PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

poruka: 10
|
čitano: 4.599
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de".
5 godina
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

Nakon svega, u kompaniji su priznali pogrešku

 

Nije ovo nikakva pogreška nego - ako prođe, prođe

 

Pokušali su se izvući objašnjenjem, koje kaže da su nova pravila korištenja puštena u javnost greškom, odnosno da tekst o kažnjavanju korisnika nije tamo trebao biti. "PayPal neće kažnjavati korisnike zbog dezinformacija i nikada nije bila namjera taj tekst uključiti u našu politiku poslovanja. Ispričavamo se zbog konfuzije koju je to izazvalo", poručili su putem glasnogovornika. No, šteta ugledu i vrijednosti dionice već je načinjena.

 

ahahah, kakve pizde, pa daj bar priznajte otvoreno "OK, nećemo to radit jer je netko pročitao uvjete poslovanja", a oni odmah rep među noge "nismo to mislili, nesporazum". 

 

Odvjetnički tim je sastavljao stranice i stranice legalnih dokumenata koje su "greškom" pustili u javnost, zapravo su to mislili odmah baciti u smeće

 
11 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

Nakon svega, u kompaniji su priznali pogrešku. Pokušali su se izvući objašnjenjem, koje kaže da su nova pravila korištenja puštena u javnost greškom, odnosno da tekst o kažnjavanju korisnika nije tamo trebao biti. "PayPal neće kažnjavati korisnike zbog dezinformacija i nikada nije bila namjera taj tekst uključiti u našu politiku poslovanja. Ispričavamo se zbog konfuzije koju je to izazvalo", poručili su putem glasnogovornika. No, šteta ugledu i vrijednosti dionice već je načinjena.

 

Tocno.

 

Kad opizdi po dzepu, odjednom te manje briga za dezinformacije i woke sranja.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 12:19 (syncmaster245b).
 
17 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

Stari moj, prestao bih koristiti njihove usluge 3-4 minute nakon puštanja ovog u opticaj.


Ionako su mi već godinama na tankom ledu.

 

Sa gnušanjem se podsjećam kako su mi odbili žalbu kad me kineski scammer namjerno uvaljao. I više nisu odgovarali na mailove. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 12:32 (Damok).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

Ja sam još neki dan odmah nakon što sam vidio vijest izbrisao kreditnu, zatražio brisanje svih podataka i zatvorio account. Nije da se bavim fake newsima i sličnim glupostima igdje pa da me posebno frka da će me rebnuti, nego iz principa. Koji biseri, koje ideje. I to u vrijeme kad je konkurencija nikad jača.

Deckard
Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenj
encoding kaže...

..

Nije ovo nikakva pogreška nego - ako prođe, prođe

 

..

 

Odvjetnički tim --

 -da, tj ne može se ni teoretski prihvatiti 'greška' jer odvjetnici znaju zakon (ili nisu odvjetnici)... tj znaju da isključivo država može kažnjavati (novčano-kazna), nitko drugi-treći, ne pravna ili fizička osoba, isključivo država-sud-vlast, dok osoba može tražiti-naplatiti isključivo nastali trošak-naknadu i to sud može odobriti no svaki takav trošak treba dokazati i potraživati-utužiti.. tj ne može si pravna-fizička osoba uzeti sudske ovlasti, time krši zakon.. što će reć odvjetnici koji ili ne znaju zakon ili znaju i svejedno ga žele kršiti.. od tog je čak gore kad znaju jer je to tad namjera (vs nenamjerno-slučajno) .. neznanje nije opravdanje pogotovo kad je stvar u branši, tj takve stvari moraju odraditi pravnici, ne laici, zidari, manageri kao musk koji dijele ponyje i dime maricu..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenj
Ja sam mislio da ljudi vole kad se kažnjavaju neistomišljenici, pogotovo u doba korone oni koji idu van službenog narativa.
Nekak me čudi da su se ljudi, kojima je cenzura u redu, toliko uzjebali kad je odjednom cenzorska ruka počela i njih dohvaćati.
Čudnovati su putevi ljudskog licemjerstva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2022 16:28 (bruno1026).
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

 

I opet ista poruka.

 

Google slusa, Face bere kontakte i radi obavestajne rasclambe, Instagram kupi slike, Microsoft sto pozeli. I kao sve je pod GDPR-om. Demokracija blista. Va bene.

 

I sad izleti ovo. A ovo je u nivou Politbiroa, NKVD-a, STASI-a. Striceki u crnim koznim mantilima s sesirima u 3 ujutro kundakom po vratima. Pa zica oko ruku i u kamion, pa eskurzija u prirodu, lokacija iznenadjenja. To stize nakon sto prodju ovakve ludosti, da se ne zavaravamo ni sekunde. Jer aspiracija je jasna.

 

Ovo u Jugoslaviji nije bilo. Bilo je da ti neko rebne kaznu jer si u pijanim stanjima po birtijama izjavljivao sranja protiv Tita i sl gluposti. To da. Ali ovo, da ti neka tvrtka lupi penale i naplati se s tvog racuna zato jer si nesto izjavio negdje na forumu ili nesto negdje nedefinirano, ovo je necuveno. No to je uvod. Demokracija ce pod deckima iz Kalifornije uskoro izgledati kao Krasnojarsk 1952.

 

I onda kaze - treba nam digitalna valuta. Da te bolje obriju i ugase ti lovu pritiskom dugmeta.

 

Isto kaze - teoreticar si zavjere ako mislis da treba imati svoj komad zemlje, izvor vode, i dobro muckas glavom kad vidis da sve zemlje kao jedan guraju vakcine nejasnih sadrzaja.

 

Opasno se iza brda valja.

 
2 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenje de

Opa... Doviđenja PayPal.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenj
bas to… sutra brisem account ko da nikad postojao nije ;)
12 godina
offline
Re: PayPal namjerio kažnjavati korisnike za širenj
bas to… sutra brisem account ko da nikad postojao nije ;)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice