I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

poruka: 7
|
čitano: 3.655
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat".
10 godina
offline
I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

Stvarno nevjerojatno kako se njima dogodilo da ostave bazu s tolikim podatcima dostupnu svima umjesto da ju prodaju kao do sada 

***********
Moj PC  
12 0 hvala 0
10 godina
offline
I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

.

***********
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.4.2019 13:01 (nicky.sl).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

temelj Facebooka su privatni podaci i njihovo djeljenje. O čemu mi tu pričamo? Facebook prodaje statističke podatke. Nikoga ne zanima što je radila Milka Milković ili Slavica Slavić već na koju su reklamu kliknule žene od 18-25 godina i slično.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

A koliki postotak žena od 18-25 ima zapravo više od 40?

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: I opet: Facebook kompromitirao još privatnih p

A to je bitno?

 

Meni je smijesno da ljudi sami daju podatke FB koji jasno navodi sta moze ili ne sa njima uraditi i onda se svi icudjavaju sta se desava....

 

Moje podatke moze slobodno dijeliti kome hoce....

6 godina
offline
Re: I opet: Facebook kompromitirao još privatnih p
Korny1603987 kaže...

temelj Facebooka su privatni podaci i njihovo djeljenje. O čemu mi tu pričamo? Facebook prodaje statističke podatke. Nikoga ne zanima što je radila Milka Milković ili Slavica Slavić već na koju su reklamu kliknule žene od 18-25 godina i slično.

 

Ne prodaju samo statistiku, pogledaj (googlaj) manipulacije koje su radili sa glasanjem - poslali bi "Milkinim" prijateljima u feed da je Milka glasala za HDZ iako Milka to nije napravila nikada i onda bilježili odaziv prijatelja... 

 

Ima više toga što su radili - rade oni sve :/

 

16 godina
offline
I opet: Facebook kompromitirao još privatnih podat

Tu već ulazimo u ozbiljno narušavanje prava osoba, ako netko doslovce navodi lažne tvrnje ili radnje korisnika.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice