Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo

poruka: 8
|
čitano: 3.344
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo".
15 godina
offline
Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo

Šteta što svi proizvođači preveliku razliku u cijeni prave između 55" i 65" televizora. Tako već godinama.
4k 55" čim se odmakneš na više od 3 metra teško da se može profitirati od 4K rezolucije, dok je to kod 65" optimalno. De facto imaš pravo kino u dnevnom boravku. A razlika u cijeni između 55" i 64" je još uvijek prevelika.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo

bolji od oleda-------we reinvented oled....Again

≈≈≈≈≈

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 17:28 (Xidrus).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo

Većina filmova koji su stariji 40 i više godina su snimani tehnikama koje ne mogu iskoristiti ovaj tv...za njih je dobar i jedan kvalitetniji lcd....film koji je prošle godine zaradio skoro 3 milijarde je snimljen u 2K rezoluciji i kasnije je napravljen upscale na 4K...A već u ponudi imamo 8K rezoluciju

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik proš
HCMAA kaže...

Većina filmova koji su stariji 40 i više godina su snimani tehnikama koje ne mogu iskoristiti ovaj tv...za njih je dobar i jedan kvalitetniji lcd....film koji je prošle godine zaradio skoro 3 milijarde je snimljen u 2K rezoluciji i kasnije je napravljen upscale na 4K...A već u ponudi imamo 8K rezoluciju

Opet je crna - crna i takva je ostala i po 100 godina na filmovima snimljenim filmom u crno bijeloj tehnici. Opet profitiraš od OLED-a a ne od isprane crne koaj je siva.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik proš
Envy kaže...
HCMAA kaže...

Većina filmova koji su stariji 40 i više godina su snimani tehnikama koje ne mogu iskoristiti ovaj tv...za njih je dobar i jedan kvalitetniji lcd....film koji je prošle godine zaradio skoro 3 milijarde je snimljen u 2K rezoluciji i kasnije je napravljen upscale na 4K...A već u ponudi imamo 8K rezoluciju

Opet je crna - crna i takva je ostala i po 100 godina na filmovima snimljenim filmom u crno bijeloj tehnici. Opet profitiraš od OLED-a a ne od isprane crne koaj je siva.

 Ma stari filmovi tj. kak ja velim old school filmovi su čista fantazija preko OLED-a i stvarno se vidi velika razlika.

Crna i beskonačni kontrast su sve!

Kod rođaka sam odgledao Mad Max 1979 4K rip pa to je bila fantazija gledat na OLEDU, jbš lcd i qled i ta srnja, ovo je bio bolji doživljaj neg u kinu.

Ja sebi vrebam ovaj C9 55" ove godine samo da cijena potrefi unutar 10K i bit će moj ako bog da, čak neću gledat jel ima dvije ili 5 godina garancije.

15 godina
offline
Re: Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik proš
Wizards kaže...
Envy kaže...
HCMAA kaže...

Većina filmova koji su stariji 40 i više godina su snimani tehnikama koje ne mogu iskoristiti ovaj tv...za njih je dobar i jedan kvalitetniji lcd....film koji je prošle godine zaradio skoro 3 milijarde je snimljen u 2K rezoluciji i kasnije je napravljen upscale na 4K...A već u ponudi imamo 8K rezoluciju

Opet je crna - crna i takva je ostala i po 100 godina na filmovima snimljenim filmom u crno bijeloj tehnici. Opet profitiraš od OLED-a a ne od isprane crne koaj je siva.

 Ma stari filmovi tj. kak ja velim old school filmovi su čista fantazija preko OLED-a i stvarno se vidi velika razlika.

Crna i beskonačni kontrast su sve!

Kod rođaka sam odgledao Mad Max 1979 4K rip pa to je bila fantazija gledat na OLEDU, jbš lcd i qled i ta srnja, ovo je bio bolji doživljaj neg u kinu.

Ja sebi vrebam ovaj C9 55" ove godine samo da cijena potrefi unutar 10K i bit će moj ako bog da, čak neću gledat jel ima dvije ili 5 godina garancije.

I ja isto, samo mi je 55" nedovoljno. Min. mi je 65". 

4 godine
neaktivan
offline
Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik prošlogo

Ma bit će meni ok 55" na 2,30-2,50m odakle otprilike uvik gledam, sad imam na vogels 180̊˚ zidnom nosaču 40" na toj daljini i ok mi je koliko toliko, čak "velik" djeluje. 

E sad zamisli kad gori puknem ovaj 55 OLED 

Imat ću mini GoldClass Cinestar dvoranu u sobi 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Panasonic HZ2000, hoolywoodski nasljednik proš
Wizards kaže...

Ma bit će meni ok 55" na 2,30-2,50m odakle otprilike uvik gledam, sad imam na vogels 180̊˚ zidnom nosaču 40" na toj daljini i ok mi je koliko toliko, čak "velik" djeluje. 

E sad zamisli kad gori puknem ovaj 55 OLED 

Imat ću mini GoldClass Cinestar dvoranu u sobi 

Problem je što na 2,5 metra teško da ćeš na 55" TV-u primjetiti razliku između 4K i FHD u samoj rezoluciji slike. Provjereno na nekoliko 4K 55" televizora. Koliko god 65" zvuči kao prozor, rezolucija je učinila svoje da može još više... a onda nastaju problemi da ti 10-tak 4K filmova zauzme skoro pa 1 TB prostora, a o serijama da i ne govorim.

Meni i nije problem skinuti neki novoji film na rarbg koji je 4K problem je što skidanje na USB 2.0 traje duže (daleko duže) nego skidanje 60 GB filma sa torrenta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice