Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet

poruka: 8
|
čitano: 3.227
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet".
15 godina
neaktivan
offline
Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet

Mobilni internet je dosegnuo svoj limit, ne vidim smisao potrebe za večim brzinama.

 

Bar što se mobitela tiće.

scientia est potentia
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet

50,4ms ping, ok, to je lijepo, meni na pokućnom 30337ms

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Inte
alien kaže...

Mobilni internet je dosegnuo svoj limit, ne vidim smisao potrebe za večim brzinama.

 

Bar što se mobitela tiće.

 Mobilni internet je prespor. Dok ne bude 10 Gbps upload/download, nije nista napravljeno. Ako koristis mobitel samo za Facebook, trebao bi biti odstranjen sa interneta, tiću.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.5.2019 16:41 (O_O_O).
16 godina
offline
Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet

za buduce IoT itd... uredaje latencija je kljucna a ne brzina. 5g latenija je 1ms. plus broj konekcija se povecava za x100. 4g ce i dalje bit dominantan al ruralnim podrucjima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Inte
loncaric kaže...

za buduce IoT itd... uredaje latencija je kljucna a ne brzina. 5g latenija je 1ms. plus broj konekcija se povecava za x100. 4g ce i dalje bit dominantan al ruralnim podrucjima

 to je zahtjevana latencija od standarda. ali u praksi nema šanse. to bi svaki repetitor morao bit spojen na optiku. nikad ne bi smjela padat kiša ili snijeg. svi bi morali imat vanjske antene usmjerene prema odašiljaču itd itd. samo jedna od varijabli neka je slabija i sve to pada u vodu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Inte
O_O_O kaže...
alien kaže...

Mobilni internet je dosegnuo svoj limit, ne vidim smisao potrebe za večim brzinama.

 

Bar što se mobitela tiće.

 Mobilni internet je prespor. Dok ne bude 10 Gbps upload/download, nije nista napravljeno. Ako koristis mobitel samo za Facebook, trebao bi biti odstranjen sa interneta, tiću.

YT video mogu gledati u ultra HD-u bez problema. Više nego što mi ekran podržava, i on ima največu potrebu sa Bandwithom na mobitelu.

 

Za sve ostalo imam desktop računalo.

scientia est potentia
7 godina
protjeran
offline
Re: Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Inte
alien kaže...
O_O_O kaže...
alien kaže...

Mobilni internet je dosegnuo svoj limit, ne vidim smisao potrebe za večim brzinama.

 

Bar što se mobitela tiće.

 Mobilni internet je prespor. Dok ne bude 10 Gbps upload/download, nije nista napravljeno. Ako koristis mobitel samo za Facebook, trebao bi biti odstranjen sa interneta, tiću.

YT video mogu gledati u ultra HD-u bez problema. Više nego što mi ekran podržava, i on ima največu potrebu sa Bandwithom na mobitelu.

 

Za sve ostalo imam desktop računalo.

 Ima ljudi koji putuju.

16 godina
neaktivan
offline
Open Signal istraživanje: Najbrži mobilni Internet

Nije loše, napreduje se ...

 

brzine brzine
Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.8.2019 14:15 (Jura iz druge galaksije).
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice