Objavljivanje sadržaja na web verziji Instagrama k

poruka: 3
|
čitano: 2.181
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljivanje sadržaja na web verziji Instagrama k".
16 godina
offline
Objavljivanje sadržaja na web verziji Instagrama k

Kompanija od par stotina milijardi dolara nije u stanje napraviti ipad verziju Instagrama (koliko godina ima je trebalo za ipad verziju FBa)... a sad se hvali mogućnošću objave preko weba?

 

Pa da sam single developer takve aplikacije već bi bio napravio verziju za tablete i web, a ne kompanija sa 60,000 zaposlenih

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 14:30 (Sasoon).
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Objavljivanje sadržaja na web verziji Instagra
Sasoon kaže...

Kompanija od par stotina milijardi dolara nije u stanje napraviti ipad verziju Instagrama (koliko godina ima je trebalo za ipad verziju FBa)... a sad se hvali mogućnošću objave preko weba?

 

Pa da sam single developer takve aplikacije već bi bio napravio verziju za tablete i web, a ne kompanija sa 60,000 zaposlenih

 Ja koristim iPhone app na iPadu, malo je grezo, ali radi...

 

Baš me zanima kako će raditi administriranje preko weba, doista je neshvatljivo da im je trebalo tako dugo da to razviju, uz kapacitete s kojima raspolažu.

...
8 godina
offline
Re: Objavljivanje sadržaja na web verziji Instagra
Sasoon kaže...

Kompanija od par stotina milijardi dolara nije u stanje napraviti ipad verziju Instagrama (koliko godina ima je trebalo za ipad verziju FBa)... a sad se hvali mogućnošću objave preko weba?

 

Pa da sam single developer takve aplikacije već bi bio napravio verziju za tablete i web, a ne kompanija sa 60,000 zaposlenih

Mislim da se tu ne radi jel mogu ili ne mogu nego o tome dali zele ili ne zele, citao sam knjigu "No Filter: The Inside Story of Instagram" i zanimljivo je kako u nekim slucajevima dosta oprezno dodaju nove stvari, to je pogotovo bilo izrazeno prije nego ih je FB kupio a vidimo da je i poslije to sve pimplavo kod njih i ide polako. Cini mi se da se insta jako dugo nije ni mogao koristiti na webu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice