Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 osigu

poruka: 5
|
čitano: 2.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 osigu".
6 godina
protjeran
offline
Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 osigu

Pobjednicima se - ako je vjerovati fotografiji iz članka - treba dodijeliti i posebna nagrada za simpatičnost. Baš su feš.

All work and no play makes Jack a dull boy.
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 o
Čestitam pobjednicima i puno uspjeha u radu.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 o
bilo bi lijepo kada bi ove godine poveli Davora i Denisa na CES, vjerujem da bi uz pomoć njih dvojice dobili puno više korisnog i interesantnog sadržaja te raznih recenzija direktno sa mjesta zbivanja. Naime nisam mišljenja kako Dragan nije u stanju obaviti kvalitetan posao, medjutim nakon toliko puta do sada što je bio na CESu rekao bi kako su se njegova izvještavanja svela više na njegov "privatni" provod i zabavu a najmanje na ono zbog čega bi trebao biti tamo, recenziranje te prezentiranje novih proizvoda te budućih koncepata istih. Nadam se da će te ovo shvatiti kao pozitivnu kritiku. Hvala
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 o
U prvim vijestima sam naveo da od svih njih jedino ovo valja...a sve ostalo je muda pod bubrege:)....pogodnih:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Orqa FPV.One pobjedom na Idea Knockoutu 2018 osigu

 

Kada sam gledao popis ovogodišnjih sudionika ni izdaleka nisam bio siguran tko bi mogao odjeniti titulu najboljeg.

 

VR/AR je još uvijek onako ispred svoga vremena, te nije mainstream. Stoga mi se i čini logičnim da je titulu pobjednika odnio ORGA tim. Oni dolaze sa proizvodom na novo cool područje, te još sa coolerskim đozlama. BUG je ispred svoga vremena, pa i podržava ljude koji razmišljaju vizionarski i koji ovaj svijet čine boljim. Taj rezultat se jasno vidi u događaju kao što je Idea Knockout.

 

Ekipa pobjednika može početi živjeti svoj san i pripremati se za američku turneju.

 

Da, tako je to ljudi moji u životu. Nakon jednog događaja, trenutka sve stvari krenu na bolje. 

Neka je sretno pobjednicima. Osvojite Ameriku.

 

 

Guba su mi ove hoodie-ce Idea Knockout.

Hoću jednu.......kao i prošle godine. Mada sam svjestan da su teško dobavljive.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice