Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

poruka: 33
|
čitano: 12.211
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja, ".
14 godina
neaktivan
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Zapravo i nije velika cijena,samo je pitanje kvalitete izrade,dal je ko Makita ili je samo kita..

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Zvuči zanimljivo. Ja ću pričekati da to Kinezi naprave za četvrtinu cijene.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
izmjeriš svrdlo i ako ti treba recimo 8cm onda zaljepiš duck tape kao oznaku...eto jedino to 100% horizontalno bušenje...mada mi je palo na pamet da na ovu običnu se zalijepi ona vodena vaga za centar kao kod foto stativa

glupe bušilice...pametni majstori
pametne bušilice...xxxxx majstori

početkom 90 dok je još bila tamnica naroda otac kupio neku Poljsku bušilicu i to preko šverca...ajme što je ta prošla...i nakon 30 godina i dalje radi... jedino sam promjenio kabel...armirani beton..legneš na bušilicu i nakon 20 minuta ona i dalje vrti...prije dvi godine naručio sa digital extreme plavi Bosch 550kn...s mogućnošću podešavanja brzina
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 0:09 (HCMAA).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Jos da izume jednu koja umjesto mene ide na posao ali da ja kupim vrhnje umjesto nje a ne obratno ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

je, lcd displayi su idealno mjesto za rad s bušilicom. Kakve udarce, ulja, vodu, krhotine, pucanja i vibracije su podnesle moje bušilice, popucali su mi satovi na rukama ako bih se zaboravio prije razbijanja i bušenja... Iovako gledam, izmišljaju se alati za svaku najmanju sitnicu, već sam i sam nasjeo i imam više alata za poliranje šmirglanje i brušenje nego sam ih raspakirao. Još samo da odaberem ovu s displayem. Nadam se da je retina zaslon. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

zbilja pametno: s imperijalnim mjernim jedinicama. tako je to kad glup čovjek pokušava načiniti "pametan" stroj.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 11:20 (Ajar).
Moj PC  
2 2 hvala 0
7 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Meni se cini da ciljana publika ovdje nisu profesionalci vec amateri koji se "pale" na "smart" gadgete. 
Specifikacije izgledaju zanimljivo na papiru, jedino bojim se da bi i ovdje moglo biti da je smart dio dobro dizajniran i izveden dok je core dio tj. busilica od neke stvari. 
Koliko npr ima smart lokota koji enkriptiraju vezu izmedju smartphonea i njih samih AES256 i sl. jakim enkripcijama, dok ih se zapravo da otkljucati za 5s koristeci magnete, shim (ne znam hrvatsku rijec) i sl. Pametni dio super izveden, core dio losije od jeftinog kineskog skarta. Ili kad je jedna kompanija rekla da to sto se njihov pametni lokot da otkljucati tako da se rastavi odvidavanjem jednog torx sarafa nije slabost jer ljudi ne nose sa sobom torx sarafcigere....

 
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
tokyu kaže...

Meni se cini da ciljana publika ovdje nisu profesionalci vec amateri koji se "pale" na "smart" gadgete. 
Specifikacije izgledaju zanimljivo na papiru, jedino bojim se da bi i ovdje moglo biti da je smart dio dobro dizajniran i izveden dok je core dio tj. busilica od neke stvari. 
Koliko npr ima smart lokota koji enkriptiraju vezu izmedju smartphonea i njih samih AES256 i sl. jakim enkripcijama, dok ih se zapravo da otkljucati za 5s koristeci magnete, shim (ne znam hrvatsku rijec) i sl. Pametni dio super izveden, core dio losije od jeftinog kineskog skarta. Ili kad je jedna kompanija rekla da to sto se njihov pametni lokot da otkljucati tako da se rastavi odvidavanjem jednog torx sarafa nije slabost jer ljudi ne nose sa sobom torx sarafcigere....

 Da barem i jesu torx

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
@ajar, USA je veliko trziste.
14 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
 filipvk1000 iz mog iskustva Makita = kita, tj. sve te priče o kvaliteti i neuništivosti su mit. Pregara jednako kao i 5 puta jeftiniji alat. Samo što taj jeftiniji baciš u smeće a Makitu nosiš na servis gdje te opet "ožene". 

HCMAA  postoje teleskopski graničnici na bušilicama, a ako želiš bit precizan ima i onih koji se ušarafe na svrdlo. Ako ti ne znači ništa +/- milimetar dva onda i pik traka na svrdlu pomaže.
Ajar kad si vidio uređaj koji se ne može prebaciti s metričkog na imperijalni i obratno? 

Inače sumnjam da je to mjerenje udaljenosti među rupama dovoljno precizno da bi bilo upotrebljivo.

8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Znaci Makita je prezivjela jamstveni rok u profesionalnoj upotrebi, cim te "ožene" na servisu?
16 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Brushless digital motor! How yes no!

Izgleda ko busilica koju koriste Stormtrooperi iz Star Warsa lol.

Za te novce si kupim dvije Makite sa ukupno cetiri baterije. Znaci jednu s kojom mogu busiti beton i jednu ko ova za busit drvo, knauf ili nekaj mekanije.

Kao to je za amatere koji su mentalno zaostali ili kaj? Uredaj sa samo jednom baterijom? Ja sam isto idiot, umjesto da izmislim nesto za glupane pa prodam za brdo love ja glupan idem na posel svaki dan.

Trebam godisnji i pivu pod hitno.
10 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Ovo meni izgleda kao bušilica za montažu drvenih kuća i bušenje stupova i razupora pod X kutem. Za beton bi trebala imat čekić. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Ako nema RGB neću

morrisoN
 
11 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

"Kanadska kompanija Robbox Inc. razvila je xDrill, pametnu bušilicu, koja uvelike olakšava rad manje vještim majstorima i pomaže pri zahtjevnim bušenjima te ujedno otvara nove mogućnosti koje nam do sada nisu bile ostvarive"

 

Koje bi to bile mogućnosti? Slaže nam gablec dok radimo ili?

 

Ova vijest izgleda više ko reklama s Top Shop.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Brk kaže...
@ajar, USA je veliko trziste.

 jest ALI je službeno metrička i nisu jedini na svijetu (a tako bi voljeli biti ili, ako ne, nametati svima svoje nekakve monade). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 11:21 (Ajar).
12 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Ovo je čisto fajn uređaj, da mu je cijena pola uzel bi si jednog, BLDC motor,nema četkičarenja, libela da ne ode ukoso,sam da je cijena ...
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Za dubinu rupe imam onaj srebrni kurac koji izgubim nakon tjedan dana

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Ni te makite s dvije baterije nisu za profi upotrebu kao ni ova s ekranom tamo gdje (ponekad) treba muški stisnuti. Prokleti križni
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Za tu cijenu ima sasvim pristojnih bosch uređaja s bitnom opremom.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Šta je tebi "profi upotreba"?
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Kada ti donosi zaradu.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Pa 90% "profesionalaca" u HR ima Makitu ili plavi Bosch.

To su profesionalni alati, i uz Milwaukee predstavljaju sam vrh alata dobavljiv kod nas.

Pričam ti ovo kao netko ko 1-2k€ alata mjesečno kupuje.
 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Feudalac kaže...
Ni te makite s dvije baterije nisu za profi upotrebu kao ni ova s ekranom tamo gdje (ponekad) treba muški stisnuti.Prokleti križni

 ....ili koristiti odgovarajući bit... 

PH, PZ itd. uz one brojkice nisu tu baš bezveze.

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušenja,

Jedini ja skuzio da je ta bušilica iz videa u totalnome excentru ili?

Lasersko mjerenje udaljenosti?

Tip drzi busilicu,mrda ju 2-3 cm,pri tome na displayu udaljenost jedva da se miće

Na koju to foru ta bušilica koristi SD borere?Osim ako nabodeš SD borkop(što je prastari izum)

Cak mi i ta bjela boja izgleda bljak.

To moze kupiti samo onaj koji nikada busilicu nije drzao u rukama!

 

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne riješavaju nasiljem!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Nekad ga treba i odšarafit a unutra hrđa, beton i svašta nešto. Onda je tu bušenje u željezu i tako redom
Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Feudalac kaže...
Kada ti donosi zaradu.

 I einhell ti moze donijeti zaradu tako da ti je izjava zesca debilana...

8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Naravno da može. Ne postoji fiksna, fizikalna granica između amaterskog i profi alata. Što ih dijeli su sitnice, pribor, izdržljivost, performanse (što ovisi od posla do posla) pa sve skupa ispadne da je amaterski alat gotovo neupotrebljiv i ne donosi zaradu kad se podvuče crta na kraju dana.
Ja rekoh
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Profesionalcu je vrijeme novac i više ga košta ako mora prekinuti posao i ići u dućan kupiti novi alat ili čekati servis, nego odmah kupiti pošteni.
Amater koji povremeno treba alat može si priuštiti čekanje, a i ne opterećuje ga toliko, pa i jeftiniji potraju godinama ili čak čitav život.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pametna bušilica sama mjeri dubinu i kut bušen
Da, uvijek imam dvije sa sobom, ponekad i tri. Kad si 100-200 km daleko na terenu, to je cijela ekipa koja stane... 200-300 eura dodatno za pravi alat je sitnica u tom slučaju.
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice