Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

poruka: 17
|
čitano: 5.882
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver".
16 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

LOL

Gledam te!
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

Budućnost putovanja.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

Prije ćemo umrijet svi neg se sav led otopi. Nestašica hrane bi prvo nastupila zbog ekstremnih vremenskih neprilika suša i tuča, potapanje obala bi bio najmanji problem.

Ratovi oko resursa, jednostavno ljudska priroda je takva, sve ostalo je političko skupljanje bodova na histerčinoj gen Z koji su najslabije obrazovani pa je i lakše manipulirati njima kad im tupiš svih njihovi 20 godina o klimatskim promjenama.

 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met

Ne treba se ništ otopit samo nek nestane pčela gotovi smo.Imamo još 30 ak godina fore.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
Ne vidim u čemu je toliki problem. Samo treba nasuti par šlepera škalje i namazati Sikom da ne vlaži.
 
10 2 hvala 1
10 godina
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
Bedastoca tjedna.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

znači, seljenje odobalnih (hrv.: ofšor) perionica novca u ostale otočne "države". nadvodne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 19:19 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met

ma neeee, prati čemo u metaversu

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 19:27 (dery).
3 godine
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

Boli nas taki, mi imamo 1000 otoka kad koji nestane necemo ni skuziti

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

Pametan potez.....

 

Nama ide dobro, CO2 nam ne smeta, ekonomija raste, turisti bućkaju nogive u bari jadranskoj

sada nas ovi eko manijaci zele unistiti, zabraniti plin, ugalj, naftu.... da bi postali siromasni, sve zbog par otocija....

 

neka se Kiribati i ostali svi isele u metaverzum i dozvole nama da se i dalje bogatimo.....

 

HrvaCka, since di si bio '91?

 
0 0 hvala 0
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

ja i dalje ne znam što je to metaversum. To je u svojoj osnovi nekakav 3D objekat koji možeš gledati preko VR naočala...?

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

ja i dalje ne znam što je to metaversum. To je u svojoj osnovi nekakav 3D objekat koji možeš gledati preko VR naočala...?

"Blagoslovljen bio onaj koji živi u neznanju, jer njegovo je kraljevstvo divno i sretno." (fdl 19,11)

 

 

 

A sad ozbiljno: zaista ne želiš znati.

pan y agujas
7 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

 

Ucite od Nizozemske, seljacine otocke. Ili se javite Zuckrenom, i njegov Metaverse takodjer tone.

https://en.wikipedia.org/wiki/Land_reclamation_in_the_Netherlands

 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

ja i dalje ne znam što je to metaversum. To je u svojoj osnovi nekakav 3D objekat koji možeš gledati preko VR naočala...? 

Virtualni alternativni svijet. Pristup je moguć i bez VR naočala, ali je dojam potpun tek s njima. Primjer, prošli tjedan je u Decentralandu održan glazbeni festival (Bjork, Gramatik, Ozzy i hrpa drugih glazbenika) i pristup je bio moguć i bez VR naočala.

 

Po meni cilj metaversa nije zamijeniti fizički svijet već ukloniti barijere i granice koje isti postavlja.

14 godina
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
mzopg kaže...
----

Po meni cilj metaversa nije zamijeniti fizički svijet već ukloniti barijere i granice koje isti postavlja.

 WTF?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u met
konjRR kaže...
mzopg kaže...
----

Po meni cilj metaversa nije zamijeniti fizički svijet već ukloniti barijere i granice koje isti postavlja.

 WTF?

 RDP!

14 godina
offline
Otočna država Tuvalu bit će "preseljena" u metaver

Ova recenica kao da je izvadena iz PR handbooka svakog bullshit startupa/politicke stranek/doktorata stranackog uhljeba.... besmislena nakupina rijeci...

Da nisi doktorirao u osijeku mozda?

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.11.2022 17:05 (konjRR).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice