Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

poruka: 7
|
čitano: 17.085
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl".
10 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

 

Srž svake komapnije je dobra analitika. Predviđanje budućih događaja. Lijepo je vidjeti svu ljepotu dobre analitike u njom sjaju.

A, ovo su i dobre vijest za game dev.

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Ujmoca isina

K
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Ne pada zanimanje za streaming nego za neinteresantni, izblijedjeli, iscjedjeni filler materijal kakvim su nakrcani servisi, pa medju njima i netflix.

i Nije problem cijena...

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Uvijek će biti volje da se pogleda dobar film ili dobra serija, ali prvo treba napraviti takvo što. Znamo svi u čemu je problem i ne želim opet kao papagaj ponavljati jedno te isto.

 
6 1 hvala 1
15 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Najveći problem je što sada svaka baba ima svoj streaming servis. To je ono što je ubilo streaming. Svaka imalo kvalitetnija serija na drugom servisu, nikome se neda plaćati 2-3 ili više odjednom. Zlatno doba je bilo dok je sve bilo na Netflixu. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Moje serije su uvijek bile na jednom mjestu, a to nije bio streaming nego The piratska uvala.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Pada zanimanje za streaming i nove sadržaje: Netfl

Nema mi goreg nego kad shvatim da sam potrošio 20 minuta na traženje serije ili filma na Netflixu. Naime, ne želim gledati ono što je ocijenjeno ispod ocjene 7 na IMDb-u. Tada znam da sam izgubio 20 minuta života i gasim Netflix. To mi se prečesto događa.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice