Philips OLED+ televizori spektakularno predstavlje

poruka: 9
|
čitano: 6.921
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips OLED+ televizori spektakularno predstavlje".
11 godina
offline
Philips OLED+ televizori spektakularno predstavlje

Jel ide netko od vas iz BUGa na IFA?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
MEGATAMA kaže...

Jel ide netko od vas iz BUGa na IFA?

 Of course! 

drpetric
11 godina
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
drpetric kaže...
MEGATAMA kaže...

Jel ide netko od vas iz BUGa na IFA?

 Of course! 

Koji dan..ili na vise dana?

Ne znam jos koji dan cu ja otic pa ako se poklopi da popijemo pivu...kafu....rakiju :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2022 15:28 (MEGATAMA).
Philips OLED+ televizori spektakularno predstavlje

alI phILIps tElEVizorI sU smEcE nAjveCE to nEBiH niKaDA KupiO!

 

 

BUGova ekipa s "koji televizor kupiti" topica. Pusa 😘

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

alI phILIps tElEVizorI sU smEcE nAjveCE to nEBiH niKaDA KupiO!

 

 

BUGova ekipa s "koji televizor kupiti" topica. Pusa 😘

 

Da te ispravim. Ne tako nego ovako: 

 

Top LGijev panel u top LGi modelu je savršenstvo. - Bug forum tv specijalisti

 

Isto tako crem de la creme Bug forum tv specijalista kaže:

 

Top LGijev panel u top Philipsu modelu je smeće.

 

Kada otvoriš na toj top Philips televiziji taj top LG panel (iz dosade za vrijeme utakmica svj nogometnog prvenstva) unutra ćeš naći najjeftinije komponente. Dok su u LGiju samo najbolje.

 

Philips tvi se zbog tih nekvalitetnih komponenti u vrhunskom LG panelu lako zapale, dok se iste te komponente nikada ne zapale u LGiju.  (Moj zaključak je da je to razlog zašto su u elipsu bile bliže uređajima za grijanje stanova. Doduše sada ih je Hisense potisnuo na policama dalje od klima.)

 

I da sam izgubio vid, mogao bih prepoznati razliku između kvalitete slike top LG i Philips tva sa istim LGijevim panelima. 

vicious
16 godina
moderator
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
MEGATAMA kaže...
drpetric kaže...
MEGATAMA kaže...

Jel ide netko od vas iz BUGa na IFA?

 Of course! 

Koji dan..ili na vise dana?

Ne znam jos koji dan cu ja otic pa ako se poklopi da popijemo pivu...kafu....rakiju :)

 Media Days su gotovi, tu sam od utorka, ostajem do sutra... 

drpetric
14 godina
offline
Philips OLED+ televizori spektakularno predstavlje

Kada sam prije 4,5-5 godina kupovao novi tv jer je stari odapeo, (zapravo nije odapeo do kraja, dobio je neke pruge od trećine ekrana s lijeve strane pa do kraja desne strane, svaki 5. red),  pokrio sam se koliko sam mogao, pa nisam kupio ono što sam želio, nego ono što sam mogao. A to je bio Philips 65pus6162/12 - u ono  doba (a i sada) poprilično veliki TV. Kada mi je došao kolega, veliki filmofil i televizoljubac da ga pogleda rekao je: "sve je o.k., samo ono u sredini ne valja". Trebalo mi je oko pola minute da shvatim da je time mislio na logo Philipsa. I što da vam kažem? U ovo vrijeme do sada nikakvih problema s njim, slika o.k., zvuk kanta, ali je priključen na kućno kino pa je na taj način postao dobar. Kada bih sada kupovao novi tv, po svoj prilici OLED, ako bi bilo love bio bi to LG ili Samsung, ali ako bi bilo samo za Philisa i on bi bio dobar, vjerovatno znatno bolji nego ovaj kojeg imam sada. Možda ja imam sreću pa se moj TV ne pregrijava, možda su komponente u njemu ipak malo bolje od zadnje klase, ne znam, ali eto, iako je Philips, već 4,5 - 5 godina uredno šljaka. I definitivno, nisam Philipsoljubac, više me vuče LG i Samsung, a ne bih se bunio ni protiv Sonya niti Panasonica (čiji 47 inčni plazma TV uredno radi već oko 13 godina), ali eto, imam Philipsa i za sada je O.K. Zapravo, u cijeloj toj priči oko televizora mi se najlošije pokazao LG čiji 55" 3d tv ne radi kako treba jer su mu se pojavile tanke vodoravne crne pruge preko ekrana, kojega je zbog toga Philips i zamijenio. Usput, kada sam već spomenuo, ima li netko saznanja kako bi se te pruge mogle ukloniti, čini mi se da nije stvar u ekranu nego u elektronici.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2022 13:53 (učo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
Probaj isključit iz struje pa upali ponovo
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Philips OLED+ televizori spektakularno predsta
učo kaže...

Kada sam prije 4,5-5 godina kupovao novi tv jer je stari odapeo, (zapravo nije odapeo do kraja, dobio je neke pruge od trećine ekrana s lijeve strane pa do kraja desne strane, svaki 5. red),  pokrio sam se koliko sam mogao, pa nisam kupio ono što sam želio, nego ono što sam mogao. A to je bio Philips 65pus6162/12 - u ono  doba (a i sada) poprilično veliki TV. Kada mi je došao kolega, veliki filmofil i televizoljubac da ga pogleda rekao je: "sve je o.k., samo ono u sredini ne valja". Trebalo mi je oko pola minute da shvatim da je time mislio na logo Philipsa. I što da vam kažem? U ovo vrijeme do sada nikakvih problema s njim, slika o.k., zvuk kanta, ali je priključen na kućno kino pa je na taj način postao dobar. Kada bih sada kupovao novi tv, po svoj prilici OLED, ako bi bilo love bio bi to LG ili Samsung, ali ako bi bilo samo za Philisa i on bi bio dobar, vjerovatno znatno bolji nego ovaj kojeg imam sada. Možda ja imam sreću pa se moj TV ne pregrijava, možda su komponente u njemu ipak malo bolje od zadnje klase, ne znam, ali eto, iako je Philips, već 4,5 - 5 godina uredno šljaka. I definitivno, nisam Philipsoljubac, više me vuče LG i Samsung, a ne bih se bunio ni protiv Sonya niti Panasonica (čiji 47 inčni plazma TV uredno radi već oko 13 godina), ali eto, imam Philipsa i za sada je O.K. Zapravo, u cijeloj toj priči oko televizora mi se najlošije pokazao LG čiji 55" 3d tv ne radi kako treba jer su mu se pojavile tanke vodoravne crne pruge preko ekrana, kojega je zbog toga Philips i zamijenio. Usput, kada sam već spomenuo, ima li netko saznanja kako bi se te pruge mogle ukloniti, čini mi se da nije stvar u ekranu nego u elektronici.

 nikad ne propuštaj priliku izbaciti televizor iz kuće i zauvijek ga se riješiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice