Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

poruka: 28
|
čitano: 10.509
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood".
5 godina
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Daljinski potpuno isti kao i moj s Panasonic lcd kupljenog prije 10 godina:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
HCMAA kaže...

Daljinski potpuno isti kao i moj s Panasonic lcd kupljenog prije 10 godina:)

Daljinski je klasičan, i to ima svojih prednosti ovisno tko traži ili kupuje TV.Panasonic je ocvali TV brend, a daljinski je onako vrlo ispodprosječan kramp.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/samsung-smart-tv-kulturni-sok-/271891.aspx?page=0&jumpto=6016776&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=1041&jumpto=6168681&sort=asc&view=flat

 

Panasonic nema najbitnijih direkt opcija, ili kao što vidiš daljinski nema direkt Jubitu gumb.Zeleno nema niti jeftiniji TCL daljinski, ali nema ga niti mušičavi i skupi LG Magic Remote.

 

S obziorm da je Hisense kupio Yutube, sasvim logično da klasičan Hisense daljinski čak ima i Jubitu Music opciju.

AMD,........is that Epyc or what?
5 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Prije 60 dana sam kupio Sony XG65" tako da narednih 5+1+1godina mogu zaboraviti na moje pare:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
7 godina
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Jos samo da PedoWood pocne ponovo raditi filmove vrijedne gledanja.

 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Samo OLED. Ovi LCD prasinari treba da idu u povijest.

Moj PC  
8 2 hvala 0
12 godina
online
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 14:01 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Cryogenic kaže...

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

 Zanimljivo. Ja imam Panasonic plazmu staru 12 godina koja radi kao i prvi dan. :)

14 godina
moderator
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Cryogenic kaže...

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

 

A ja sam kupio Panasonic 2012. godine. Od samog početka nije valjao, ponekad se nije uopće mogao uključiti, ili se sam gasio odmah po uključivanju. Prvih pola godine je bio više na servisu nego kod mene. Nakon nošenja na servis treći put, na kraju su mi dali isti takav model, ali novi - od onda nema apsolutno nikakvih problema, a evo prošlo je 8 godina. Lik na servisu mi je tada rekao da sam jednostavno naletio na falš uređaj. Također, rekao mi je da Panaonic ima daleko najmanje reklamacija od svih (ispod 2%), ali ponekad je loša sreća u pitanju. Osobno sam zadovoljan s Panasonicom.

Vinko Krištić | BUG Marketing
16 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Denis kaže...

 Zanimljivo. Ja imam Panasonic plazmu staru 12 godina koja radi kao i prvi dan. :)

Panasonic Plazma, pa to su realno i bili najkvalitetniji/najskuplji modeli Plazma TV hardvera na tržištu.

 

U ona vremena još se nije tolko štedilo na kvaliteti.Od kad je LED pozadinsko osvjetljenje zavladalo TV hardverom, od tada kvaliteta/trajnost TV hardvera pomalo ide na sve niže grane.

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 14:38 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Ovo je za 3/10 a ne 7/10 za tu cijenu...

 

Aha, zaboravio sam na: "Ustupio: Panasonic". Jbg.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 14:52 (8ax).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

S ovakvom tehnologijom i specifikacijama preskupo.

Zasto ovi clanci, kao i onaj solarni Huawei nisu oznacni kao promo.

Ja mislio prava recenzija, a kad ono copy paste iz promotivnih materijala.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
HCMAA kaže...

Daljinski potpuno isti kao i moj s Panasonic lcd kupljenog prije 10 godina:)

 jako blizu. na mojem još ima i tipka "viera" (ma što to bilo; ionako je uključen ukupno nekih desetak puta, od čega 8 radi laptopa - excle tablica) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
protjeran
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Denis kaže...
Cryogenic kaže...

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

 Zanimljivo. Ja imam Panasonic plazmu staru 12 godina koja radi kao i prvi dan. :)

 Moja evo ravno 10g, 50" Samsung Ps50B530S2w

12 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Denis kaže...
Cryogenic kaže...

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

 Zanimljivo. Ja imam Panasonic plazmu staru 12 godina koja radi kao i prvi dan. :)

 Zanimljivo ja ima Lg koji radi jos sve dane nakon prvog dana!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Moja Viera plazma radi kao zmaj i nakon 12+ godina ali je kao monolit....robusna i teska 😁

 

Panasonic reklamira Hollywood na edge lit modelu ako sam dobro skuzio....no go. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywood

Edge lit, 60Hz, HDMI 2.0, USB 2.0..

WTF Panasonic??

Pa nije se mogla ugraditi  ni jedna naprednija opcija?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
CyberDemonVZ kaže...

Edge lit, 60Hz, HDMI 2.0, USB 2.0..

WTF Panasonic??

Pa nije se mogla ugraditi  ni jedna naprednija opcija?

Oni su imali svoju naprednu verziju FALDa ali su se u potpunosti orijentirali na OLED zadnje mislim 3 serije dok im je LED samo edge lit.

Sve ok ali onda neka ne reklamiraju Hollywood sa takvim modelima 😑😑😑😑

5 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Ima razne vrste Hollywood-a...ima A produkcija...ima B produkcija...ima C produkcija...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
14 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Panasonic plazma G30 radi već 9 godina. Nikad kvara. Slika odlična. Sa ovoga samo na Oled. Ove Led krame ne bih niti gledao. S konja na magarca ne idem.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Što tocno game mod radi? 14ms mi se cini nerealno za ovakvu dijagonalu/rezoluciju, a ghosting, ipak je u pitanju va panel.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 22:45 (Bugovski).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Bugovski kaže...
Što tocno game mod radi? 14ms mi se cini nerealno. A ghosting?

Zasto nerealno? 

16 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Denis kaže...
Cryogenic kaže...

Kupio Panasonica prije 5 godina i 4 mjeseca,  evo nedavno stoji pokvaren samo 2 mjeseca nakon isteka  petogodišnje garancije, smečad. Popravak košta 2500 kn. Ahaaa.

 Zanimljivo. Ja imam Panasonic plazmu staru 12 godina koja radi kao i prvi dan. :)

 Također, kod stare. Gori joj na toj plazmi tv program od 7 ujutro. taman je slika da popravi taj naš jadan streaming i da ima dobar kontrast i na danu. Dosad se isplatila. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Zasto 5+1+1? Pitam jer sam prije tjedan dana kupio isti 65” XG95
5 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Ma to ja već razmišljam o kupovini sljedećeg TV-a...A budući je garancija 5 godina...znači minimalno budem koristio tih 5 godina i onda nakon toga krećemo u proces zamjene...svaki taj +1 znači godine nakon tih temeljnih 5 godina

Tako sam i sa prošlim TV-om...i to upravo Panasonic lcd...kupio 2010 godine...5 godina garancije...međutim eto tih 5 godina je postalo 10 godina...TV i dalje radi kao prvog dana...već sam 2018 godine bio u dilemi da kupim XF od 55'...Ali eto malo po malo...strpljenje je moja profesionalna deformacija pa sam uzeo prije 2 miseca XG65"

Nakon ovoga:
Minimalno 75"
OLED ili miniLED
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
3 godine
protjeran
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
MEGATAMA kaže...
Bugovski kaže...
Što tocno game mod radi? 14ms mi se cini nerealno. A ghosting?

Zasto nerealno? 

 Zato jer se o game modu nije napisalo nista, vecina tih preseta unisti sliku ili smanji rezoluciju itd itd pa me zanima taj detalj, i dali je to min lag ili prosjecni?!

Ovdje su dali ocjenu nista posebno, ima boljih:

http://hdtelevizija.com/2020/08/02/panasonic-tx-58hx830e-ultra-hd-tv-video-recenzija/

Na youtubeu sam pogledao panel i toliko je reflektirajuc da ga mozete staviti u kupaonu da vam bude zrcalo, baš nevideno ubija iznimna mana!

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 13:33 (Bugovski).
5 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
Od tih japanaca jedino je još Sony ostao svi ostali su asimilirani...LG za sve njih proizvodi oled panele...tako da Samsung ili Sony što se tiče LCD-a...A LG što se tiče OLED-a

Za 10 godina budu sve to Kinezi asimilirali
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 13:39 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo
rambox kaže...
HCMAA kaže...

Daljinski potpuno isti kao i moj s Panasonic lcd kupljenog prije 10 godina:)

Daljinski je klasičan, i to ima svojih prednosti ovisno tko traži ili kupuje TV.Panasonic je ocvali TV brend, a daljinski je onako vrlo ispodprosječan kramp.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/samsung-smart-tv-kulturni-sok-/271891.aspx?page=0&jumpto=6016776&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=1041&jumpto=6168681&sort=asc&view=flat

 

Panasonic nema najbitnijih direkt opcija, ili kao što vidiš daljinski nema direkt Jubitu gumb.Zeleno nema niti jeftiniji TCL daljinski, ali nema ga niti mušičavi i skupi LG Magic Remote.

 

S obziorm da je Hisense kupio Yutube, sasvim logično da klasičan Hisense daljinski čak ima i Jubitu Music opciju.

Daljinski od mog LG televizora ima tipku za Netflix i tipku za Amazon Prime. Ni jednu od tih usluga ne koristim, pa mi te tipke konkretno samo smetaju. Ako slučajno stisnem neku od njih, iz svega se izlazi i ulazi u LG Content Store što mi se dogodilo više puta. I da su postavili YouTube tipku opet bi mi bila beskorisna i samo smetala jer ja osobno YouTube ne gledam na televizoru, samo na mobitelu i računalu. Bolje bi bilo da su napravili programirajuće tipke da si mogu s njima pokretati aplikacije koje ja koristim. 

 

Hisense kupio YouTube? Što je s glavom?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.8.2020 13:46 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Panasonic TX-58HX830E - Kalibriran za Hollywoo

Marko, u svemu se slažem. Stvarno mi je neobično da proizvođač TV-a odlučuje koje su aplikacije glavne za mene. Ono, postoji desetak streaming servisa, a na daljinskom tri tipke. Evo, ja imam Samsung s tri takve tipke, ne koristim ni jednu. Da su programabilne, to bi bilo genijalno.

 

P.S. ma što samo YouTube? Kupio je cijeli Google :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice