Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

poruka: 12
|
čitano: 9.080
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja".
16 godina
online
Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Nisam igrao Overwatch, no zar prvi nije bio "normalna" igra koju je trebalo kupiti? Dakle već u startu uložiti novac. 

Sa te strane nije mi OK to što su ugasili servere za jedinicu kada su pustili ovu free to play verziju u pogon. To je kao da u se netko sjeti u gradovima uvesti bicikle za korištenje, i da možeš besplatno koristiti tri od recimo 21 brzine, u istovremenu zabranu korištenja automobila... Sorry dečki, nadomjestak nije jednako vrijedan originalu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Solo761 kaže...

Nisam igrao Overwatch, no zar prvi nije bio "normalna" igra koju je trebalo kupiti? Dakle već u startu uložiti novac. 

Sa te strane nije mi OK to što su ugasili servere za jedinicu kada su pustili ovu free to play verziju u pogon. To je kao da u se netko sjeti u gradovima uvesti bicikle za korištenje, i da možeš besplatno koristiti tri od recimo 21 brzine, u istovremenu zabranu korištenja automobila... Sorry dečki, nadomjestak nije jednako vrijedan originalu...

 Nije ti usporedba bas

 

Ovo je jedno te ista igra uz manje preinake. Nema smisla imat obje.

 

Zasto su to napravili ? Zbog novog sistema monetizacije(battlepass)

 

https://www.vg247.com/overwatch-2s-battle-pass-is-proving-pretty-unpopular-so-far

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2022 8:22 (Santana).
16 godina
online
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Ako tri dana moram cekat da se spojim na server iz kojeg me izbaci nakon pola partije onda nema smisla opce paliti igru.
11 godina
offline
Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Sin je igrao jedinicu dok mu nije dosadila,ja se sjecam da sam tek probao i nije me se dojmilo.

Skinuo "dvojku" na Ps5 i Pc,probao i nije mi bas nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Zadnja 2 dana igram ow2.. kao sto je bilo najavljivano, nisu neke velike razlike od jedinice, ovo je vise nadogradnja no zbog starog enginea iz 2016 morali su napraviti kao novu igru. 

 

Osobno, ovako s jednim tenkom u timu od 5 partije su brze i dinamicnije, vise se igra timski i hileri fakat hilaju a tenk tenka.

 

osobno sam odusevljen.

 

p.s. kako sam igrao ow1, imam hrpu skinova i sprayeva iz loot boxeva. Sada kada bi htio kupiti postojece to bi kostalo 870eur, inace ukupna vrijednost je 10k eur.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Santana kaže...
Solo761 kaže...

Nisam igrao Overwatch, no zar prvi nije bio "normalna" igra koju je trebalo kupiti? Dakle već u startu uložiti novac. 

Sa te strane nije mi OK to što su ugasili servere za jedinicu kada su pustili ovu free to play verziju u pogon. To je kao da u se netko sjeti u gradovima uvesti bicikle za korištenje, i da možeš besplatno koristiti tri od recimo 21 brzine, u istovremenu zabranu korištenja automobila... Sorry dečki, nadomjestak nije jednako vrijedan originalu...

 Nije ti usporedba bas

 

Ovo je jedno te ista igra uz manje preinake. Nema smisla imat obje.

 

Zasto su to napravili ? Zbog novog sistema monetizacije(battlepass)

 

https://www.vg247.com/overwatch-2s-battle-pass-is-proving-pretty-unpopular-so-far


Pa nisam nigdje ni rekao da je ovo nešto novo i revolucionarno, poanta je bila da prvi dio nije bio free to play nego su ljudi morali kupiti igru. I sada su im ugasili servere pa sa tim što su kupili mogu guzu obrisati... Pustili su "novi" nastavak u free to play verziji i tako se dodatno pokakali one koji su ih prije financirali, dok su im istovremeno uzeli sve za što su platili da bi im to sada mogi ponovo naplatiti.

Po meni to nije u redu, izgleda da su bili na instrukcijama kod EA.

12 godina
offline
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Solo761 kaže...
Santana kaže...
Solo761 kaže...

Nisam igrao Overwatch, no zar prvi nije bio "normalna" igra koju je trebalo kupiti? Dakle već u startu uložiti novac. 

Sa te strane nije mi OK to što su ugasili servere za jedinicu kada su pustili ovu free to play verziju u pogon. To je kao da u se netko sjeti u gradovima uvesti bicikle za korištenje, i da možeš besplatno koristiti tri od recimo 21 brzine, u istovremenu zabranu korištenja automobila... Sorry dečki, nadomjestak nije jednako vrijedan originalu...

 Nije ti usporedba bas

 

Ovo je jedno te ista igra uz manje preinake. Nema smisla imat obje.

 

Zasto su to napravili ? Zbog novog sistema monetizacije(battlepass)

 

https://www.vg247.com/overwatch-2s-battle-pass-is-proving-pretty-unpopular-so-far


Pa nisam nigdje ni rekao da je ovo nešto novo i revolucionarno, poanta je bila da prvi dio nije bio free to play nego su ljudi morali kupiti igru. I sada su im ugasili servere pa sa tim što su kupili mogu guzu obrisati... Pustili su "novi" nastavak u free to play verziji i tako se dodatno pokakali one koji su ih prije financirali, dok su im istovremeno uzeli sve za što su platili da bi im to sada mogi ponovo naplatiti.

Po meni to nije u redu, izgleda da su bili na instrukcijama kod EA.

 Nije bas sasvim tocno, ostali su ti svi skinovi i sve sta si imao u jedinici. Dakle aktivni igraci vjerojatno imaju veliku vecinu skinova iz jedinice.

 

A naravno cinjenica je da igra nije nastavak nego patch napravljen sa jedinom svrhom unosenja novog monetizacijskog modela koji je UZASAN skoro tolko da se moze mjeriti sa Diablo: Immoral. Na free tieru battle passa nema prakticki nicega, doslovno 1/5 stvari dok je 4/5 Premium - i naravno ovo sve free je smece za koje nikog nije briga tipa losi sprayevi. A cijenu da ne spominjem, 20 dolara po skinu iz storea. Znaci kupis 2 skina i vec si na cijeni originalne igre u kojoj si mogao dobiti desetke skinova besplatno samim igranjem, ovdje ne mozes nikako bez placanja. Tj dobis nekih 60 novcica mjesecno, pa racunaj koliko trebas igrati aktivno da skupis za jedan skin (Legendary kosta 1800 novcica ak se ne varam, Mythic vise).

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Solo761 kaže...
Santana kaže...
Solo761 kaže...

Nisam igrao Overwatch, no zar prvi nije bio "normalna" igra koju je trebalo kupiti? Dakle već u startu uložiti novac. 

Sa te strane nije mi OK to što su ugasili servere za jedinicu kada su pustili ovu free to play verziju u pogon. To je kao da u se netko sjeti u gradovima uvesti bicikle za korištenje, i da možeš besplatno koristiti tri od recimo 21 brzine, u istovremenu zabranu korištenja automobila... Sorry dečki, nadomjestak nije jednako vrijedan originalu...

 Nije ti usporedba bas

 

Ovo je jedno te ista igra uz manje preinake. Nema smisla imat obje.

 

Zasto su to napravili ? Zbog novog sistema monetizacije(battlepass)

 

https://www.vg247.com/overwatch-2s-battle-pass-is-proving-pretty-unpopular-so-far


Pa nisam nigdje ni rekao da je ovo nešto novo i revolucionarno, poanta je bila da prvi dio nije bio free to play nego su ljudi morali kupiti igru. I sada su im ugasili servere pa sa tim što su kupili mogu guzu obrisati... Pustili su "novi" nastavak u free to play verziji i tako se dodatno pokakali one koji su ih prije financirali, dok su im istovremeno uzeli sve za što su platili da bi im to sada mogi ponovo naplatiti.

Po meni to nije u redu, izgleda da su bili na instrukcijama kod EA.

 Nije bas sasvim tocno, ostali su ti svi skinovi i sve sta si imao u jedinici. Dakle aktivni igraci vjerojatno imaju veliku vecinu skinova iz jedinice.

 

A naravno cinjenica je da igra nije nastavak nego patch napravljen sa jedinom svrhom unosenja novog monetizacijskog modela koji je UZASAN skoro tolko da se moze mjeriti sa Diablo: Immoral. Na free tieru battle passa nema prakticki nicega, doslovno 1/5 stvari dok je 4/5 Premium - i naravno ovo sve free je smece za koje nikog nije briga tipa losi sprayevi. A cijenu da ne spominjem, 20 dolara po skinu iz storea. Znaci kupis 2 skina i vec si na cijeni originalne igre u kojoj si mogao dobiti desetke skinova besplatno samim igranjem, ovdje ne mozes nikako bez placanja. Tj dobis nekih 60 novcica mjesecno, pa racunaj koliko trebas igrati aktivno da skupis za jedan skin (Legendary kosta 1800 novcica ak se ne varam, Mythic vise).

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Zato treba ne podrzavati ovakav sustav i niti skinuti igru, makar je F2P. Dok god ljudi skidaju, kupuju i tvrtka je u plusu oni ce nastavljati raditi ovakve stvari...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Te stvari koje se kupuju, jesu li funkcionalne ili "horse armor"?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja
Cisto kozmetika.
16 godina
online
Re: Overwatch 2 - Manje nastavak, više nadogradnja

Evo jucer sam igral nakon kaj su pustili igru van i od kad je igra postala besplatna, nakotilo se IQ zero igraca da boli glava.
Ovo lik uzme Reinharda i svaki put kad dojde do borbe charga prek pol mape van dometa Heala gdi ga ovi iscipelare u sekundi. Na sve to sere u chatu da gdi he heal?

Uglavnom simpozij debila na n-tu.

Ima netko da igra i treba tenka ili hilera?
Trebam neki premade jer ovo sa random klaunima nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 14:35 (NEW_MAN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice