Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!

poruka: 7
|
čitano: 2.941
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!".
15 godina
offline
Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!

isplatilo se pročitati napis. mam se druga slika kaže. prvo sam pomislio: kad se otrujete hranom, prvo nazovite hitnu smartfonom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!
Nije otrovno al je ljuto - gulash za prvi Maj, kad vec pada kisa i nije za rostiljanje.

Smartphonom sam provjerio, nece nitko krepat od njega, al zato ce ljutinu i zedj gasiti pivom.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!

upotrebite? autor malo nepismen?

 
2 6 hvala 0
8 godina
offline
Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!

Nisam nepismen: pisalo se "upotrebiti" od kako postoji hrvatski pravopis. I ne vidim razloga zašto bi se pisalo "upotrijebiti" kad se ne piše "upotrjeba" i "potrjeba". 

 
13 1 hvala 1
14 godina
offline
Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!

dao bih se okladiti da takav način pretrage prisustva plijesni i njihovih produkata nije ni mrvicu precizniji ni brži od dobre, stare, uvijek dostupne organoleptičke analize.

tko jednom okusi plijesni neće s njima više nikad pogriješiti. 😁

 

hvala na članku. uvijek se iznova obradujem. 😁

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!
zar nije sva plijesan jestiva...sad je samo stvar koliko puta možeš to ponoviti:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Otrov u hrani? Upotrebite smartfon!
danen kaže...

Nisam nepismen: pisalo se "upotrebiti" od kako postoji hrvatski pravopis. I ne vidim razloga zašto bi se pisalo "upotrijebiti" kad se ne piše "upotrjeba" i "potrjeba". 

nije bitno sto ti ne vidis razlog, postoji hrvatski pravopis koji jasno kaze da se pise "upotrijebiti"...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice