Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p

poruka: 8
|
čitano: 3.275
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p".
14 godina
offline
Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p

U vrijeme kada je igra izašla imao sam 24 godine. Da sam tada znao kako će to biti skupo nakon 35 godina, kupio bih nekoliko komada i nedirnute ih čuvao, pazio i mazio i onda danas prodao za silne $$$$. Nažalost nitko iz budućnosti mi nije došao da me uputi, tako da od toga ništa. Čudo je to koliko su novaca kolekcionari spremni dati za nešto što je u vrijeme izlaska bila roba široke potrošnje.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 198
Mislim da imam ne otvoren gta V za pc, hoćeš kupit za budućnost?
14 godina
offline
Re: Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 198
Theophilus Ruy kaže...
Mislim da imam ne otvoren gta V za pc, hoćeš kupit za budućnost?

 Hvala lega, ali ja imam premalo vremena da čekam još 35 godina, tako je bolje da potražiš drugu mušteriju. Osim toga, nikada nisam imao smisao za trgovinu, tako da sada ne želim ni započinjati učiti marketing. U svakom slučaju hvala

dolazim odmah - Godot
3 godine
offline
Re: Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 198
Theophilus Ruy kaže...
Mislim da imam ne otvoren gta V za pc, hoćeš kupit za budućnost?

 Ma nebu ti taj gta5 vrijedio ni 5kn za 1000g, kao prvo prodan je u 150+mil primjeraka vjerovatno 5x vise od tog Super Maria, kao drugo za gaming zajednicu/industriju nije donio nista revolucionarno.

10 godina
offline
Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p

Ima li netko za prodat Super Metroid a da nije svemirska cijena? 

 

Piknul sam SNES sa Street Fighter 2 i sa ebaya prek aukcija naručio još nešto igrica al Metroid je teže nabavit. 

 

Btw naletio sam na jednu za 6500€ al mi ne treba zapakirana 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p

Moja prva igrica. Dok su se drugi kupali i družili... od levela 1-1 do 8-2, bez preskakanja, možda bi me smanjilo 2 puta. Ali nisam je priša jer sam smatrao da je varanje ako se preskače levele i takonisam trenirao za onu zadnju zadnja 2 ultra teška... i crka mi nintendo. Kako sam volio taj svijet. Kako on stane na tu kazetu pitao bi se.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 1985. p

sva sreća da onda nije postojala (gotovo isključivo) "digitalna distribucija", jer sad budale s brdo love ("kolekcionari") ne bi imale na što bacati novac. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pao još jedan rekord: Super Mario Bros. iz 198
Ajar kaže...

sva sreća da onda nije postojala (gotovo isključivo) "digitalna distribucija", jer sad budale s brdo love ("kolekcionari") ne bi imale na što bacati novac. 

 https://www.bug.hr/dogadjaji/revolucionarna-drazba-christies-pocinje-prodaju-potpuno-digitalnih-umjetnickih-18908

scientia est potentia
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice