Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

poruka: 30
|
čitano: 7.019
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4".
14 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Ovo je sve samo ne call of duty, izmisljaju gluposti za djecurliju a igra ce opet u 3 mjeseca bit potpuno zaboravljena kao i svaki serijal. Imaju dobar marketing i sad zajedno sa Blizzardom ce opet imat najbolje prodavani serijal zbog jako dobrog marketinga i tjt.

Nakon toga sljedi najava novog cod-a i tako u nedogled.

Moj PC  
12 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Iskreno, trebao sam predah od COD kampanje jednom godišnje. S druge strane, natrpat će mi Bnet aplikaciju hrpom igara koje nemaju veze s Blizzardom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 10:57 (Paolo Maldini).
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Čisto za one koji ne znaju, "black ops" je drugi naziv za terorističke akcije

Ne moraliziram ni ništa, no postalo mi je zanimljivo to ideliziranje terorizma koje iskače iz svake paštete...

 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Nadam se da će igrači prestati financirati smeće od COD serijala. Ne bih ništa rekao da izađe jedan naslov svake 3 godine.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Ovo više nema veze ni s CoD-om ni s Bogom
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Liječnik je u prvim pucačinama iz ratnih serijala spašavao živote što je i logičnije nego umjetno obnavljanje zdravlja.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Ne znam na koji nacin developeri iz Blizzarda i Activisiona suraduju nakon spajanja, ali ako se u ovaj novi COD dijelom ubacila ekipa iz Blizzarda moguce da ce naslov biti zarazan i imati "ono nesto" kao i svi Blizzardovi naslovi do sad, sto nikako nije lose. Treba malo pricekati i vidjeti, mozda se ugodno iznenadimo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Hajde da vas pitam jel to samo u meni problem kad kažem da nemam što kvalitetno za odigrati? Jesam li ja jedini koji dan danas upali Diablo 2 , Crysis Warhead, Half Life (Black Messa) , Classic Doom ...jer nemam šta pošteno igrati

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
22 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Ni ja.

Zato i nisam kupio skuplju grafičku od 1050 ti. Za stare igre koje po peti put igram mi je i prejaka 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Paolo Maldini kaže...

Iskreno, trebao sam predah od COD kampanje jednom godišnje. S druge strane, natrpat će mi Bnet aplikaciju hrpom igara koje nemaju veze s Blizzardom.

 Kako ce ti natrpati ako ne kupis ?!

13 godina
neaktivan
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Sad kad je CoD serijal na battlenetu samo nek stancaju! Dok god se igre mogu kupiti s battle net valutom, keep them coming! (pa makar imao 1h gameplay :D)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Romano kaže...
Paolo Maldini kaže...

Iskreno, trebao sam predah od COD kampanje jednom godišnje. S druge strane, natrpat će mi Bnet aplikaciju hrpom igara koje nemaju veze s Blizzardom.

 Kako ce ti natrpati ako ne kupis ?!

 Instaliraj aplikaciju pa pogledaj. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
war3_tft kaže...

Ne znam na koji nacin developeri iz Blizzarda i Activisiona suraduju nakon spajanja, ali ako se u ovaj novi COD dijelom ubacila ekipa iz Blizzarda moguce da ce naslov biti zarazan i imati "ono nesto" kao i svi Blizzardovi naslovi do sad, sto nikako nije lose. Treba malo pricekati i vidjeti, mozda se ugodno iznenadimo. 

 pa ne surađuju. blizzard daje samo battle.net i ne sudjeluje u razvoju igara

9 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Preorder ... Sp mod za prošireni Mp(zombi i battle royale mod)...može 

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Horned Reaer kaže...

Hajde da vas pitam jel to samo u meni problem kad kažem da nemam što kvalitetno za odigrati? Jesam li ja jedini koji dan danas upali Diablo 2 , Crysis Warhead, Half Life (Black Messa) , Classic Doom ...jer nemam šta pošteno igrati

 

Definitivno ima masa boljih igara nego ove koje si nabrojao, evo sam neke od igara što sam igrao u zadnje 3 godine: Bloodborne, AC Syndicate ,Dying light the following, Persona 5, Pillars of Eternity, Dark Souls 2 SOTFS, TLOU NG+ +DLC, Nier: Automata, Diablo 3, Ori an the Blind Forest, Doom, FC3: Blood Dragon, Firewatch, Final Fantasy XV, Bioshock 2, Tales of Berseria, AC: Unity, Untill Dawn, Zelda: Breath of the WIld, Uncharted 1-2-3, Horizon Zero dawn, Metal Gear solid Phantom p. Rise of the Tomb Raider, Wolfenstein Old Blood, Batman Arkham Knight,Far Cry Primal, Trackmania Turbo,Dishonored, Broforce, Lara Croft and temple of Osiris, Uncharted 4, Fallout 4 + DLC, Overwatch, Witcher 3 NG+ DLC, Mad Max, Civilization 5, Dark Souls 3, WoW - Legion, Shadow Warrior 2,Final Fantasy IX, Battlefield 1...

I to nisu sve koje sam igrao i ovo je samo zadnje tri godine što sam JA igrao... Da baš nema ničeg interesantnog

12 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Pokušavaju oni polako ubiti SP iskustvo, nadam se da ta bolest neće preći na druge kreativne radionice. 😠🤬
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
ZGamer kaže...

Preorder ... Sp mod za prošireni Mp(zombi i battle royale mod)...može 

 Imas preorder vec na bnet launcheru za 60 eura.

10 godina
odjavljen
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Ma kakva god da je lakrdija ovaj bo4, barem je lakrdija fikcije, a ne ww2-a kao prosli COD.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
war3_tft kaže...

Ne znam na koji nacin developeri iz Blizzarda i Activisiona suraduju nakon spajanja, ali ako se u ovaj novi COD dijelom ubacila ekipa iz Blizzarda moguce da ce naslov biti zarazan i imati "ono nesto" kao i svi Blizzardovi naslovi do sad, sto nikako nije lose. Treba malo pricekati i vidjeti, mozda se ugodno iznenadimo. 

 Blizzard ima veze sa Call of Dutyem isto kao sto Valve ima veze sa svakim Call of Dutyem do sad..., samo ustupaju Bnet kao platformu isto kao sto im je do sada Valve ustupao Steam. 
Osobno jos jedan CoD koji cu preskociti, otisli su sad u "heroje" daju veci naglasak na zombije koje nisam igrao ni prije niti cu sad, osobno za SP kampanju mi je 100% svejedno, mislim da sam zadnju odigrao MW 2 do kraja. Ove novije iako sam kupovao orginal CoD nisam ni pokretao (ukljucujuci CoD WW II koji iz nekog razloga jos znam pokrenuti) 
Trenutno CoD igra oko 3-5k ljudi na PC, vjerovatno je na konzolama mozda malo bolja situacija, mislim da ni ovaj nece proci puno bolje.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
16 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Momci uskoro izlazi Post Scriptum igra

 

Tko želi pravi ww2 naslov neka ne traži dalje. Meni izgleda odlično i jedva čekam ljetni steam sale.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 12:29 (Korny1603987).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
bubimir5 kaže...
Horned Reaer kaže...

Hajde da vas pitam jel to samo u meni problem kad kažem da nemam što kvalitetno za odigrati? Jesam li ja jedini koji dan danas upali Diablo 2 , Crysis Warhead, Half Life (Black Messa) , Classic Doom ...jer nemam šta pošteno igrati

 

Definitivno ima masa boljih igara nego ove koje si nabrojao, evo sam neke od igara što sam igrao u zadnje 3 godine: Bloodborne, AC Syndicate ,Dying light the following, Persona 5, Pillars of Eternity, Dark Souls 2 SOTFS, TLOU NG+ +DLC, Nier: Automata, Diablo 3, Ori an the Blind Forest, Doom, FC3: Blood Dragon, Firewatch, Final Fantasy XV, Bioshock 2, Tales of Berseria, AC: Unity, Untill Dawn, Zelda: Breath of the WIld, Uncharted 1-2-3, Horizon Zero dawn, Metal Gear solid Phantom p. Rise of the Tomb Raider, Wolfenstein Old Blood, Batman Arkham Knight,Far Cry Primal, Trackmania Turbo,Dishonored, Broforce, Lara Croft and temple of Osiris, Uncharted 4, Fallout 4 + DLC, Overwatch, Witcher 3 NG+ DLC, Mad Max, Civilization 5, Dark Souls 3, WoW - Legion, Shadow Warrior 2,Final Fantasy IX, Battlefield 1...

I to nisu sve koje sam igrao i ovo je samo zadnje tri godine što sam JA igrao... Da baš nema ničeg interesantnog

 Vidi ovoga al se navio. Covjek govori o igrama koje su izasle u vrijeme parnog stoja a ti nabrajas ove nove koje si odigrao jednom navjerojatnije i uninstalirao. Ti si, koliko vidim, obican consumer.

Pitat cu te 2028 jesi nesto od ovog nabrojanog opet odigrao.

15 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops

A daj nemoj zezati, većina ih je dobrih igara i nisu samo za odigrati i zaboraviti. Svaka čast starinama, super igre, ali da nove nisu kvalitetne i da ne vrijede igranja je čisto pretjerivanje i teški subjektivizam.

 

Samo moram mu priznat, ovaj bubimir5  je puno toga igrao u posljednje 3 godine, hardcore gejmer.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Najbolje da 30 igara koje je odigrao drzi instaliranim na PCu :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
boxer kaže...

A daj nemoj zezati, većina ih je dobrih igara i nisu samo za odigrati i zaboraviti. Svaka čast starinama, super igre, ali da nove nisu kvalitetne i da ne vrijede igranja je čisto pretjerivanje i teški subjektivizam.

 

Samo moram mu priznat, ovaj bubimir5  je puno toga igrao u posljednje 3 godine, hardcore gejmer.

Što znači "teški" subjektivizam ?

Postoji li "lakši" ?!

Nije to pranje veša ručno ili voš makinom.

U starije igre, mislim na početek COD-a, početak novoga milenija, ulagalo se više emocija, "duše", nazovi to kako hoćeš. 

Prestao sam se sigrati neke 2013 godine jer su mi igre postale stupidne, bez ikakvog smisla, pucačine > udri kučku po tučku. Ovo nije nekakav "teški" subjektivizam, već moje i samo moje razmišljanje. s njim se netko može složiti ili ne, ne osuđujem nikoga.

Evo, u veljači kupih ponovo grafičku nakon pet godina, gtx 1050 ti i pogodi koje igre igram ?

Mogao sam kupiti i 1070 npr. ali, zbog čega, čemu ?

Radije sam dao "višak" za 512 GB SSD.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops

Stvarno čudno da se ovdje mora objašnjavati kolokvijalni govor. Znači proglasti stare igre jedino dobrim, a sve ostale novije bez duše, ovakvim ili onakvim je glupost. Niste u pravu i uopće niste objektivni. Ja nisam pričao o CoD-u (koji se isprao), nego sam se referirao na popis što je bubimir sastavio.

 

Ti si se zasitio igranja, i svi mi koji koji se igramo duže vremena sa sjetom gledamo na stare igre i emocije koje su nam izazivale, a nove meh. Ti u pucačini tražiš emocije i dušu, ja ih upalim kada hoću odmoriti mozak i ništa više...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
6 godina
protjeran
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Ma jok.

Volim uživati u virtualnoj prirodi, širokim mapama i u dosta krvi po bojnom polju, ali krvi koja je realistična.

Baš da to upusti "mozak", ne bih rekao. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
Spacecraft kaže...
bubimir5 kaže...
Horned Reaer kaže...

Hajde da vas pitam jel to samo u meni problem kad kažem da nemam što kvalitetno za odigrati? Jesam li ja jedini koji dan danas upali Diablo 2 , Crysis Warhead, Half Life (Black Messa) , Classic Doom ...jer nemam šta pošteno igrati

 

Definitivno ima masa boljih igara nego ove koje si nabrojao, evo sam neke od igara što sam igrao u zadnje 3 godine: Bloodborne, AC Syndicate ,Dying light the following, Persona 5, Pillars of Eternity, Dark Souls 2 SOTFS, TLOU NG+ +DLC, Nier: Automata, Diablo 3, Ori an the Blind Forest, Doom, FC3: Blood Dragon, Firewatch, Final Fantasy XV, Bioshock 2, Tales of Berseria, AC: Unity, Untill Dawn, Zelda: Breath of the WIld, Uncharted 1-2-3, Horizon Zero dawn, Metal Gear solid Phantom p. Rise of the Tomb Raider, Wolfenstein Old Blood, Batman Arkham Knight,Far Cry Primal, Trackmania Turbo,Dishonored, Broforce, Lara Croft and temple of Osiris, Uncharted 4, Fallout 4 + DLC, Overwatch, Witcher 3 NG+ DLC, Mad Max, Civilization 5, Dark Souls 3, WoW - Legion, Shadow Warrior 2,Final Fantasy IX, Battlefield 1...

I to nisu sve koje sam igrao i ovo je samo zadnje tri godine što sam JA igrao... Da baš nema ničeg interesantnog

 Vidi ovoga al se navio. Covjek govori o igrama koje su izasle u vrijeme parnog stoja a ti nabrajas ove nove koje si odigrao jednom navjerojatnije i uninstalirao. Ti si, koliko vidim, obican consumer.

Pitat cu te 2028 jesi nesto od ovog nabrojanog opet odigrao.

Od gore nabrojenih sam odigrao više od jednom: Bloodborne, Dying light, Persona 5,  TLOU, Nier, D3, Broforce, Uncharted, Witcher 3, BF1 (preko 500 sati), overwatch još igram stalno. I trenutno završavam beyond two sould i super mario na switchu.

9 godina
offline
Re: Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops
war3_tft kaže...
ZGamer kaže...

Preorder ... Sp mod za prošireni Mp(zombi i battle royale mod)...može 

 Imas preorder vec na bnet launcheru za 60 eura.

 Naručen preko Instant Gaming.com za 43 €∼ 0.00679000 BTC...prvi Cod za crypto 

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
16 godina
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

COD 2 je bio legenda. Najbolji ww2 fps nakon Medal of Honor.

 

Sada da vidimo Post Scriptum - ovo ostalo od COD serijala ne mislim nikad zaigrati.

 

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Objavljeni detalji za Call of Duty: Black Ops 4

Hvala bogu da i COD-u dodje kraj ili barem pauza nakon izvjesnog fijaska preplacenog zombie moda i vjerojatno zasicenog battleground ''vlaka''.MW i MW2 su mozda zadnji meni igrivi, kako SP tako i MP.Gajio nade za SP WWII no ispostavilo se bezrazlozno, grafika uobicajno COD od solidne do zasto to tako izgleda 2018te, prica nikakva, mehanika vozila grrr (treba zabraniti jeepove za sve vremena u COD-u), a stiskanje u sekvencama tipaka na PC-u ahhhhh.

Nadam se konacnoj propasti COD-a ili da odmori bar na 3-4 godine (wolfensteinu je dobro doso dugi odmor)

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice