Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

poruka: 15
|
čitano: 15.321
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n".
5 godina
offline
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

Zar nije bolje za te pare oled tv od 55' kao monitor...za povratak među master race imam Sony 65" XG kao monitor

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
HCMAA kaže...

Zar nije bolje za te pare oled tv od 55' kao monitor...za povratak među master race imam Sony 65" XG kao monitor

 

 

PUNO prevelika dijagonala za iole normalnu udaljenost sjedenja (ne može se pratiti kursor po ekranu bez pomicanja glave), nepostojeće mogućnosti namještanja položaja ekrana, refresh rate limitiran na 120 Hz, viši input lag u svim načinima rada osim "gejmerskom" (koji nije pogodan za svakodnevni rad), nema izuzetno korisnog USB-C konektora ni USB huba, nema KVM switcha... a ono, nekome vjerojatno jest, za većinu nije  Onaj tko za svoj PC kupuje monitor, zna zašto ne kupuje televizor.

 

Ako se traži ekran za konzolaško igranje, 55" OLED je definitivno bolji izbor, tu se slažem.

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

Konačno računalna komponenta na naslovnici Bug-a. Hvala Davore. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

Nije dobar za hdr jer nema fald, za to bi cjena morala biti značajno viša, ok mislim si ako nije preskup , nije strašno, kad ono na kraju cijena > 8000 kn 
Znam da će sad graknut dio ekipe kad usporedim kakv tv dobiš za te novce od 55", ali dobiš hi end tv opremjleen sa svim živim ako je u pitanju lcd, ili naravno oled. 
Sad ispada da je napraviti 32" monitor daleko skuplje od tv-a. 
Koja je onda prednost ovog monitora u odnosu na neki qdoled monitor koji još mogu razumjeti da ima visoku cijenu jer je nova tehnologija

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2022 19:23 (Pixel).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

Uf, paprena cijena, za skoro iste pare bolje uzmem tv 65-70 incha 4k od Philipsa, ja sam svoj 32 inchni 4k Samsung 2019 platio 2300 kn, a 65 incha Philips 7000 kn, po meni tih 144 hz ne opravdava baš cijenu od 8 i nešto..

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2022 12:47 (Cryogenic).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Pixel kaže...

Znam da će sad graknut dio ekipe kad usporedim kakv tv dobiš za te novce od 55", ali dobiš hi end tv opremjleen sa svim živim ako je u pitanju lcd, ili naravno oled. 
Sad ispada da je napraviti 32" monitor daleko skuplje od tv-a. 
Koja je onda prednost ovog monitora u odnosu na neki qdoled monitor koji još mogu razumjeti da ima visoku cijenu jer je nova tehnologija

Normalno da nije, a dalje se nema kaj komentirati osim brutalno preskupa 32 monitor bižuterija.

 

A gle ponudi tržištu, pa možda netko i kupi ako se napije ko letva.

 

Večina ljudi danas koristi/iskoristi veliki 4K TV za razne PC potrebe, dakle kao veliki PC zaslon ili za gejming bilo PC ili konzole.Nema prevelikog zaslona, samo moraš imat gdje stavit veliki TV+ dovoljno se odmakni od zaslona recimo 55+.

 

Ja ne bi nikad taj Flips stavio na stol(niti da mi ga daju badave), u odnosu na ovo kaj imam sad/ciljano kupio za sve potrebe=više nemam PC monitora.Prošla su vremena, kad su jeftini TV modeli bili očajni za PC upotrebu ili pogotovo bilo kakav gejming.

 

 - 43 4K TV LCD panel od 60HZ, odlično se snalazi kao PC monitor ili katica za sve potrebe

 

- 10ms input lag

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ps5-novi-xbox-bolji-pc-gaminga-60fps-4k/277592.aspx?page=0&jumpto=6194691&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2022 13:15 (rambox).
15 godina
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
rambox kaže...
* * * Prošla su vremena, kad su jeftini TV modeli bili očajni za PC upotrebu ili pogotovo bilo kakav gejming. * * *

 

 * * *

Nisu prošla i još dugo će proći da TV bude u rangu sa monitorom. Osim ako 4K OLED ne spojiš na PS5 ili novu MS konzolu.

Probaj pisati 3 seminarska na 4K TV-u ili pak raditi u Autodeskovim alatima. Dell-ov QHD je za to svemirski brod a 4K TV - stari fićo. 

12 godina
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Envy kaže...
rambox kaže...
* * * Prošla su vremena, kad su jeftini TV modeli bili očajni za PC upotrebu ili pogotovo bilo kakav gejming. * * *

 

 * * *

Nisu prošla i još dugo će proći da TV bude u rangu sa monitorom. Osim ako 4K OLED ne spojiš na PS5 ili novu MS konzolu.

Probaj pisati 3 seminarska na 4K TV-u ili pak raditi u Autodeskovim alatima. Dell-ov QHD je za to svemirski brod a 4K TV - stari fićo. 

 Koristim tv kao monitor od 2019, 65-70 incha, samsung/philips, ips ekrani, apsolutno nikakvih problema u radu sa excelom, wordom, surfanjem, igranjem igara. Dapače jos se i bolje sve navedeno vidi.

3 godine
offline
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

Ajme cijene, Inace Philips u zadnjih par godina ima fantasticne monitore sto kvalitetom izrade tako i prikazom ali su bili i pristupacni cijenom tako da me ovo malo šokiralo, i sam koristim jedan VA u 32" 4k izvedbi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visokoj n

ajde kad igraš u svjetlim scenama, IPS je tu ok, no kad upadneš u nekakve mračne prostorije, zaklat će te prvi neprijatelj iza ćoška jer je loš kontrast odn crna... 

 

trebali su staviti VA panel npr. kontrasta 7000:1, kad već nisu OLED...

ali, neka im...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2022 14:53 (Zaporožac).
 
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Zaporožac kaže...

ajde kad igraš u svjetlim scenama, IPS je tu ok, no kad upadneš u nekakve mračne prostorije, zaklat će te prvi neprijatelj iza ćoška jer je loš kontrast odn crna... 

 

trebali su staviti VA panel npr. kontrasta 7000:1, kad već nisu OLED...

ali, neka im...

Onda mozes pretjerat na isti nacin pa reci da ni sa VA panelom neces nista vidjet jer ce se tamna scena cijela "izmeljat" zbog sporog pixel responsa...

3 godine
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
ansha kaže...
Zaporožac kaže...

ajde kad igraš u svjetlim scenama, IPS je tu ok, no kad upadneš u nekakve mračne prostorije, zaklat će te prvi neprijatelj iza ćoška jer je loš kontrast odn crna... 

 

trebali su staviti VA panel npr. kontrasta 7000:1, kad već nisu OLED...

ali, neka im...

Onda mozes pretjerat na isti nacin pa reci da ni sa VA panelom neces nista vidjet jer ce se tamna scena cijela "izmeljat" zbog sporog pixel responsa...

 Sto je najgore na IPS ce se bas i vidjeti nesto u "crnoj" za razliku od Va gdje ak se malo pretjera nevidiš ništa, samo crno pa onda krv

15 godina
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Cryogenic kaže...
Envy kaže...
rambox kaže...
* * * Prošla su vremena, kad su jeftini TV modeli bili očajni za PC upotrebu ili pogotovo bilo kakav gejming. * * *

 

 * * *

Nisu prošla i još dugo će proći da TV bude u rangu sa monitorom. Osim ako 4K OLED ne spojiš na PS5 ili novu MS konzolu.

Probaj pisati 3 seminarska na 4K TV-u ili pak raditi u Autodeskovim alatima. Dell-ov QHD je za to svemirski brod a 4K TV - stari fićo. 

 Koristim tv kao monitor od 2019, 65-70 incha, samsung/philips, ips ekrani, apsolutno nikakvih problema u radu sa excelom, wordom, surfanjem, igranjem igara. Dapače jos se i bolje sve navedeno vidi.

Treba nam više informaciaj i iskustva kako to radiš. Ne mislim ništa loše, samo opiši kako i što radiš.

Ne mogu zamislit da mi 2 QHD monitora na stolu zamjeni nešto što moram okačiti o zid. 

2 godine
online
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Boris grozni kaže...

 

 Sto je najgore na IPS ce se bas i vidjeti nesto u "crnoj" za razliku od Va gdje ak se malo pretjera nevidiš ništa, samo crno pa onda krv

 kad ste vi zadnji puta odigrali neku igru na kvalitetnom i brzom VA panelu ?

čitajte malo članke, recenzije, a možete otići kod nekoga poput mene koji ima monitor Va 4000:1, a 240 Hz, 1 ms

 

nemate pojma, amateri.. 

 

i ti ansha, i ti

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
14 godina
protjeran
offline
Re: Philips Momentum 329M1RV - 4K igranje na visok
Zaporožac kaže...
Boris grozni kaže...

 

 Sto je najgore na IPS ce se bas i vidjeti nesto u "crnoj" za razliku od Va gdje ak se malo pretjera nevidiš ništa, samo crno pa onda krv

 kad ste vi zadnji puta odigrali neku igru na kvalitetnom i brzom VA panelu ?

čitajte malo članke, recenzije, a možete otići kod nekoga poput mene koji ima monitor Va 4000:1, a 240 Hz, 1 ms

 

nemate pojma, amateri.. 

 

i ti ansha, i ti

Je pa da, da mi oci suze od niske rezolucije 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice