Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu

poruka: 18
|
čitano: 7.857
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu".
5 godina
neaktivan
offline
Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu

Jedva čekam instalirati aplikaciju s nekog (ruskog) weba :D 

"Ovo je aplikacija PBZ bankarstva, molim instalirajte i ulogirajte se..." Paf! Nema para! :D

 
4 1 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Fortnite
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu


Jos da's omoguci vadjenje baterije/samostalna zamjena, sreci nema kraja

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Odlično. Zašto bi se samo na Android mogle postaviti maliciozne aplikacije… 🤦‍♂️
 
10 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Gebirgs kaže...


Jos da's omoguci vadjenje baterije/samostalna zamjena, sreci nema kraja

Uvjeren sam da će to ići MALO TEŽE kolega. 

Ako to ”mora” učiniti , pa koliko brandova u android selu ima, a nema mogućnost izmjene bakterije?!?! 

Apropos iOS platforme i App Store dućana, dok ima hrpa aplikacija koje su BOLJE dizajnom i funkcionalnošću nego u android svijetu, hvala na naporima EU, stvarno ne vidim smisla na inzistiranju ovakvih odredbi, čitaj gluposti. Ekonomska politika naplaćivanja je nešto sasvim drugo, ovo je njima obrazac djelovanja, a third part designeri, developeri neka se potrude i učine ekstra kvalitetne aplikacije. 

U prilog mojeg komentara spomenut ću samo dvije aplikacije; prva je prisutna samo u App Store a druga je (nekad bila iznimno bolja) prisutna u oba dva OSa. 
Prva aplikacija je ”Pedometer++, i služi isključivo za simple brojanje koraka. Apsolutno je jednostavna, nezahtjevna, dizajnom ugodna oku, ...! Da se razumijemo, kada bi njezin developer učinio nju i za android OS, ja bih ju skinuo i na One+, ali u ”Play Store” by Guugle je jednostavno nema. U nekoliko navrata sam pokušao pronaći neku drugu aplikaciju koja bi joj bila makar polovično slična i dobra, ali ne, nisam uspio ju tako dobru pronaći. 
Druga aplikacija je simple ”Fejsbuuk”! Kakav je bio na Samsungu NoteII i/ili još prije na HTC DHD, majko mila kakav očaj. Nekako sam se sjetio pogledati kako sada izgleda, i malo je ipak drukčiji no nešto bolji nego je nekada bio. Uglavnom, u android taboru imam Ogroman dojam da se mota jako puno poraditi na visini kvalitet u suprotnom taboru, a oni neki new greenhorns, neka se trude, neka uspiju. 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu

Ovi EU političari su stvarno poludili sa svojim zakonima. Nek jednostavno naprave svoj mobitel kako oni misle da treba izgledati, pa nek narod sam odluči šta će kupovati, a ne privatnoj firmi određivati kakav mobitel mora napraviti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 19:49 (dejo6).
Moj PC  
2 9 hvala 0
8 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Koja glupost od naslova. Appleovi punjači jesu USB punjači, potpuno standardni. Od petice naovamo. Uštekaj iphone na bilo koji standardni usb, uključujući i C, i on će se puniti maksimalnom snagom.

Ja rekoh
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
učitavanje aplikacija mimo App Storea, pristup drugim web rendering engineima, API pristup NFC čipu… Ovo je izvrsno! Kad već neće Apple, sada će EU od iOS-a napraviti funkcionalan OS. Još da ih natjeraju da implementiraju RCS kao standard naslijednik SMS-a...

Da ne ispadne da trollam, ovo su sve stvari koje mi kao dugogodišnjem korisniku iPhonea smetaju.
Moj PC  
8 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
ti bokca, još će ios postati nešto funkcionalno
Moj PC  
6 2 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Još ću ga na kraju i kupit haha
12 godina
offline
Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na omogu

Licno sam protiv ovoga nametanja. da su iPhone i iOS jedini na trzistu pa hajde. Ali imamo tu Android, Harmony (forkani android), zatim Sailfish OS koji mi pada jos na pamet pored ovih. Znaci konkurencije ne fali.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o

iOS je i sada više nego funkcionalan OS. Zapravo iOS je jedina stvar radi koje kupujem iPhone, da mogu iOS instalrati na mobitel koji nije Appleov odavno bih kupio neki drugi uređaj.

 

IMHO: Ovaj potez je najbolji pokazatelj zašto nije pametno da političari odlučuju o svemu. Uz ovo što oni žele postići dobit ćemo i mobitele na koje malware može sjesti bez problema. Ja ću biti prvi koji ni u kojem slučaju ne bude instalirao alternativni app store na moj iPhone.

Failure is always an option...
2 godine
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Scorpyo kaže...

iOS je i sada više nego funkcionalan OS. Zapravo iOS je jedina stvar radi koje kupujem iPhone, da mogu iOS instalrati na mobitel koji nije Appleov odavno bih kupio neki drugi uređaj.

 

 

 Ne kupiš ga zbog navodne hardverske kvalitete, ultradimenzionalnih kamera,  brzine, itd, nego zbog IOS-a ?

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 11:08 (Zaporožac).
11 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Oni malko stariji sjećaju se "alternativne" trgovine zvane Cydia.
Ops, nije bila alternativna, vać jedina, prije app store-a!
USB-C svakako ima smisla, kad već ne dobijem punjač, da ne moram nositi i kabel sa sobom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Weqsla kaže...

Jedva čekam instalirati aplikaciju s nekog (ruskog) weba :D 

"Ovo je aplikacija PBZ bankarstva, molim instalirajte i ulogirajte se..." Paf! Nema para! :D

 MA da. Izbor je generalno losa stvar. Sta ako zelis sam napisati aplikaciju i testirati je?

ivgrgic kaže...
Odlično. Zašto bi se samo na Android mogle postaviti maliciozne aplikacije… 🤦‍♂️

 Nikad u zivotu niti kod sebe niti kod bilo koga koga licno znam nisam to vidio. Sta bi to trebalo biti?

13 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Posmatrač kaže...
Weqsla kaže...

Jedva čekam instalirati aplikaciju s nekog (ruskog) weba :D 

"Ovo je aplikacija PBZ bankarstva, molim instalirajte i ulogirajte se..." Paf! Nema para! :D

 MA da. Izbor je generalno losa stvar. Sta ako zelis sam napisati aplikaciju i testirati je?

ivgrgic kaže...
Odlično. Zašto bi se samo na Android mogle postaviti maliciozne aplikacije… 🤦‍♂️

 Nikad u zivotu niti kod sebe niti kod bilo koga koga licno znam nisam to vidio. Sta bi to trebalo biti?

Ako želiš sam napisati aplikaciju onda si deweloper i sve znaš, ili ćeš vrlo lako saznati što te zanima! 

Ne mora čak niti sama aplikacija biti maliciozna, naprimjer "Gmail", ako dobiješ kvaran mail recimo?! 
Osobno, pun mi je kufer reklamiranja one aplikacije "VPN Nord", gdje ju i dosta YTra propagira, a još prije skorom godinu dvije dana sam svačeg lošeg čitao o njoj konkretno, makar to uopće nije razlog da ju i pomislim instalirati!  

ATJ Lučko
5 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...
Weqsla kaže...

Jedva čekam instalirati aplikaciju s nekog (ruskog) weba :D 

"Ovo je aplikacija PBZ bankarstva, molim instalirajte i ulogirajte se..." Paf! Nema para! :D

 MA da. Izbor je generalno losa stvar. Sta ako zelis sam napisati aplikaciju i testirati je?

ivgrgic kaže...
Odlično. Zašto bi se samo na Android mogle postaviti maliciozne aplikacije… 🤦‍♂️

 Nikad u zivotu niti kod sebe niti kod bilo koga koga licno znam nisam to vidio. Sta bi to trebalo biti?

Ako želiš sam napisati aplikaciju onda si deweloper i sve znaš, ili ćeš vrlo lako saznati što te zanima! 

Ne mora čak niti sama aplikacija biti maliciozna, naprimjer "Gmail", ako dobiješ kvaran mail recimo?! 
Osobno, pun mi je kufer reklamiranja one aplikacije "VPN Nord", gdje ju i dosta YTra propagira, a još prije skorom godinu dvije dana sam svačeg lošeg čitao o njoj konkretno, makar to uopće nije razlog da ju i pomislim instalirati!  

 NORD vpn nema na iosu? To youtuberi je ne reklamiraju na iosu? O cemu ti baljezgas....Znas? Znas sta? Kako je mozes instalirati na iphone??? Kvaran mail? Sta ti je to? I sta ce se desiti na androidu ako dobije kvaran mail ma sta to bilo? Explodirace? 

13 godina
offline
Re: Osim USB punjača, EU će natjerati Apple i na o
Posmatrač kaže...
ATJLučko kaže...
Posmatrač kaže...
Weqsla kaže...

Jedva čekam instalirati aplikaciju s nekog (ruskog) weba :D 

"Ovo je aplikacija PBZ bankarstva, molim instalirajte i ulogirajte se..." Paf! Nema para! :D

 MA da. Izbor je generalno losa stvar. Sta ako zelis sam napisati aplikaciju i testirati je?

ivgrgic kaže...
Odlično. Zašto bi se samo na Android mogle postaviti maliciozne aplikacije… 🤦‍♂️

 Nikad u zivotu niti kod sebe niti kod bilo koga koga licno znam nisam to vidio. Sta bi to trebalo biti?

Ako želiš sam napisati aplikaciju onda si deweloper i sve znaš, ili ćeš vrlo lako saznati što te zanima! 

Ne mora čak niti sama aplikacija biti maliciozna, naprimjer "Gmail", ako dobiješ kvaran mail recimo?! 
Osobno, pun mi je kufer reklamiranja one aplikacije "VPN Nord", gdje ju i dosta YTra propagira, a još prije skorom godinu dvije dana sam svačeg lošeg čitao o njoj konkretno, makar to uopće nije razlog da ju i pomislim instalirati!  

 NORD vpn nema na iosu? To youtuberi je ne reklamiraju na iosu? O cemu ti baljezgas....Znas? Znas sta? Kako je mozes instalirati na iphone??? Kvaran mail? Sta ti je to? I sta ce se desiti na androidu ako dobije kvaran mail ma sta to bilo? Explodirace? 

Baljezgaš gluposti ti, jer si toliko ograničen da ne možeš sa razumijevanjem pročitati nečiji post, a po osnovu tvojeg primarnog glupošću ispunjenog posta baljezgarijama! Za NORD sam samo kazao da je reklamiraju ali da je označena kao loša, dalje nisam želio u detalje, ali vi kolega nemate kapaciteta za to shvatiti izgleda?! 

Ubuduće, malo kulturnijeg ophođenja, nismo zajedno ovce pasli! 

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice