost dodjele funkcija koje sam odaberem -

ili barem mogućnost onesposobljavanja tih nakaradnih tipki,

kad već (kladim se) ne mogu na jednostavan način maknuti aplikacije.

 

U ovom bih slučaju odmah nabavio zamjenski bez tih idiotarija.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
bar stavite oznaku " sponzorirani sadrzaj " . Kakavtv se moze kupiti za 1000 e a ne phillips smece.
 
2 8 hvala 1
15 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
chance00 kaže...
bar stavite oznaku " sponzorirani sadrzaj " . Kakavtv se moze kupiti za 1000 e a ne phillips smece.

 

Uuuu sad si im rekao!

Nego, reci ti nama, kakav se TV može kupiti za 1000€?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

Tko god može živjeti s tim govnom od daljinca vjerojatno može i sa Philipsom :D Definitivno najgori daljinac koji sam ikada imao u ruci.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

Meni je 707 top za sve. Ne vidim mu neke mane. Uzeo sam 55in za 6300. Prezadovoljan.

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
hudibitek kaže...

Tko god može živjeti s tim govnom od daljinca vjerojatno može i sa Philipsom :D Definitivno najgori daljinac koji sam ikada imao u ruci.

 da, one prime i netšitx tipke su za k. ali koga zaboli.....

 

Ja npr. ne bih uzeo nista osim Philipsa, ambilight je no1 stvar na TVu IMO, ne znam kako ti mozes na svom Sanyu ili Zanzungu bez ambilighta! ono, crnilo iza ekrana!!!! uzas!

16 godina
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

kupio za 50 eura fake ambilight i radi kao urica, tako da to nije neki dealbreaker. iduci tv ce isto imat pravi ambi ili neku "fejk" verziju jer tv izgleda vece, i puno je ugodnije gledat i igrat u mraku s tim upaljenim.

 

ali na ovom i pce forumu postoji samo oled LG, sve ostalo ne vrijedi kune. ako ne kupis c1 ili c2 bacio si pare u vjetar

Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Iz prve ruke ti mogu reći da je recimo Samsung qn90b katastrofa po pitanju procesiranja slike, boja i OS-a. A kao nekakav televizor. Moj stari C8 ga pojede za doručak. Brat koji je nezahtjevan korisnik je bio iznimno nezadovoljan i na kraju ga je vratio.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska u sv

Ljudi se često kunu u kino, tako da ne kužim ove forice s ambilightom. Jel ima kino ambilight? Da to valja i kino bi imalo ambilight ;-)

Nisam još nikog čuo da ode u kino u ne može gledati film u crnom mraku.

 

Ne trebaju mi svjetla oko TVa da mi svijetli cijela soba i da mi promjene tog svjetla posvuda okolo skreću pozornost sa onoga što gledam na TVu.

A za one kojima smeta mrak postoje i obične sobne lampe (ko nije čuo), ili zalijepiš obični led strip, ne mora sve bljeskati u svim bojama na sve strane.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
CroDexter kaže...
Iz prve ruke ti mogu reći da je recimo Samsung qn90b katastrofa po pitanju procesiranja slike, boja i OS-a. A kao nekakav televizor. Moj stari C8 ga pojede za doručak. Brat koji je nezahtjevan korisnik je bio iznimno nezadovoljan i na kraju ga je vratio.

 

Yup, moj buraz je isto kupio točno to, bio sam kod njega pomoć mu monitirati i podesiti ga, cijelo vrijeme sam imao dojam da nije ni do koljena mom CXu po pitanju HDRa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Gemmy kaže...

 

 

ali na ovom i pce forumu postoji samo oled LG, sve ostalo ne vrijedi kune. ako ne kupis c1 ili c2 bacio si pare u vjetar

Pa kad im LG svima prodaje OLED panele... 

OLED panel najbolje radi u LG teveju.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
2 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Bitanga kaže...
Yup, moj buraz je isto kupio točno to, bio sam kod njega pomoć mu monitirati i podesiti ga, cijelo vrijeme sam imao dojam da nije ni do koljena mom CXu po pitanju HDRa.

Pa, prvo i osnovno, ima loš kontrast 3200:1 kao neki bolji VA monitor.

Kao, poboljšava kontrast mini led tehnologija..

 

Možeš misliti.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
12 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Zaporožac kaže...
Gemmy kaže...

 

 

ali na ovom i pce forumu postoji samo oled LG, sve ostalo ne vrijedi kune. ako ne kupis c1 ili c2 bacio si pare u vjetar

Pa kad im LG svima prodaje OLED panele... 

OLED panel najbolje radi u LG teveju.

 Nije..najbolji OLED ekrani su kod Panasonic i Sony..bez obzira sto koriste LG panele..ali LG je zlatna sredina!

AUDIOFIL
15 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
volegradele kaže...

 Nije..najbolji OLED ekrani su kod Panasonic i Sony..bez obzira sto koriste LG panele..ali LG je zlatna sredina!

 

Po rtingsu je trenutno najbolji TV Samsung OLED.

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-resolution/4k-ultra-hd-uhd#recommendation_255241

 

LG je najbolji mid-range.

 

Sony je notable mention, a Panasonic se ne spominje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.12.2022 23:11 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Bitanga kaže...
volegradele kaže...

 Nije..najbolji OLED ekrani su kod Panasonic i Sony..bez obzira sto koriste LG panele..ali LG je zlatna sredina!

 

Po rtingsu je trenutno najbolji TV Samsung OLED.

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-resolution/4k-ultra-hd-uhd#recommendation_255241

 

LG je najbolji mid-range.

 

Sony je notable mention, a Panasonic se ne spominje.

 Mos mislit..zaboravi to..Panasonic LZ 2000 mete sve pred sobom..naravno i cijenom..Samsung je poluproizvod sa problemima crne boje i nemogucnosti Dolby Visiona...a i jeftiniji Sony A95K je bolji TV..Panasonic..pa Sony uvijek bilo i ostalo

AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Na žalost ni jedan wannabe ambilight nije ni do koljena pravom. Znam jer sam i ja tražio dok sam mislio kupiti LG-a. Navodno ni samo Philipsovo rješenje za tv-e bez ambilighta (HDMI Sync Box + Gradient strip) nije tako dobro kao ugrađeno.

That said, I bez ambilighta bi bio odličan deal s obzirom da je nakrcan apsolutno svime čime može. Jedino je daljinski neobjašnjivo loš.

15 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Imam LG OLED c1 i mogu reći da je OLED čudo. Idealan je kao veliki monitor, daleko bolji od LCD monitora. Ali ima jednu manu: svjetlina. Ne može proizvesti dovoljno jaku svjetlinu za gledanje po blještavom danu, ma koliko podešavali postavke. Panel nema snage. Ali u tamnoj sobi ili s prigušenim svjetlom, ne postoji bolji TV od OLEDa.
Neki novi modeli napreduju u popravku te mane (nedovoljno snažne svjetline), ali pitanje koliko, nisam osobno vidio.
Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
volegradele kaže...

Sony je notable mention, a Panasonic se ne spominje.

 Mos mislit..zaboravi to..Panasonic LZ 2000 mete sve pred sobom..naravno i cijenom..Samsung je poluproizvod sa problemima crne boje i nemogucnosti Dolby Visiona...a i jeftiniji Sony A95K je bolji TV..Panasonic..pa Sony uvijek bilo i ostalo

 

Može biti, iako je 3 puta skuplji od LGa. Na rtingsu nemaju nikakav review tog Panasonica, a Samsung im je top.

Uglavnom, kad kupuješ TV kupuje se kompletni featureset, a ne samo panel, tako da često nešto prevagne na jednu ili drugu stranu.

A najviše cijena. LG je najpristupačniji OLED trenutno za nas gamere, a cjelokupni dojam je savršen.

Philips niti Sony neću više nikad kupiti jer mi se zgadio Android TV za sva vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2022 0:26 (Bitanga).
22 mjeseca
protjeran
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Bitanga kaže...

Ljudi se često kunu u kino, tako da ne kužim ove forice s ambilightom. Jel ima kino ambilight? Da to valja i kino bi imalo ambilight ;-)

Nisam još nikog čuo da ode u kino u ne može gledati film u crnom mraku.

 

Ne trebaju mi svjetla oko TVa da mi svijetli cijela soba i da mi promjene tog svjetla posvuda okolo skreću pozornost sa onoga što gledam na TVu.

A za one kojima smeta mrak postoje i obične sobne lampe (ko nije čuo), ili zalijepiš obični led strip, ne mora sve bljeskati u svim bojama na sve strane.

 Baš tako. Ambilight sad doživio nikako. Mogu reć da mi i smeta. Draža mi je crnina.

2 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Mariner kaže...
Bitanga kaže...

Ljudi se često kunu u kino, tako da ne kužim ove forice s ambilightom. Jel ima kino ambilight? Da to valja i kino bi imalo ambilight ;-)

Nisam još nikog čuo da ode u kino u ne može gledati film u crnom mraku.

 

Ne trebaju mi svjetla oko TVa da mi svijetli cijela soba i da mi promjene tog svjetla posvuda okolo skreću pozornost sa onoga što gledam na TVu.

A za one kojima smeta mrak postoje i obične sobne lampe (ko nije čuo), ili zalijepiš obični led strip, ne mora sve bljeskati u svim bojama na sve strane.

 Baš tako. Ambilight sad doživio nikako. Mogu reć da mi i smeta. Draža mi je crnina.

 Meni je cudo, ne mogu zamisliti bez, cak ga koristim kao lampu u sobi... Ako smeta samo stavis na off i to je to

14 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Keso kaže...
Imam LG OLED c1 i mogu reći da je OLED čudo. Idealan je kao veliki monitor, daleko bolji od LCD monitora. Ali ima jednu manu: svjetlina. Ne može proizvesti dovoljno jaku svjetlinu za gledanje po blještavom danu, ma koliko podešavali postavke. Panel nema snage. Ali u tamnoj sobi ili s prigušenim svjetlom, ne postoji bolji TV od OLEDa.
Neki novi modeli napreduju u popravku te mane (nedovoljno snažne svjetline), ali pitanje koliko, nisam osobno vidio.

ne kuzim, dal vi te televizore drzite u dvoristu?

boravak mi je orijentiran na jug, pa ni u jednom trenutku nisam imao osjecaj da mi fali svjetline.

a crna u usporedbi s bilo kojim led-om, u biti nema usporedbe. nakon plazme s gustom sam presao na oled, iako sam bio skeptican prije no sto sam poceo istrazivati.

 

sto se tice usporedbe smart tv OS-a, bio to android tv, LG OS ili neki treci, svaki je nakon par godina neupotrebljiv i osobno se uvijek vratim na apple TV. deset godina i netfix jos uvijek radi na staroj trojci, a ovi noviji 4k, to ce jos minimalno deset godina...

14 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
LG C8 radi bez ikakvih problema nakon 4 godine. Nisam power user da visim na telki satima svaki dan ali aplikacije i zemaljski programi rade kao prvog dana
3 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
CroDexter kaže...
LG C8 radi bez ikakvih problema nakon 4 godine. Nisam power user da visim na telki satima svaki dan ali aplikacije i zemaljski programi rade kao prvog dana

 Jel zapeko di?

javi?! (staviti na puni ekran)

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2022 2:10 (Boris grozni).
2 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
volegradele kaže...
 Nije..najbolji OLED ekrani su kod Panasonic i Sony..bez obzira sto koriste LG panele..ali LG je zlatna sredina!

 Ma, muči đavle, ložim ga jer hvali Philipsa 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
2 godine
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Bitanga kaže...
Po rtingsu je trenutno najbolji TV Samsung OLED.

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/by-resolution/4k-ultra-hd-uhd#recommendation_255241

 

LG je najbolji mid-range.

 

Sony je notable mention, a Panasonic se ne spominje.

 Ma, pusti Rtings. I oni su počeli svirati kako dolar puše.

Sony, Ok..

Drži se vrha u kvaliteti zadnjih 30 godina, i svaka im čast, ne popušta Japanac, kao i u nogometu. 

Uvijek su skuplji 30% od ostalih marki, ali vrijede sakog eurića.

volegradele kaže...
Mos mislit..zaboravi to..Panasonic LZ 2000 mete sve pred sobom..naravno i cijenom..Samsung je poluproizvod sa problemima crne boje i nemogucnosti Dolby Visiona...a i jeftiniji Sony A95K je bolji TV..Panasonic..pa Sony uvijek bilo i ostalo

 Obožavao sam Panasonic, no zadnjih 7-8 godina nisu izbacili od televizora ništa vrijedno spmena.

 

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
13 godina
offline
Re: Philips OLED707 je pristupačna verzija ulaska
Bitanga kaže...

Ljudi se često kunu u kino, tako da ne kužim ove forice s ambilightom. Jel ima kino ambilight? Da to valja i kino bi imalo ambilight ;-)

Nisam još nikog čuo da ode u kino u ne može gledati film u crnom mraku.

 

Ne trebaju mi svjetla oko TVa da mi svijetli cijela soba i da mi promjene tog svjetla posvuda okolo skreću pozornost sa onoga što gledam na TVu.

A za one kojima smeta mrak postoje i obične sobne lampe (ko nije čuo), ili zalijepiš obični led strip, ne mora sve bljeskati u svim bojama na sve strane.

 

Ekšli ima u 4dx - ne kao ambilight već neka primitivnija verzija gdje samo zabljesne u određenim scenama ;)

 

Ali da, poanta ti baš ne stoji jer u kinu platno zauzima cijeli zid - zato se i ide u kino. Ambilight vizualno proširuje sliku da zauzme većinu tvog zida.

 

Doduše uz ovak dobre TV-e se stvarno ne isplati više ići u kino, i to kažem kao netko tko ide bar jednom u dva tjedna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2022 8:48 (Chronosus).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice