U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

poruka: 12
|
čitano: 5.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti ".
14 godina
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

A da li se može usluga u pošti platiti karticom a da ti ne uzmu proviziju od 10- ak kuna ( kao da dižeš novac na bankomatu HPB-a)? Ja bi to, jel mogu implementirati tako nešto?

 
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kup
stiffler13 kaže...

A da li se može usluga u pošti platiti karticom a da ti ne uzmu proviziju od 10- ak kuna ( kao da dižeš novac na bankomatu HPB-a)? Ja bi to, jel mogu implementirati tako nešto?

Riječi ti se pozlatile.

Bave se kriptom a nemaju riješenu osnovnu uslugu. Tamo je vjerojatno 150 middle managera/PMova, svaki sa svojim projektima, i nitko ne zna šta drugi rade. Pa se bave kriptom i frižiderima (žuti klik) a nisu riješili neke osnove temeljne djelatnosti.

13 godina
offline
Re: U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kup
stiffler13 kaže...

A da li se može usluga u pošti platiti karticom a da ti ne uzmu proviziju od 10- ak kuna ( kao da dižeš novac na bankomatu HPB-a)? Ja bi to, jel mogu implementirati tako nešto?

 A šta bi to implementirali kada im je ovako bolje, njima ništa provizije ne uzmu, možda još dobiju kickback od banke

robimarko@gmail.com
5 godina
neaktivan
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

A jel ako kupuješ kriptovalute i dalje samo radi jedan šalter iako ih ima 6 ili se otvori dodatni? Pitam za frenda :D

 
5 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kup
stiffler13 kaže...

A da li se može usluga u pošti platiti karticom a da ti ne uzmu proviziju od 10- ak kuna ( kao da dižeš novac na bankomatu HPB-a)? Ja bi to, jel mogu implementirati tako nešto?

 To radi i FINA, ako nešto nisu promijenili. Koliko puta sam htio platiti karticom račune koje sam plaćao kod njih, pa sam se ohladio jer su naplaćivali proviziju, a za dobar dio računa koje sam došao platiti NIJE bilo provizije za plaćanje gotovinom: https://www.fina.hr/uplate-i-isplate#uplate-bez-ili-uz-povoljnije-naknade. 

13 godina
neaktivan
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

Prevelika provizija... onaj tko hoće kupiti kripto zna di se treba ići. Onaj koji nezna nasjest će na reklamu u pošti i jebajga. Crypto postaje centraliziran s ovakvim projektima... prati se svaka transakcija jer se odvija preko logiš Hrvatske pošte... tako da mi ovaj potez nema smisla. Crypto je napravljen da ima privatnost, P2P sistem i kompletnu decentralizaciju. A već u ovom slučaju imamo middle mana, a to je mjenjačnica... a uostalom kakve veze pošta ima s crypto valutama. Još malo pa će se i u konzumu moći trejdat banane za crypto i obrnuto... 

Vidox Production: https://www.facebook.com/vidoxproduction/
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kup
brisac kaže...

 a uostalom kakve veze pošta ima s crypto valutama. 

 Isto kao i svaka mjenjačnica - provizija. Kuna po kuna...

15 godina
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

jel narežu na šnite ili moraš u komadu? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

A i plaćanje komunalnih računa u pošti - ista spika, makar plaćao u kešu. Na krajus e cifra popne do 50tak kuna koje idu njima na ime naknada/provizija. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

ako se kupi u tim našim shopovima (pošta/electrocoin, bitcoin-store.hr, bitcoin-mjenjacnica.hr) koliki je fee za BTC da se nakon kupnje spremi u wallet? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kupiti

To je najgora državna institucija da od njih nešto kupim, pa oštetili su me i pokrali izgubili su mojih paketa more nikad nisam dobio niti pakete a niti novce, zvao sam na telefon nikad se nitko na reklamacijama ne javlja, pošiljtelji paketa su ustanovili da su paketi ušli u hrvatsku poštu a dalje nikud sramota, to treba sve pozatvarat i dati licencu privatnicima, ljude izrabljuju a plaća mizerija, oni daju otkaze i odlaze a hrpetinu pošiljki unište, oštete i izgube totalni svinjac, pa da od njih kupim kriptovalute nikada ništa, bježite od tamo što dalje .

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: U odabranim uredima Hrvatske pošte mogu se kup
Pepić kaže...

to treba sve pozatvarat i dati licencu privatnicima

 Da, da, imali smo i to. City Express. Nedostavljene važne (pismovne) pošiljke. Zvao kontrolora dvaput. Napravio zapisnik i ustanovio da su poštanski sandučići dostupni i da u tome nije problem. Zna se gdje je bio problem. A pismovne pošiljke ponekad su završile u kontejneru.

 

https://www.24sata.hr/news/postari-city-exa-bacaju-racune-u-minska-polja-i-u-kanalizacije-283872/komentari

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice