pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

poruka: 6
|
čitano: 2.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka".
16 godina
neaktivan
offline
pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

cloud je ODLIČAN.

baš sam sada pogledao na računu, kada je to bilo.. sredina 2017.

baš tada bio neki divlji val bitcoin rasta.. 100€ se pretvorilo u cca 450.. (tada uz neku akciju, ispalo 260€ bitcoin protuvrijednosti)

i kupim pCloud Lifetime 2 TB.

evo 4 godine radi ko duša. dapače, ima masu strahovito zgodnih funkcija u šeranju, što drugi nemaju ili su tek kasnije uveli.

ima odličan music player za mjuzu koji si spremio na njega.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.3.2021 10:36 (torrente).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: pCloud – popularan servis za skladištenje dato

Jesu popravili taj music player? Sjećam se da prije nije radio dobro; shuffle način bi konstantno ponavljao već puštene pjesme. Koristio sam tu uslugu davno, još kada su dijelili 50 GB besplatno korisnicima OneDrive-a.

16 godina
neaktivan
offline
pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

ispeglan skroz.  i baš se vidjelo unutar 7 dana, ažurirali app 4-5 puta radi playera.  također je zanimljivost koju valja naglasiti.. kada se registrirate, pita da izaberete lokaciju servera USA, EU.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

Ovako na prvu se 350€ cini dosta, ali usporedbe radi, Dropbox sa 2T kosta 17€ mj, sta znaci da se pCloud isplati nakon 20 mjeseci

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

i onda podjelis,iso image (legalan) i oni ti ukinu account i ne mozes pristupiti nicemu 

zato sam kupio svoj storage doma i miran 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
pCloud – popularan servis za skladištenje datoteka

Pozdrav,

 

jel netko koristi pCloud preko moba?

Prestala je Automatic Sync raditi, zadnji upload je bio 21.5.

Ima li netko ideju što napraviti?

 

Hvala unaprijed

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice