Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

poruka: 13
|
čitano: 4.636
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada".
10 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

Počivaj u miru Božjem legendo

***********
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 11:04 (nicky.sl).
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

dok nisam pogledao film nisam imo pojma da je imao takvu "uzbudjivu" karijeru u bolidu F1.... svaka cast i pocivao u miru....

VenAtoR#2231
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

dobar šofer i čo'ek ali malo tvrdoglav (neš majci!) u poslu, skoro k'o senna. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

Stvarno moraš imati brutalna muda onako izgoriti i vratiti se na stazu i opet biti prvak. Ja nema šanse da bi probio tu mentalnu blokadu svaki zavoj bi se vidio kao šiš kebab

Dirty dosen
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

Laudu bih uspoređivao sa Prostom, ne sa Sennom.

Sa Sennom se može uspoređivati Schumacher koji je bio na pola puta između Prostovskog proračunatog pristupa i Sennine emocije. Lauda je bio čisti "profesorski" mentalitet i posvećnost cilju.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 13:56 (Korny1603987).
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

čisto proračunat?

 

40 dana nako što je bil pržolica, opet sjeo za volan u utrci?

 

e dečec, Lauda je zveckal kad je hodal...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 i
Korny1603987 kaže...

Laudu bih uspoređivao sa Prostom, ne sa Sennom.

Sa Sennom se može uspoređivati Schumacher koji je bio na pola puta između Prostovskog proračunatog pristupa i Sennine emocije. Lauda je bio čisti "profesorski" mentalitet i posvećnost cilju.

 slažem se u ovome no ja sam usporedio samo tvrdoglavost. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
offline
Re: Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 i
Dugo pamtim. F1 pratim od sredine sedamdesetih kad su favoriti bili Lauda, Hunt, Peterson, Fitipaldi, ...
Lauda je bio najbrži, a rezultati su ovisili o pouzdanosti bolida.

Sjećam se i te njegove vatrene nesreće. I da se vratio nakon par tjedana. Totalno ludilo. Nitko nije vjerovao da će se vratiti. I opet je bio prvak.

Kad smo jurili na pony biciklima vikali smo da smo Lauda. Bio je najomiljeniji među nama klincima.

Jedan od najvećih u F1.

RIP Mr. Lauda.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 i
Mala ispravka: naslov 76. je osvojio Hunt, Lauda je drugi naslov s Ferrarijem osvojio 77. Interesantno da je treći naslov sa McLarenom osvojio sa samo pola boda prednosti pred kolegom Prostom.
Lijepa gesta naših medija koji su ga se svi sjetili jučer, čak je i HTV pustio Rush sinoć.
Zbogom Niki.
And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 i
Macumba kaže...
Dugo pamtim. F1 pratim od sredine sedamdesetih kad su favoriti bili Lauda, Hunt, Peterson, Fitipaldi, ...
Lauda je bio najbrži, a rezultati su ovisili o pouzdanosti bolida.

Sjećam se i te njegove vatrene nesreće. I da se vratio nakon par tjedana. Totalno ludilo. Nitko nije vjerovao da će se vratiti. I opet je bio prvak.

Kad smo jurili na pony biciklima vikali smo da smo Lauda. Bio je najomiljeniji među nama klincima.

 Ja sam bio Fangio. Današnji klinci su okrenutiji domaćem tržištu pa se nazivaju Horvatinčić ili Čačić.

15 godina
offline
Re: Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 i
ante_etna kaže...


Kad smo jurili na pony biciklima vikali smo da smo Lauda. Bio je najomiljeniji među nama klincima.

 Ja sam bio Fangio. Današnji klinci su okrenutiji domaćem tržištu pa se nazivaju Horvatinčić ili Čačić.

 bilo nas je fangioa (fanađa?), uf. pojam utrka. zaboravil si žalac odn. žužića (nacionalna klasa) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
13 godina
neaktivan
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

Nisam imao pojma za ovo sa avionskom nesrećom, čovjek je definitivno imao težak, ali uzbudljiv život. Apsolutna legenda F1

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Otišao je jedan od najvećih vozača Formule 1 ikada

RIP Niki Lauda..the second most famous Austrian to smash a race.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice