Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

poruka: 68
|
čitano: 27.756
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,".
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

Ovo je nesto najgluplje sto sam cuo u zadnje vrijeme. Znaci osobno imam problema sa disanjem (Alergijska Astma) i dapace, zelim da grad bude cist, tj zrak, medjutim ovako nesto totalno bezveze predstaviti, naplatiti a nema nikakve garancije da nece unistiti / ostetiti motore je debilana.

Znaci, ako dodje vlasnik sa autom, i ovo mu unisti motor, kako ce ostvariti garanciju ili tko ce platiti stetu?

Moje misljenje da je ovo doslovno KRIMINALNA radnja i to bi trebalo jako dobro ispitati o cemu se tu tocno radi.

Ako ovo ne koriste Njemci i slicne zemlje, to je vec odlicna bullshit filter da je ovo nesto jako lose.

 

 

 
47 0 hvala 0
13 godina
online
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

hahaha ja ću se raniti 

ne da im ne bi platio za to, nego im ni pod kojim uvijetima ne bih dopustio da mi puštaju mješavinu kisika i vodika (H2O anyone? 2 H2(g)+O2(g)-> 2 H2O(g)) u motor 

sva sreća pa se na ovo mogu samo smijati s obzirom da više ne živim u ZG 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 18:00 (nine).
Moj PC  
17 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

Uređaj kroz usis (dakle, bez otvaranja motora) ubacuje smjesu vodika i kisika koja u cilindru eksplodira (praskavac), stvara se vodena para, a koja onda zahvaljujući povišenoj temperaturi i tlaku u cilindru čisti tvrdokorne mrlje iz motora, odnosno otapa ih, a one se slijevaju u spremnik ulja, odnosno karter.

 

Jer voda i nečistoće u karteru stcarno pozitivno utječu na sve parametre rada motora...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
26 0 hvala 3
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

Pitao sam za cijenu neovisno o ovom projektu i reko čovijek 500kn ali kao sada je neka akcija iliti promocija pa onda oko 375kn.

 

Ma da je i đabe...NO WAY!!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Nemrem se načudi da ova čobančina,bivši tvrdokorni komunista radi doslovce ofce od nas Purgera,tak nam i treba kad smo si to dopustili.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

Prekrasno! Ovakve gluposti odavno ne vidjeh. Peru cilindre motora vodom? Koja se slijeva u motorno ulje odnosno u karter motora . Što dalje da napišem a da me ne odvedu u zatvor?! Televisa presenta....

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
Moj PC  
24 0 hvala 0
13 godina
online
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

baš išao malo googlati, čudi me da mainstream mediji (žuta štampa) ne pišu o ovome?

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

neke institucije, ne samo znanstvene, više istražne ili barem hospitalne bi se trebale zainteresirati, ili kao uskok, uskočiti.. :)

inače, super.. jedinstveno, do 95%.. nečeg, i naravno godina dana djelovanja mada nije jasno zašto baš godina, zašto ne dan-tjedan ili desetljeće.. možda ako stoji u servisu godinu dana, .. nakon tretmana ne bi bilo neočekivano.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
nine kaže...

baš išao malo googlati, čudi me da mainstream mediji (žuta štampa) ne pišu o ovome?

Pisali su prije par godina o mladom i uspješnom inovatoru koji svoj izum prodaje Porcheu i VW-u, ali očito oni sa zrnom soli u glavi nisu bili adekvatne žrtve. VW je još mogao izvući i korist - mogao je za dieselgate optužiti mladog hrvatskog inovatora...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Auto mi je pod garancijom, nov, i nije dopušteno petljati po njemu osim od proizvođača ovlaštenog servisa inače se gubi garancija i nastala šteta se ne prizna.
Drugo: osnovno je mjeriti zagađenost ispuha prije i poslije, da znamo učinak. Jesu li pokazali to mjerenje učinka i da li će se raditi na autima da znaju koliko je postupak imao efekta na pojedinom autu?
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Brojke, prije i poslije, a ne "mislim da je možda djelovalo"
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

"S obzirom da nikakvih neovisnih testova i istraživanja o efektu ovakvog tretmana motora nema, vrlo je čudno vidjeti da je Grad Zagreb odlučio dati takvu službenu podršku projektu (čiju cijenu nismo mogli saznati) koji uključuje i buduće instaliranje potrebne kompleksne infrastrukture."

 

Poznato je da "vodstvo grada" inače zapošljava ljude isključivo na temelju njihove stručnosti i ulaže u bilo šta samo prema objektivnim, jel, parametrima, činjenicama, testovima, istraživanjima i sličnim stvarima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 19:10 (Mirko935).
Moj PC  
14 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Keso kaže...

 Drugo: osnovno je mjeriti zagađenost ispuha prije i poslije, da znamo učinak. Jesu li pokazali to mjerenje učinka i da li će se raditi na autima da znaju koliko je postupak imao efekta na pojedinom autu?

 Da baš :)

Ja rekoh
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

Prvo:

Jedini slučaj kada bih se odlučio na čišćenje motora sa "Genijatorom" bi bio kada ne bih prolazio na eko-testu, pa nakon detaljne provjere kod mehaničara svih varijabli popravaka i zaključka da je motor zbog loših karika, ulja, nepravilnog omjera smjese i jako lošeg izgaranja jednostavno pun zmazanoče, tek tada bih se odlučio na čiščenje HHO plinom i to SAMO JEDNOM a nakon čiščenja nazad kod servisera da zamijeni i popravi sve što treba da auto ponovno radi ko vurica. Tako složeni auto sigurno više nikad ne bi trebao u svojem životnom vijeku ponovno na Genijator a kamoli SVAKE GODINE 

 

Usis,ispuh, MAP sonda, Lambda sonda, sviječice,kompresija,ECU...ak je sve kak spada i ako se koristi kvalitetno gorivo i ulje, nema šanse da je motor zaprljan i da mu je potrebno čišćenje a pogotovo ako je auto noviji i pod garancijom, tada se niti nesmije ništa takvo raditi a kamoli još i SVAKE GODINE 

 

Drugo:

Ako Bandić i sedam patuljaka žele aute koji manje zagađuju a žele to nekako izvesti upotrebom HHO plina, onda se to ne može postiči Genijatorom ( koji jednokratno očisti motor kojemu čiščenje niti ne treba ) i kaj se dešava tada...???  Ništa što pridonosi smanjenju zagađenja jer motor svojim standardnim radom zagađuje kao i do sada, samo kaj kakti nema više naslaga "čađe" kojih nije ni bilo ako je motor normalno radio i prolazio na eko testu!!!

 

Jedina stvar koja bi se eventualno mogla uraditi za smanjenje zagađenja a da je uključen HHO je ugradnja "HHO Boostera" u sam automobil a da se to kvalitetno uradi treba ti stručnjak koji se dobro kuži u to jer moguče je kupiti veliko njesra od svakakvih likova!

Nemoguće je natjerati ljude na takvo nešto uz rizik da nešto pođe po zlu i uz vjerojatan gubitak garancije na noviji auto (kojemu čiščenje nije niti potrebno) ali jedino "HHO Booster" koji bi koegzistirao sa normalnim radom motora bio u mogučnosti smanjiti zagađenje zraka a ne onaj Genijator! To je nonsense!!!

 

Ako nekog zanima HHO tematika u detalje ovdje može proučiti o tome...LINK ( dosta dobro napisano štivo ).

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

HHO generatori su scam..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
Mogao je Bandić s Markićkom krunice usput dijeliti / najaviti obveznu prodaju, jednako su "efikasne" no bitno jeftinije. Pogljavito od štandova i plakata koje sektašima predizborno plaćamo (a poganovlakac daruje).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

samo vi glasajte

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenje moto
andi.cro kaže...

 

 

Ako nekog zanima HHO tematika u detalje ovdje može proučiti o tome...LINK ( dosta dobro napisano štivo ).

 Čim je počeo s minimalno 20% nesagorenog goriva, smračilo mi se....

Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenje motora,

di ja zivim... 

xfact
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Još jedan 'rvacki grebator/muktaroš AKA VIG (Veliki Izumitelj i Genije).

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 21:18 (memulica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Je li to slično NON CARBON čišćenju motora ? http://noncarbon.eu/

Ima ISO certifikat.

Je li to tko radio ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 21:34 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Sljedeće očekujem od Bandića uredbu po kojoj svi stanovi moraju biti očišćeni od loše energije, provjereni viskom i rašljama, i potom presloženi po feng shuiju!

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
10 1 hvala 0
11 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Iako je sistem patentiran, nema nikakve nezavisne potvrde, posebno testova na dulji rok, niti relevantnih podataka kakav utjecaj ima na stvarnu zagađenost ispušnih plinova, a niti na rad motora.

Gdje su brojke, tablice, grafovi? U čemu je problem testirati 5000 automobila i napraviti mjerenja ispušnih plinova za svaki mjesec godinu dana? Zamislite smanjenje ispušnih plinova na svijetskoj razini samo da se ovo uvede pod obvezan tehnički. Pa Tesla bi još večeras bankrotirala sa svojim igračkama na struju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Anđeo bez falinge kaže...

Je li to slično NON CARBON čiščenju motora ? http://noncarbon.eu/

Ima ISO certifikat.

Je li to tko radio ?

Ne slično nego isto samo pod drugim imenom.

Ma koji mrtvi ISO certifikat 

Some people are so poor... all they have is money!
6 godina
protjeran
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
andi.cro kaže...
Ne slično nego isto samo pod drugim imenom.

Ma koji mrtvi ISO certifikat 

 Na linku piše ISO 9001 a znamo da to neki k pretstavlja.. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
9 godina
neaktivan
offline
Re: Održana demonstracija "magičnog" čišćenja moto
Anđeo bez falinge kaže...

 Na linku piše ISO 9001 a znamo da to neki k pretstavlja.. 

 Taj je za dokumentiranost i kvalitetu. Tako znaš da će koštat kao Svetog Petra kajgana.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Ekipa, pogledajte tko je na čelu Nastavnog zavoda za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“, pa ako vam se odma ne upali lampica malo proguglajte ime i sve će vam biti jasno. Mislim da je ovdje mladi izumitelj i njegov izum najmanje bitan, ali je naravno gurnut u prvi plan ...

 
8 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Jedino što je magično u ovoj cijeloj priči je brzina kojom će nestati gradske pare 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Održana demonstracija "magičnog" čišćenja motora,

Genijalno, kako prodati muda po bubrege ahahhahaha

 

kad su tako inovativni i to sve fino radi kako to da jos nisu patentirali i prodali autoindustriji da na redovnom servisu pročiste motore... koji likovi, ahhahahahhaah

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice