Online samopopisivanje

poruka: 9
|
čitano: 10.912
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Online samopopisivanje".
16 godina
offline
Online samopopisivanje

Slažem se sa zaključkom i potpisujem.

Samo, da li je političarima u interesu uvesti online glasanje?

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Online samopopisivanje

Članak dostupan pretplatnicima. LOL.

 

Kao da čitam 24časa, na koji više ne idem.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
9 1 hvala 3
14 godina
offline
Online samopopisivanje

Dakle samopopisivanje sam radio dok sam bio na godišnjem na otoku Pagu i to preko homeboxa te nisam imao nikakvih problema osim od ukucana pokupiti njihove oibove te kad sam to riješio ostalo je pilo jako jednostavno ili skoro jednostavno tako da sam zadovoljan sa navedenim i tako bi trebalo biti i slijedeci puta ili mozda gram intinuitivnije.

 

Sve vezano za e Gradjanin potpisujem jer servis je i nakon uredjivanja, dalje grozan te nekome tko se sa njime susrece 1 puta izgleda prestrasno te tu nedostaje puno u promisljanju onoga tko dolazi 1 puta nego je vise bazirano na one koji cesce borave a koji znaju vec na koji nacin posloziti svoje favorite i slicno.

veni vidi didici
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Online samopopisivanje
mali.ivica87 kaže...

Samo, da li je političarima u interesu uvesti online glasanje?

 Da, jedva čekam e-izbore na sustavu koje je radio King ICT u suradnji s APIS-om... lol

-
2 godine
offline
Re: Online samopopisivanje
Pero Dinamit kaže...

Članak dostupan pretplatnicima. LOL.

 

Kao da čitam 24časa, na koji više ne idem.

sve bitno je čitljivo.

kao da bi inače čitao cijeli članak..  

 

inače, zadovoljan sam lakoćom online popisivanja.

rado bih tako glasao i na izborima.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 14:18 (Zaporožac).
16 godina
moderator
offline
Re: Online samopopisivanje
Pero Dinamit kaže...

Članak dostupan pretplatnicima. LOL.

 

 Da, i što ti je tu čudno, odnosno LOL?

 

Nisi shvatio da se nalaziš na tekstu iz Buga u digitalnoj verziji?

 

 Uz svaki takav tekst imaš s desne strane (na mobitelu ispod) teksta grafičku poveznicu na konkretno izdanje (vidi sliku):

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 15:22 (Miro).
16 godina
offline
Re: Online samopopisivanje

Čudno što stavljate takve članke, zato LOL, tako su krenuli i na 24časa mislim.

 

Nisam shvatio gdje se nalazim, vidim da se nalazim u podforumu "Komentari člana(k?)"... i to je sve.

Na mobitelu ne idem na poveznicu jer mi ga otvara u istom tabu pa mi to nije praktično.

 

 

 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Online samopopisivanje
Miro kaže...
Pero Dinamit kaže...

Članak dostupan pretplatnicima. LOL.

 

 Da, i što ti je tu čudno, odnosno LOL?

 

Nisi shvatio da se nalaziš na tekstu iz Buga u digitalnoj verziji?

 

 Uz svaki takav tekst imaš s desne strane (na mobitelu ispod) teksta grafičku poveznicu na konkretno izdanje (vidi sliku):

Al mislim da s tim paywall pristupom radite vecu stetu sebi nego citateljima.

Zar nije autoru kolumne u interesu da njegova rijec dopre do sto vise ljudi.

 

Bez paywalla bi mozda i vise ljudi procitalo, ovako samo preskoce i idu dalje jer sumnjam da ce netko kupit pretplatu samo zbog tog jednog teksta ako je dosad nije imao.

16 godina
moderator
offline
Re: Online samopopisivanje
Renesis kaže...
Miro kaže...
Pero Dinamit kaže...

Članak dostupan pretplatnicima. LOL.

 

 Da, i što ti je tu čudno, odnosno LOL?

 

Nisi shvatio da se nalaziš na tekstu iz Buga u digitalnoj verziji?

 

 Uz svaki takav tekst imaš s desne strane (na mobitelu ispod) teksta grafičku poveznicu na konkretno izdanje (vidi sliku):

Al mislim da s tim paywall pristupom radite vecu stetu sebi nego citateljima.

Zar nije autoru kolumne u interesu da njegova rijec dopre do sto vise ljudi.

 

Bez paywalla bi mozda i vise ljudi procitalo, ovako samo preskoce i idu dalje jer sumnjam da ce netko kupit pretplatu samo zbog tog jednog teksta ako je dosad nije imao.

 Bug je u digitalnom izdanju dostupan pretplatnicima već duže od deset godina - besplatno!

 

Novo je "samo" to što je umjesto dosadašnje ograničenosti na dvije aplikacije (za iPad i Windows 10, te HTML prikaza slika stranica časopisa u browseru), sve dostupno i u web obliku i kao HTML5 (na svim platformama), te je omogućena i jeftinija pretplata samo na digitalna izdanja (jasno i dalje je pretplatnicima na tiskano izdanje sve besplatno).

 

U planu nam je za sljedeći Bug (studeni) pripremiti detaljniji tekst o cijelom tom sustavu. A dio tog teksta će dobiti i svoju stalnu poziciju na webu, kao neka vrsta vodiča za snalaženje...

 

 

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 16:10 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice