Online igra Bad News jača sposobnost prepoznavanja

poruka: 5
|
čitano: 3.871
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Online igra Bad News jača sposobnost prepoznavanja".
16 godina
offline
Online igra Bad News jača sposobnost prepoznavanja

Ma kakva opskurna igrica. Dosta je svakodnevno popratiti službene režimske medije ilitiga tvornice lažnih vijesti.

 

Evo npr. od jučer svi po naređenju pričaju bajku od nekakavoj evakuaciji i izlasku preostalih ukrajinskih vojnika iz one gigantske čeličane u Mariupolju. Mene su oduvijek učili da se to naziva bezuslovna predaja i nikako drugačije, ali eto korumpirani dnovinari me svakim danom u svakom pogledu sve više iznenade kovantitetom i kvalitetom laži.

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 23:46 (memulica).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Online igra Bad News jača sposobnost prepoznav
Pa pravac Rusija onda, tamo mozes uzivo vidjeti lazi.
15 godina
offline
Re: Online igra Bad News jača sposobnost prepoznav

a kad se desi ovako nešto onda lažu svi i svugdje... možda bi nešto istine mogo vidit negdje gdje ih baš briga za cijelu situaciju.

14 godina
offline
Re: Online igra Bad News jača sposobnost prepoznav
Gnjavator kaže...

a kad se desi ovako nešto onda lažu svi i svugdje... možda bi nešto istine mogo vidit negdje gdje ih baš briga za cijelu situaciju.

 Naravno da svi lažu. Kako da drugačije masu uvjeri da radi u njihovu korist? Žele li ljudi stvarno ratovati? Imaju li ljudi korist od ratovanja? Ako želiš živjeti u istini, istinu tražiš u okolini u stvarnom svijetu. Ako želiš u laži živi u medijskoj iluziji..

8 godina
offline
Re: Online igra Bad News jača sposobnost prepoznav
Danas je vrlo malo istina o bilo cemu, sve su samo razliciti oblici manipulacije, ovisno kako kome pase, i iz kojeg kuta gleda....

Nekada je "vijest" bila pas ugrizao dijete,kao takva, jasno je bila definirana onim cuvenim "tko,kad,koga, kako,zasto,s cime..."

Danas se cak i takva "vijest" prezentira iz barem tri ugla - "pas ugrizao dijete", "djete isprovociralo psa da ga ugrize", te naravno jednim
neizostavnim "dali je pas ugrizao dijete ili je sve zavjera".....

Kazu da je najteze vidjeti ono sto nam je pred nosom, tako da bi bilo zanimljivo vidjeti koliko istina je prezentirano u obliku fake newsa, odnosno koje istine su automatski prekrizene i okarakterizirane ovako....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice