Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira

poruka: 7
|
čitano: 3.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira".
Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira

Prešao sam na Operu prije 3 godine. Sve je bilo super, brz, lijep browser, ima ugrađeni VPN, itd... Sve do prije nekih tjedan-dva, kad se užasno usporila. Ne znam zašto, no sad mi treba 10 sekundi da ga upali (inače manje od 5) i učitavanje YouTube-a šteka toliko da ne mogu gledati FHD video. Ne znam što da radim. Reinstalirao sam Operu, ugasio sve dodatke, skoro pa sam reinstalirao Windowse radi toga. Nakon par dana sam odustao i prešao na FireFox. Zasad, zadovoljan, no fale mi neke mogućnosti Opere. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blo

antivirusni alati ili firewall-i obično su krivi za takve situacije

I'm Afraid of Americans
14 godina
offline
Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira

Odličan browser! Konačno mogu odbaciti chrome. Ugrađen whatsapp, messenger i telegram, VPN, blokiranje oglasa i tracker-a, tamni način, prečaci, povezivost preko My Flow-a sa mobilnom operom touch koja također ima sve navedeno - odličan paket. A i ekstenzije su bolje na njoj...

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 22:25 (Idealist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira

Ma kakav VPN..

Ne možeš ništa sa njim..

 

Marketinški trik za neupućene..

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blo

pa recimo da me nije htjelo "pustiti" na određenu njemačku stranicu dok nisam uključio "VPN". za mene sasvim dovoljno

12 godina
offline
Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blokira

Pomoć, kako oznake koje sam uvezao u Operu iz Chroma prebaciti i na Operu na android telefonu?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Opera 65 donosi poboljšanu adresnu traku i blo
tomislav10 kaže...

Pomoć, kako oznake koje sam uvezao u Operu iz Chroma prebaciti i na Operu na android telefonu?

 Ulogiraj se na operu (desno gore) i onda izaberi šta sve da se sinhronizira. Isto napraviš na mobiju, logiraš se sa isitm userom i sve te čeka.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice