Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

poruka: 15
|
čitano: 5.598
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični".
5 godina
protjeran
offline
Otkriće genskih varijanti za autistični spektar p

Ma nisu geni, cijepljenje je! 

;)

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
Antivakseri na aparatima!
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

Berecki? Suzana Berecki mi bila razrednica u skrednjoj skoli na Strojarskom fakultetu u Osijeku. Fora!

Crypto nova poljoprivreda
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

Izuzetno korisno (uvlačim se legi)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 10:24 (Anđeo bez falinge).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
hebiga...organ koji je svjestan svog postojanja....cijena toga su bug.ovi....a patch...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

Zašto se onda autizam naziva "poremećajem". Naime, utvrđene su i "genetske varijante" odgovorne za homoseksualnost. Nemojmo da anti-SJW krenu vući nezgodne paralele.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
Rootsman kaže...

Zašto se onda autizam naziva "poremećajem". Naime, utvrđene su i "genetske varijante" odgovorne za homoseksualnost. Nemojmo da anti-SJW krenu vući nezgodne paralele.

 Jer autizam karakteriziraju oslabljene komunikacijske i socijalne vještine, kao što i piše na samom početku članka. S druge strane, sama homoseksualnost nema nikakav negativan utjecaj na fizičke, psihičke i/ili socijalne karakteristike ili vještine osobe koja je homoseksualna.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 17:08 (meme3).
16 godina
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

Možete li mi pojasniti ovu tablicu iz istraživanja.

 

Ako uzmemo cjepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 61.296 / 625.846 = 9,794 %

I ako uzmemo necijepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 4.465 / 31.619 = 14,121 %

 

Dolazimo do zaključka da autimaz veći kod necjepljene populacije (za cca 5%).

 

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
HCMAA kaže...
hebiga...organ koji je svjestan svog postojanja....cijena toga su bug.ovi....a patch...

 patch je vakcinacija pa nekad izbaci error i dobijes dijete sa autizmom 

AMD AntiBoy
15 godina
odjavljen
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
kowach kaže...

Možete li mi pojasniti ovu tablicu iz istraživanja.

 

Ako uzmemo cjepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 61.296 / 625.846 = 9,794 %

I ako uzmemo necijepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 4.465 / 31.619 = 14,121 %

 

Dolazimo do zaključka da autimaz veći kod necjepljene populacije (za cca 5%).

 

Jedini zaključak koji iz toga možeš izvući jest da je procijepljenost rizične djece niža od prosjeka.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
kowach kaže...

Možete li mi pojasniti ovu tablicu iz istraživanja.

 

Ako uzmemo cjepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 61.296 / 625.846 = 9,794 %

I ako uzmemo necijepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 4.465 / 31.619 = 14,121 %

 

Dolazimo do zaključka da autimaz veći kod necjepljene populacije (za cca 5%).

 

Evo i nekoliko dodatnih informacija. Kao što možeš vidjeti na slici ispod, ogromna većina znanstvenih istraživanja pokazuje da ne postoji veza između cjepiva i autizma.

 

Nadalje, druga slika pokazuje da je veća stopa autistične djece među necijepljenom djecom.

 

I na trećoj možeš vidjeti koji su neki od čimbenika za pojavu autizma.

 

 

 

Izvori:

https://www.clearvuehealth.com/b/autism-mmr-stats/

https://annals.org/aim/fullarticle/2727726/measles-mumps-rubella-vaccination-autism-nationwide-cohort-study

 

Edit: krivo sam pročitao, zamijenio sam cijepljenu i necijepljenu djecu u kowachovom odgovoru.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2019 22:27 (meme3).
15 godina
online
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
kowach kaže...

Možete li mi pojasniti ovu tablicu iz istraživanja.

 

Ako uzmemo cjepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 61.296 / 625.846 = 9,794 %

I ako uzmemo necijepljenu populaciju s autizmom visokog rizika 4.465 / 31.619 = 14,121 %

 

Dolazimo do zaključka da autimaz veći kod necjepljene populacije (za cca 5%).

 

 Lako je moguće da roditelji čija djeca imaju autizam su manje skloni cijepiti djecu jer se boje da im cijepljenje može pogoršati stanje. Ono pokušavaju se utješiti i naći "krivca"

15 godina
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

u nas je najrašireniji autizam u bemeve-ima i m'rced'sima: "kakav žmigavac? šta ti je to?", "crveno/prometni znakovi/pravila se ne odnose na mene. ja sam tu glavni!", "telefoniram kad ja oću i ko meni more branit?", "ma gazi te pješake! šta zebra! to je onaj konj iz afr'ke" itd. (za daljnje čitanje preporčujem crnu kroniku). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Otkriće genskih varijanti odgovornih za autistični

Uvijek je lakse kriviti drugoga (cijepljenje) nego vlastiti genetski materijal. Nadam se da ce ovo istrazivanje vrlo brzo dovesti do pravovremenog screeninga kao sto se danas radi za Downov sindrom.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otkriće genskih varijanti odgovornih za autist
kerum kaže...

Uvijek je lakse kriviti drugoga (cijepljenje) nego vlastiti genetski materijal. Nadam se da ce ovo istrazivanje vrlo brzo dovesti do pravovremenog screeninga kao sto se danas radi za Downov sindrom.

 istina. kakve fakn jebene veze cijepljenje ima s međusobnom roditeljskom genetičkom neusklađenošću, zbog koje se mladuncu umnaža 21. kromosom?! dobro da im nisu krive i ustaše/četnici/komunjare/alieni/ateisti/bla, a ne samo cijepljenje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice