Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – gdje

poruka: 9
|
čitano: 13.806
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – gdje ".
16 godina
offline
Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – gdje

Ovaj potez (reklama) se teško može nadmašiti. Uzeo je po jedan od svoja dva najpoznatija proizvoda i izveo ultimativni trik.

 
3 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
2017-2023 je šest godina, ne?
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – gdje

ima jedan nastavak Star Trek-a gdje nailaze na Auto koji floata u svemiru... da ga jebes zivimo u simulaciji :D

 

Picard ce postati stvaran u sljdećoj iteraciji :D

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
VladRi kaže...

ima jedan nastavak Star Trek-a gdje nailaze na Auto koji floata u svemiru... da ga jebes zivimo u simulaciji :D

 

Picard ce postati stvaran u sljdećoj iteraciji :D

 Ti to ozbiljno??? Pa ti znaš da će Zefram Cochrane 2063 izumit warp drive i to je činjenica, iako se nije još dogodila ali nema veze to danas ionako nije bitno! 

11 godina
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
VladRi kaže...

ima jedan nastavak Star Trek-a gdje nailaze na Auto koji floata u svemiru... da ga jebes zivimo u simulaciji :D

 

Picard ce postati stvaran u sljdećoj iteraciji :D

A da nije Musk gledao Star Trek kao i ti. Jedina razlika je što on ima raketu i puno love.

42
6 godina
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
markoBT kaže...
VladRi kaže...

ima jedan nastavak Star Trek-a gdje nailaze na Auto koji floata u svemiru... da ga jebes zivimo u simulaciji :D

 

Picard ce postati stvaran u sljdećoj iteraciji :D

A da nije Musk gledao Star Trek kao i ti. Jedina razlika je što on ima raketu i puno love.

 mozda je mozda nije...

NULL!=NULL
14 godina
offline
Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – gdje

Kaže naš Sandro da je Roadsterov i Starmanov slijedeći susret sa Zemljom 2091. godine, ako od njega išta ostane. Pa sada, to je stvarno teško reći hoće li od njega što ostati, ali gledajući Voyagere kako još uvijek putuju i šalju signale kući nakon tolikog ogromnog puta i velikog broja godina, možemo se nadati da će i Starman još dugo uspješno broditi našim Sunčevim sustavom. Možda bude zanimljiv kakvom svemirskom arheologu za 200 - 300 godina, kada se budemo (nadam se ) raširili po našem sustavu.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
silvio3105 kaže...
2017-2023 je šest godina, ne?

 I je i nije, ovisi kako gledaš na datume. Računaj da je od 2023. prošlo tek malo više od mjesec dana. @Vlad, Marko i Nikonja - ja vjerujem da je većina ovdje prisutnih forumaša dobro upoznata sa Star Trekom, te, kao i ja, jedva čekaju warp drive i dr Cochranea. A kada mi dođe Picard da me pozove na lagano višegodišnje krstarenje tamo gdje nitko prije nije bio, ostavljam sve i pičim na Enterprise, prvo da pronađemo Starmana i Tesla Roadstera, a onda i dalje.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2023 10:17 (učo).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pet godina nakon lansiranja Tesle u svemir – g
Greška je u tekstu. Lansiran ke 2018., ne 2017.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice