Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

poruka: 12
|
čitano: 3.406
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara".
8 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

Izgubim volju za gledanjem dok se on upali

 
11 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

Pravilni naslov bi glasio ovako: Ovako izgleda render sklopivog televizora od 400.000 dolara

 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

nova jedinična mjera gluposti.. cijena.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 0 hvala 0
5 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

Zar nije jednostavnije i jeftinije uzet najveću televiziju koja se može kupit, iskopat podrum ispod dnevnog boravka i napravit normalnu televiziju da izlazi iz poda, odnosno iz podruma se podiže u dnevni boravak. Sve je, naravno, kvalitetno izvedeno i kad je TV spremljen u podrum, rupa je zatvorena, kao da je i nema. Nikavo sklapanje, normalna televizija. I onda se može mijenjat TV svako par godina, kako neka nova tehnologija izađe. Ovako ste kupili i ugradili preskupi TV i to je to, sljedećih xy godina je tu i nema mijenjanja.

 

Za 400.000 dollara se kupi i kuća s podrumom, ako slučajno nemate podrum.    

 

Totalna debilana.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 do
Filox kaže...

Zar nije jednostavnije i jeftinije uzet najveću televiziju koja se može kupit, iskopat podrum ispod dnevnog boravka i napravit normalnu televiziju da izlazi iz poda, odnosno iz podruma se podiže u dnevni boravak. Sve je, naravno, kvalitetno izvedeno i kad je TV spremljen u podrum, rupa je zatvorena, kao da je i nema. Nikavo sklapanje, normalna televizija. I onda se može mijenjat TV svako par godina, kako neka nova tehnologija izađe. Ovako ste kupili i ugradili preskupi TV i to je to, sljedećih xy godina je tu i nema mijenjanja.

 

Za 400.000 dollara se kupi i kuća s podrumom, ako slučajno nemate podrum.    

 

Totalna debilana.

 

 Ne shvaćaš poantu ovog, to se kupuje da bi svom susedu iz bogatog kvarta mogel reć da imaš telku od 400k 

3 godine
offline
Re: Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 do
Ključna riječ je MicroLED
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

Dakle veličina otvora tek je neznatno kraća od širine TV-a, a širine oko trećine visine ekrana, pa bi TV moga ne samo u podrum već i pod 45° horizontalno ispod podignutog poda (jeftinije rješenje) ili se uzme rolo tv (LG OLED) i jednostavno narola ekran u pod (zauzima čak i manju debljinu od ovog). Ali tko još kod nas želi imati skriveni skupi TV, ako ga je već skupo platio želi da ga svi vide makar i ugašenog... Znači kod nas bi on uvijek bio vani, a sklapao bi se samo kad dođu gosti da vide što taj TV može... 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 do
Filox kaže...

Zar nije jednostavnije i jeftinije uzet najveću televiziju koja se može kupit, iskopat podrum ispod dnevnog boravka i napravit normalnu televiziju da izlazi iz poda, odnosno iz podruma se podiže u dnevni boravak. Sve je, naravno, kvalitetno izvedeno i kad je TV spremljen u podrum, rupa je zatvorena, kao da je i nema. Nikavo sklapanje, normalna televizija. I onda se može mijenjat TV svako par godina, kako neka nova tehnologija izađe. Ovako ste kupili i ugradili preskupi TV i to je to, sljedećih xy godina je tu i nema mijenjanja.

 

Za 400.000 dollara se kupi i kuća s podrumom, ako slučajno nemate podrum.    

 

Totalna debilana.

 

 

Šta će ti podrum, ugradiš ga ispod krova pa da se spušta dolje ili ako si u prizemlju a imaš kat iznad tu sobu iznad ostaviš kao prostoriju za tv i skladištenje stvari koje ti ne trebaju 

3 godine
offline
Re: Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 do

Ili stavit na zid, na plafon ušarafit karnišu, metnut firangu na struju ispred. 

Odmah možeš tu firangu iskoristit kao platno za projektor.

 

 

15 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

da imam tu lovu, platil bi im da se mane ćorava posla i bave nečim korisnim, za promjenu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 do
Ajar kaže...

da imam tu lovu, platil bi im da se mane ćorava posla i bave nečim korisnim, za promjenu. 

 Da ja imam tu lovu, platio bi dva roba da mi nosaju televiziju iz sobe u sobu, kako mi padne na pamet.   

Live long and prosper.
10 godina
offline
Ovako izgleda sklopivi televizor od 400.000 dolara

Praktično ko BMW X6. Za 200000$ kupim grunt i sagradim kuću i u dodatku napravim kinodvoranu sa projektorom od 100000$ i još mi ostane para da ženu i djecu pošaljem nekam na mjesec dana da imam mir.

 

Al je fora.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice