OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

poruka: 10
|
čitano: 3.381
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri".
15 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Neću ga kupiti samo zbog ovoga. Zvuk je jedino dobar preko žice.

:)
 
7 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog
Zvuk je jedino dobar ako su sve komponente zaslužne za njegovu reprodukciju dobre.

Znači DAC,vodovi,Jack,kabel i dobri driveri(slušalice).

Osobno bmk za jack ukoliko ne govorimo o setupu ko kod LG flagshipa ili pojedinih VIVO modela koji daju pažnju zvuku preko jacka.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2019 10:00 (saintmarcus9).
15 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Ogroman izbor slušalica, prednost u kvaliteti zvuka u odnosu na cijenu, nema punjenja baterija i vremenskog propadanja kapaciteta, nema reenkodiranja s novim gubitkom podataka, ogromna raspoloživost dediciranih pojačala, dacova itd. itd. -- hrpa prednosti za žične slušalice

A najveća boljka bežičnih - -- bluetooth još uvijek, a i pitanje hoće li biti zbog ograničenja koje konceptualno posjeduje, poprilično boležljiv na nošenje mobitela u džepu i gubitak signala - nekima uspijeva, gotovo u potpunosti, ali ne skroz, izbjeći i taj problem ...

Kako god se okrene, bežični earpodovi i slično još uvijek nisu tehnološki dovoljno sazrijeli da bi mogli konkurirati žičnim po ičemu osim samom činjenicom da ne moraš petljat sa žicom i za taj benefit uvode brdo problema.

Moj PC  
12 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Mislim da ono što je najbitnije u svim slučajevima je mogućnost izbora. Ja obožavam bluetooth slušalice kada putujem u busu, hodam i slično, nema kabela, mogu koristiti slobodno mobitel kako mi za što treba, slušalice lako stavim na glavu i spremim (nema provlačenja kabela ispod majica da ne visi i slično.) Također u dvorani di vodim treninge, imamo liniju sa bluetoothom, opet super kad mobitel može biti pored mene da smanjim/pojačam, promijenim pjesmu itd.

 

Ali doma često slušam na žicu jer imam stare i još uvijek dobre slušalice i onda mi kabel ne smeta. A puno puta dođem negdje i puštam muziku sa mobitela (stan, auto,) i većinu puta biti će samo kabel kao opcija za povezati se. Dokle god 90% uređaja nema bluetooth u sebi, teško da ću se moći odvojiti od kabela, ali i treba na bluetoothu još poraditi. Što se bežičnih slušalica tiče, moje nakon skoro godinu dana i dalje traju oko 8-9 sati po punjenju i izdrže mi nekoliko dana bez problema, a napune se kroz 2 sata.

Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri
Da sa uređajem daju svoje USB-C Bullets slušalice, donekle bi kompenzirali nedostatak jacka jer su to jako pristojne sluške za 20€.
Zapravo tko naručuje OP može preko refferal koda dobiti navedeni iznos za opremu i tako gratis uzeti sluške
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Kako radi radio na tim modelima bez slušalica?

Budući da večina FM radio antenu rješava preko kabela slušalica...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Koliko znam ni jedan model mobitela bez 3.5 jack-a nema FM radio. Jedina mogućnost je praćenje radio preko interneta, za radio stanice koje imaju tu opciju.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Bolje izbaciti selfie kameru nego 3.5 mm priključak za slušalice

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog
Kad kupujem mobitel 3.5 mm konektor je jedna od 3 stvari koje mobitel mora imati.
Dok bude bude modela sa njim oni bez 3.5 mi nisu opcija.
 
4 1 hvala 0
6 godina
offline
OnePlus opravdava uklanjanje 3,5-milimetarskog pri

Kod mene isto, dok god bude mobitela sa ulazom za sluje ja ga kupujem. Kod ovih sa ulazom za sluje možeš uvijek koristi bežične ili žične, pa kako komu paše,  dok kod mobitela bez si jbg osuđen samo na ove blututane, jer ruku na srce nitko neče vući dongle sa sobom po đepovima.

A i nije mi jasno koji je to problem postao od jednom, jer su telefoni postali toliko tanki več sada, da mi taj milimetar iskreno ništa ne znači, pogotovo kad nas večina ima neke bumpere, futrole....

 

Ali eto možda kad izađe blutut verzija 7 gdje će zvuk bez kompresije letit na sluje, i da ear podove dobiješ sa telefonom kao obične sluje do sada, eto i mene na tom vagonu. Do tada nek se lagano j... jer ne planiram dat još 150 ojra za bežične sluje pored3 para odlični na žicu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice