Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

poruka: 14
|
čitano: 4.407
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav".
16 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Zašto?

Gledam te!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživ

Ako imas viska love i ne znas sto bi s njom, onda bolje uloziti u mamuta nego u Patek Philippe kolekciju ili moderne majmunarije.

15 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

zašto mamuti/tatuti, kad je sabljozuba vjeverica bolja? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 17:11 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživ
Veliki Brat kaže...

Zašto?

 zas ne? Ove stigme oko genetickog inzinjeringa su mi idiotske, sta se sve do sad moglo postitci da to nije takav tabu.

13 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Mamutovo meso je navodno bilo vrlo ukusno čak i nakon dugog borvka na ledu (u stvari duboko pod ledom).

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživ
R4zOR229 kaže...

 zas ne? Ove stigme oko genetickog inzinjeringa su mi idiotske, sta se sve do sad moglo postitci da to nije takav tabu.

Ne pitam zašto zbog tabua, nego ne vidim potrebu.

 

Byron kaže...

Mamutovo meso je navodno bilo vrlo ukusno čak i nakon dugog borvka na ledu (u stvari duboko pod ledom).

Haha, ovo je čak i jako dobar prijedlog!

 

Uglavnom, ovo me podsjeća na onu "teraformirali bi Mars, a ne mogu ni na vlastitom planetu održati stanje" i u potpunosti se slažem s njom. 

Gledam te!
16 godina
neaktivan
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Jeb*o majku, rađe bi da me zgazi mamut neg da polako čekam kuhanje na ovoj planeti, podržajem vratite nam jurske predatore da bude zanimljivo, prvo će potamanit influencere jer se oni "moraju" slikat s njima (dio posla) a mi opet ostali gledamo masakar i u sebi se potajno radujemo, jer javno naravno ne smiješ (kao žao ti ovo ono) i tako to na tu temu...

Dobar grah se daleko cuje
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

I moja prva reakcija je bila "zašto?". Budući da zadovoljavanje ega ne zvuči kao plemenita motivacija, rekoše oni da je zbog očuvanja klime. Ali objašnjenje im je dobrano nategnuto:

 

Re-establishing an ecosystem filled with grasslands will help to create a cycle that prevents the thaw and release of stored greenhouse gases within the arctic permafrost. With Mammoths grazing the grasslands and roaming comfortably during the winters, they scrape away layers of snow, so that the cold air can reach the soil. This also allows grasslands to thrive and since they’re lighter than forestry, the snow won’t melt as quickly. Making way for another benefit - a surface that reflects the Sun’s radiation.

 

Mamuti bi kao trebali vratiti velike pašnjake na Arktik. Oni bi razgrtali snijeg da nađu travu. Kakvu ulogu tu ima zrak koji bi tada mogao doći u kontakt sa tlom, nije mi jasno. I direktno sunce bi onda moglo doći u kontakt sa tlom. Prvo, sunce bi grijalo tlo više nego da je pokriveno snijegom. A drugo, ne bi li tada tako otkriveno tlo upijalo sunce umjesto da ga reflektira? Da bi došli do potrebne troznamenkaste dnevne količine trave, jadni vunaši bi trebali jako puno strpljenja pri kopanju metara i metara nakupljenog snijega. Ima li danas uopće trave ipod stoljetnog snijega? A metan (puno gori staklenički plin od CO2) kojeg bi ispuštali ispod repa dok "opušteno šeću po zimi" bi možda neutralizirao cijelu korist od uštede CO2.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

A tu je i metan koji izlazi iz zemlje nakon odmrzavanja permafrosta...

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživ
Šta??? Mamu_ti 🤣🤣🤣🤣
 
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Ljudska vrsta je postala sebična. Mislimo da možemo sve kontrolirati jer smo kao svjesni šta-kako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Dok naprave mamuta bit će im prevruće pa će opet izumrijet, ako ne izumre čovjek prije zbog ovakvih nebuloza.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživljav

Ko ima masti i po guzici se maže

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Obogatili se na bitcoinu, pa sada ulažu u oživ
Vidi, mamu[ti] na mostu.
King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice