Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

poruka: 33
|
čitano: 8.867
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb".
16 godina
odjavljen
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Mozda me netko onda i nazove ako vec ima moj broj...

Freak Show Inc.
 
16 0 hvala 0
10 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Hoće li korisnici facebooka dobiti odštetu jer su javno objavljeni njihovi osobni podaci?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 23:30 (Noel).
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Idem provjeriti dal nisu i moji... cek, sjetio sam se, nemam Facebook.

 
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Zar korisnici Facebooka ne žele da se o njima sve zna? Kad jedu, kad spavaju, kad pišaju, kako imaju novu frizuru, nove cipele, novu curu/momka i slično.

 

Stvarno ne vidim gdje je tu problem.

42
 
10 8 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
markoBT kaže...

Zar korisnici Facebooka ne žele da se o njima sve zna? Kad jedu, kad spavaju, kad pišaju, kako imaju novu frizuru, nove cipele, novu curu/momka i slično.

 

Stvarno ne vidim gdje je tu problem.

 

Pa neki od nas ne zele da se o nama sve zna na facebooku.

 

Znas, neki kupuju baterije da bi ih stavljali u vibratore. Sta mislis - da li zbog toga teta na blagajni treba misliti da si ti trpas vibrator u pedu kad si dodjes kupiti baterije za daljinac? Ili se mozda u t(v)om slucaju ne treba generalizirati?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.4.2021 23:53 (Friday).
13 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Lud je onaj tko vjeruje Facebooku. Zato je moj profil prazan i od svih stvarnih podataka sadrži samo moje ime i to bez prezimena, te je registriran koristeći e-mail adresu namijenjenu za spam. I jedino za što mi isti služi jest kao news aggregator. Štoviše, čak razmišljam da mi ulogu news aggregatora preuzme Twitter od Facebooka.

 
5 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Friday kaže...

Mozda me netko onda i nazove ako vec ima moj broj...

 To sam i ja htio napisati. Konačno ću steći nove prijatelje.

4 godine
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
markoBT kaže...

Zar korisnici Facebooka ne žele da se o njima sve zna? Kad jedu, kad spavaju, kad pišaju, kako imaju novu frizuru, nove cipele, novu curu/momka i slično.

 

Dosta ljudi koji su mi prijatelji na Facebooku (a 95% njih i u stvarnom životu, do su ostalih 5% priljepci) dosta su prikočili s objavljivanjem svega i svačega o sebi u zadnje 3-4 godine. Vrlo je mali broj onih koji svoju intimu danas daju na izvolte na Facebooku. Do ljudi je ipak nekako doprijelo da ne luduju. 

To ne vrijedi za Instagram jer tamo stvarno možeš vidjeti svašta.

4 godine
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Marko :D kaže...

Lud je onaj tko vjeruje Facebooku. Zato je moj profil prazan i od svih stvarnih podataka sadrži samo moje ime i to bez prezimena, te je registriran koristeći e-mail adresu namijenjenu za spam. I jedino za što mi isti služi jest kao news aggregator. Štoviše, čak razmišljam da mi ulogu news aggregatora preuzme Twitter od Facebooka.

 Joj, nemoj Twitter. Twitter je barem jednako loš. Gura reklame, objave ljudi za koje nikada nisam čuo, a možda bi me zanimale (po nečijoj bolesnoj logici)... Twitter ti je sve što i Facebook.

14 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Neka curi, zato od prvog dana imam fake profil.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

ok, i što sad... ja sam dobrovoljno upisao sve podatke na svom faceu. Prijatelji mogu vidit sve. Što će se sad dogodit kad neki arap, kinez, rus, marsovac... vidi da se meni "sviđa" Nicole Kidman. Što će se dogodit ako vidi moj broj mobitela? Ionako se ne javljam pozivima iz inozemstva. Što ako zna moju adresu, zna ju hrpa ljudi, uključujući ljude kojima sam se osobno zamjerio ili članovi moje obitelji.

ja se osobno više brinem što će se dogodit sutradan ako mi iz sporedne ulice pred moj auto izleti sin bogataša i napravi prometnu.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
GhostLoveScore kaže...

ok, i što sad... ja sam dobrovoljno upisao sve podatke na svom faceu. Prijatelji mogu vidit sve. Što će se sad dogodit kad neki arap, kinez, rus, marsovac... vidi da se meni "sviđa" Nicole Kidman. Što će se dogodit ako vidi moj broj mobitela? Ionako se ne javljam pozivima iz inozemstva. Što ako zna moju adresu, zna ju hrpa ljudi, uključujući ljude kojima sam se osobno zamjerio ili članovi moje obitelji.

ja se osobno više brinem što će se dogodit sutradan ako mi iz sporedne ulice pred moj auto izleti sin bogataša i napravi prometnu.

 Bit će to da ćeš se jednog dana začudit kad te nazove neki prodajni predstavik i zna sve o tebi, tvoje želje, potrebe, namjere ... i prema tome direktno ili indirektno će ti uvalivat svoje proizvode.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Memphis kaže...
GhostLoveScore kaže...

ok, i što sad... ja sam dobrovoljno upisao sve podatke na svom faceu. Prijatelji mogu vidit sve. Što će se sad dogodit kad neki arap, kinez, rus, marsovac... vidi da se meni "sviđa" Nicole Kidman. Što će se dogodit ako vidi moj broj mobitela? Ionako se ne javljam pozivima iz inozemstva. Što ako zna moju adresu, zna ju hrpa ljudi, uključujući ljude kojima sam se osobno zamjerio ili članovi moje obitelji.

ja se osobno više brinem što će se dogodit sutradan ako mi iz sporedne ulice pred moj auto izleti sin bogataša i napravi prometnu.

 Bit će to da ćeš se jednog dana začudit kad te nazove neki prodajni predstavik i zna sve o tebi, tvoje želje, potrebe, namjere ... i prema tome direktno ili indirektno će ti uvalivat svoje proizvode.

 I opet moje pitanje - što sad? Zvali su me i prije, jednostavno im kažeš da nisi zainteresiran i gotovo. Ili ako jesi zainteresiran i ako ti treba to, još bolje. Ja još čekam da me nazove netko tko nudi jeftine parabolične reflektore promjera min 2m, ali nažalost ništa zasada...

7 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Moze neki koristan savjet? Jel treba sada mijenjati mail, lozinku, brisati racun ili sl?

Frendicu je neki dan nazvala osoba bijesna jer joj jakna jos nije stigla koju je kupila na marketplaceu od osobe koja se koristila profilom i brojem mobitela od frendice.

Prihvatiti to kao izolirani slucaj ili ce sada svaki balavac znati kako prevariti ljude na brz i bezbolan nacin? A da ne spominjem zajebanciju koju sada frendica ima...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Darkoooo kaže...
Moze neki koristan savjet? Jel treba sada mijenjati mail, lozinku, brisati racun ili sl?

Frendicu je neki dan nazvala osoba bijesna jer joj jakna jos nije stigla koju je kupila na marketplaceu od osobe koja se koristila profilom i brojem mobitela od frendice.

Prihvatiti to kao izolirani slucaj ili ce sada svaki balavac znati kako prevariti ljude na brz i bezbolan nacin? A da ne spominjem zajebanciju koju sada frendica ima...

 Ništa ne treba mjenjati, to što su "ukrali" možeš vidjeti klikom na nečiji profil

3 godine
protjeran
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Vibratori imaju punjive baterije 😁
Life is meant to die. Accept your fates.
7 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Gremlin144 kaže...
Darkoooo kaže...
Moze neki koristan savjet? Jel treba sada mijenjati mail, lozinku, brisati racun ili sl?

Frendicu je neki dan nazvala osoba bijesna jer joj jakna jos nije stigla koju je kupila na marketplaceu od osobe koja se koristila profilom i brojem mobitela od frendice.

Prihvatiti to kao izolirani slucaj ili ce sada svaki balavac znati kako prevariti ljude na brz i bezbolan nacin? A da ne spominjem zajebanciju koju sada frendica ima...

 Ništa ne treba mjenjati, to što su "ukrali" možeš vidjeti klikom na nečiji profil

 Nema javno objavljen broj mobitela niti je ikada imala. A ni meni kao prijatelju nije vidljiv broj...

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 9:44 (Darkoooo).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Facebook se oglasio, da su taj bug fixali 2019

In a statement, Facebook said that the data was "very old" and related to an issue that it had fixed in August 2019.

Podaci se mogu kupiti za par dolara u digitalnoj valuti.

is being offered for a few euros' worth of digital credit on a well-known site for low-level hackers

Neki kažu besplatno. Uz malo googlanja nađe se i ime tog foruma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 10:22 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Ljudi su poceli paziti sto objavljuju (na Facebooku)...ne bas, vec su vecinu takvog i timnog sadrzaja preselili na Instagram, cak bih se usudio reci i znatno osobnije stvari nego u primeu Facebooka. Drugim rijecima, Zuckerberg wins.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
ccc2002 kaže...
Facebook se oglasio, da su taj bug fixali 2019

In a statement, Facebook said that the data was "very old" and related to an issue that it had fixed in August 2019.

Podaci se mogu kupiti za par dolara u digitalnoj valuti.

is being offered for a few euros' worth of digital credit on a well-known site for low-level hackers

Neki kažu besplatno. Uz malo googlanja nađe se i ime tog foruma.

 Podaci su vrlo stari? Fala bogu pa su ljudi sigurno u međuvremenu promjenili ime i prezime. Imao sam taj fejzbljak. Obrisao prije par godina. Ali sigurno su čuvali podatke. Nije mi trebala "socijalna mreža" koju je stvorio antisocijalni creep kako bi djelio slike studentica.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Ako je vjerovati onom filmu o Zukiju,
Prve podatke o studenticama je dobio scrapeanjem, sad drugi facebook skrejpaju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.4.2021 11:11 (ccc2002).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Kako nije 666?ipak je rijec o Hrvatskoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

-opet hakeri, jamačno rusi-kinezi itd.. na stranu što se spominje i CA-skandal, odnosno što su sve poveznice zapadne, ujkosemove, neuhvatljive itd.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Friday kaže...
markoBT kaže...

Zar korisnici Facebooka ne žele da se o njima sve zna? Kad jedu, kad spavaju, kad pišaju, kako imaju novu frizuru, nove cipele, novu curu/momka i slično.

 

Stvarno ne vidim gdje je tu problem.

 

Pa neki od nas ne zele da se o nama sve zna na facebooku.

 

Znas, neki kupuju baterije da bi ih stavljali u vibratore. Sta mislis - da li zbog toga teta na blagajni treba misliti da si ti trpas vibrator u pedu kad si dodjes kupiti baterije za daljinac? Ili se mozda u t(v)om slucaju ne treba generalizirati?

Znači nisam u pravu. Ajde dobro, nije prvi put. 

42
16 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Stvarno se divim kljudima koji jos uvijek imaju Facebook 

 
2 1 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Da FB nema grupe(koje su stvarno korisne), ne bi vidio razlog za koristiti isti.
Life is meant to die. Accept your fates.
15 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

kvragu, sad je kasno učlaniti se. prošla baba s kolačima i već se sve pokralo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
GhostLoveScore kaže...
Memphis kaže...
GhostLoveScore kaže...

ok, i što sad... ja sam dobrovoljno upisao sve podatke na svom faceu. Prijatelji mogu vidit sve. Što će se sad dogodit kad neki arap, kinez, rus, marsovac... vidi da se meni "sviđa" Nicole Kidman. Što će se dogodit ako vidi moj broj mobitela? Ionako se ne javljam pozivima iz inozemstva. Što ako zna moju adresu, zna ju hrpa ljudi, uključujući ljude kojima sam se osobno zamjerio ili članovi moje obitelji.

ja se osobno više brinem što će se dogodit sutradan ako mi iz sporedne ulice pred moj auto izleti sin bogataša i napravi prometnu.

 Bit će to da ćeš se jednog dana začudit kad te nazove neki prodajni predstavik i zna sve o tebi, tvoje želje, potrebe, namjere ... i prema tome direktno ili indirektno će ti uvalivat svoje proizvode.

 I opet moje pitanje - što sad? Zvali su me i prije, jednostavno im kažeš da nisi zainteresiran i gotovo. Ili ako jesi zainteresiran i ako ti treba to, još bolje. Ja još čekam da me nazove netko tko nudi jeftine parabolične reflektore promjera min 2m, ali nažalost ništa zasada...

 Pa ništa dok ne dođe do toga ili sličnog. Onda ćeš se pitat od kud im podaci i vadit na zaštitu podataka. Tipično, ništa novo.

3 godine
protjeran
offline
Re: Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika F
Memphis kaže...

 Bit će to da ćeš se jednog dana začudit kad te nazove neki prodajni predstavik i zna sve o tebi, tvoje želje, potrebe, namjere ... i prema tome direktno ili indirektno će ti uvalivat svoje proizvode.

 Daj ne trkeljaj gluposti.

10 godina
offline
Osobni podaci 660 tisuća hrvatskih korisnika Faceb

Kak to da jos uvijek nitko nije napisao "pa ako nemaš što sakrit di je problem!??!??!??!?!?!??!?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!?!?!??!?!?!?"

Da se aktivira pandorina kutija iq bodova

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice