Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20

poruka: 29
|
čitano: 7.700
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20".
15 godina
offline
Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20

"Iz Microsofta napominju da stara samostalna inačica paketa Office 2013 neće biti podržana u Windowsima 11, pa će oni koji prijeđu na taj novi operacijski sustav morati kupiti Office 2021 ili pak neku od pretplata na Microsoft 365.”

 

Ovo bi moglo i na sud. Najblaže rečeno - bezobrazluk.

 

 

morrisoN
 
13 0 hvala 0
7 godina
offline
Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 I Microsoft daje besplatno jednako kao Google, online na svojim stranicama.

15 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
morrisoN kaže...

"Iz Microsofta napominju da stara samostalna inačica paketa Office 2013 neće biti podržana u Windowsima 11, pa će oni koji prijeđu na taj novi operacijski sustav morati kupiti Office 2021 ili pak neku od pretplata na Microsoft 365.”

 

Ovo bi moglo i na sud. Najblaže rečeno - bezobrazluk.

 

 

 Zahvaljujući hardverskim ograničenjima, ionako mi neće raditi Windowsi 11 na računalu, pa me to ne brine. Još 4 godine sam miran, a do tad niti ne očekujem ništa od (tada) 10 godina starog računala.

Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20

I tako mi treba (za sada) onedrive 1TB, pa sam uzeo mjesečnu pretplatu; S njom dobijem skoro potpuni Office paket (Word, Excel, Outlook, Powerpoint, i još ponešto) tako da mi cijene ne znače previše, kad dođe vrijeme za nadogradnju to će mi se automatski na stroj instalirati.

 

Željno iščekujem i Windows 11, gledam sam prezentacije, djeluje fenomenalno.

Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Hoće li radit office 2016 i 2019. Njih se ne spominje.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 

Smiri se, ne nerviraj se!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 Sve to je to koliko para - toliko muzike. U paketima koje nabrajaš set funkcija i konfigurabilnost su minimalni, a mogućnosti skriptiranja ne postoje. IMHO za ozbiljan posao je MSoffice i dalje broj 1. Za vođenje kućnog budžeta i natipkati recept za bakin kolač su dobra i ta besplatna rješenja. 

16 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
morrisoN kaže...

"Iz Microsofta napominju da stara samostalna inačica paketa Office 2013 neće biti podržana u Windowsima 11, pa će oni koji prijeđu na taj novi operacijski sustav morati kupiti Office 2021 ili pak neku od pretplata na Microsoft 365.”

 

Ovo bi moglo i na sud. Najblaže rečeno - bezobrazluk.

 

 

Više nemam odvojbe oko prelaska na WIN 11.

4 godine
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
morrisoN kaže...

"Iz Microsofta napominju da stara samostalna inačica paketa Office 2013 neće biti podržana u Windowsima 11, pa će oni koji prijeđu na taj novi operacijski sustav morati kupiti Office 2021 ili pak neku od pretplata na Microsoft 365.”

 

Ovo bi moglo i na sud. Najblaže rečeno - bezobrazluk.

 

 

 A gle, ja imam Office 2013 na jednom laptopu s Win 8.1. Da, mogao sam napraviti besplatan upgrade na Win 10, ali nisam. Tako da ima ljudi koji ne rade upgrade na sve što se ponudi, nego rade na računalima. Nije to kritika tebi na tvoj komentar, nego opći komentar.

4 godine
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 Ja sam budala koja plaća Office. I to Office / Microsoft 365. Toliko sam ga malo platio na popustu i to legalno, u domaćoj trgovini, da više potrošim na kavu na automatu na poslu mjesečno. A imam 50GB za e-mail i 1TB za dokumente. Kada mi to više ne bude odgovarali, neću plaćati. I opet ću imati mailbox od 15GB i free dio Officea jer...

 

Google i Microsoft daju besplatno dio mogućnosti svojih Office alata svima, bezuvjetno. Prema tome, korisniku vulgaris niti ne treba puni Office za napisat žalbu plinari i sl.

 

Sve ostlao Google i Microsoft naplaćuju!

 

FOSS - i to je rješenje. Nedavno je izašao novi Libre office.

 

 

 

 

4 godine
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
BMT kaže...
morrisoN kaže...

"Iz Microsofta napominju da stara samostalna inačica paketa Office 2013 neće biti podržana u Windowsima 11, pa će oni koji prijeđu na taj novi operacijski sustav morati kupiti Office 2021 ili pak neku od pretplata na Microsoft 365.”

 

Ovo bi moglo i na sud. Najblaže rečeno - bezobrazluk.

 

 

 Zahvaljujući hardverskim ograničenjima, ionako mi neće raditi Windowsi 11 na računalu, pa me to ne brine. Još 4 godine sam miran, a do tad niti ne očekujem ništa od (tada) 10 godina starog računala.

 Moj je PC star 10 godine ili koji mjesec više. I radi 'ko zmaj. Mogu uložiti par tisuća kuna u novi dio PC-a (mb+cpu+memorija) samo da bih imao nove Win 11 koji ionako neće stići svima koji ih mogu imati u isti tren. I još dok se ispoliraju bugovi... Do 2025. ima vremena.

15 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Nadimak_forumaša kaže...
Hoće li radit office 2016 i 2019. Njih se ne spominje.

 na sedmici rade. pričekaj windows 12, još zadnjiju verziju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 Otvori svoju firmu, pa da te vidim kako ćeš u komunikaciji sa državom, državnim firmama i sl. raditi sa Google appom, nema šanse. Imamo firmu, preko 200 zaposlenih, od toga 15-20 njih je u upravi, komercijali, računovodstvu, da te vidim kako ćeš objasniti ljudima da moraju raditi u Google alatima a ne u MS Office? Kad ti nešto iz države pošalju u excellu, otvoriš u Google calc, a tablica se razleti, a ti hitno moraš poslat to njima nazad, kako ćeš to riješiti bez Officea, u LibreOffice? Probao i to, ni to nažalost ne ide, složiš nešto u tome i pošalješ ljudima u državnom aparatu, a oni ti vrate da ne mogu otvoriti ili da je neki problem. Vjeruj mi kao informatičar koji radi u ovoj firmi preko 10 godina, a u informatici već preko 20, pokušao sam sve. Ja se još mogu služiti i Libreofficeom i Googleom, ali kolegice koje imaju minimalno informatičko znanje, minimalno znanje stranih jezika, to je gotovo ne moguće. Čak sam pokušao i uvesti Linux u firmu, Jednostavno ne moguće, ljudi se bunili, pola stvari nije radilo, više sam proveo trčeći od kolegice do kolegice i rješavao osnovne stvari nego što sam radio u svom uredu. Na kraju svega, cijena koju firma plaća za te usluge MS Office i Windowsa je manja nego kolko te košta neučinkovitost i ne mogućnost normalnog rada. A na to i idu oni s tim. Evo imam još jedan primjer koji se dogodio prije par dana, zove me dobar frend, ima iPhone i htio bi imati najjeftinije moguće Office na njemu, jer moguće nabaviti licencu za Office kao što je moguće za komp (pc ili mac), nije naravno, bar ja nisam našao način, ali je on poslije skužio da može preko sina koji ide u srednju pa može preko njegove školske licence, uglavnom da skratim, pitam ga zakaj mu posebno to treba. Ima svoj obrt i radi ponekad sa državom pa mora ponekad slati ponude, isto tako mora slati svom računovodstu neke stvari i od njih dobiva neke druge, i treba mu za to office jer ostalo jednostavno nije dovoljno dobro, previše ima problema i gluposti koje mu se dešavaju kad pokušava nekaj drugo korisiti i nema vremena s tim se zezat, jer stoji ne radi i ne zarađuje.

7 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Schtefek kaže...
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 Otvori svoju firmu, pa da te vidim kako ćeš u komunikaciji sa državom, državnim firmama i sl. raditi sa Google appom, nema šanse. Imamo firmu, preko 200 zaposlenih, od toga 15-20 njih je u upravi, komercijali, računovodstvu, da te vidim kako ćeš objasniti ljudima da moraju raditi u Google alatima a ne u MS Office? Kad ti nešto iz države pošalju u excellu, otvoriš u Google calc, a tablica se razleti, a ti hitno moraš poslat to njima nazad, kako ćeš to riješiti bez Officea, u LibreOffice? Probao i to, ni to nažalost ne ide, složiš nešto u tome i pošalješ ljudima u državnom aparatu, a oni ti vrate da ne mogu otvoriti ili da je neki problem. Vjeruj mi kao informatičar koji radi u ovoj firmi preko 10 godina, a u informatici već preko 20, pokušao sam sve. Ja se još mogu služiti i Libreofficeom i Googleom, ali kolegice koje imaju minimalno informatičko znanje, minimalno znanje stranih jezika, to je gotovo ne moguće. Čak sam pokušao i uvesti Linux u firmu, Jednostavno ne moguće, ljudi se bunili, pola stvari nije radilo, više sam proveo trčeći od kolegice do kolegice i rješavao osnovne stvari nego što sam radio u svom uredu. Na kraju svega, cijena koju firma plaća za te usluge MS Office i Windowsa je manja nego kolko te košta neučinkovitost i ne mogućnost normalnog rada. A na to i idu oni s tim. Evo imam još jedan primjer koji se dogodio prije par dana, zove me dobar frend, ima iPhone i htio bi imati najjeftinije moguće Office na njemu, jer moguće nabaviti licencu za Office kao što je moguće za komp (pc ili mac), nije naravno, bar ja nisam našao način, ali je on poslije skužio da može preko sina koji ide u srednju pa može preko njegove školske licence, uglavnom da skratim, pitam ga zakaj mu posebno to treba. Ima svoj obrt i radi ponekad sa državom pa mora ponekad slati ponude, isto tako mora slati svom računovodstu neke stvari i od njih dobiva neke druge, i treba mu za to office jer ostalo jednostavno nije dovoljno dobro, previše ima problema i gluposti koje mu se dešavaju kad pokušava nekaj drugo korisiti i nema vremena s tim se zezat, jer stoji ne radi i ne zarađuje.

 

56-tero nas (uskoro nadam se još 10ak više) radimo na Google Workspace-u godinama bez ikakvog problema.

Davno prije sam radio u jednoj gradskoj firmi (cca130 zaposlenih) i svi su koristili libreoffice bez ikakvih većih problema.

7 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
jozef kaže...
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 Sve to je to koliko para - toliko muzike. U paketima koje nabrajaš set funkcija i konfigurabilnost su minimalni, a mogućnosti skriptiranja ne postoje. IMHO za ozbiljan posao je MSoffice i dalje broj 1. Za vođenje kućnog budžeta i natipkati recept za bakin kolač su dobra i ta besplatna rješenja. 

https://developers.google.com/apps-script/overview

9 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

Samo budale mogu plaćati "office" programe !

Google,Apple ga daju free, FOSS verzija ima na hrpe.

M$ i dalje u borbi protiv interneta kao neki od njegovih osnivača.

Dobro da ne naplaćuju word,excel,outlok po napisanom slovu 

 

S jedne strane si u pravu, ali računaj da je problem što hrpe dokumenata koje su u opticaju u poslovnom svijetu traže određeni stupanj kompatibilnosti koje pruža samo MS Office, s obzirom da su ti dokumenti kreirani u MS Officeu. I imaš korisnike koji uživaju radeći PowerPoint prezentacije i ne mogu se priviknuti na drugi program. I onda takvi otkriju i MS Sway. I kako ćeš takvog korisnika uvjeriti da ne treba MS Office?

Svojedobno kad sam radio grafičku pripremu, bio mi je problem od naručitelja dobiti PDF verziju njegovog dokumenta iz Worda, morao sam potrošiti brdo vremena da korisnika uvjerim da je prijelom teksta u Wordu drugačiji ako je samo drugi pisač odabran kao defaultni.

 

Ono što ja Microsoftu zamjeram je nepostojanje mogućnosti nadoplate (upgradea) starije verzije punog paketa jednokratne licence Officea na noviju verziju. Ovo sad postaje sprdnja s korisnicima da stariju legalnu verziju Officea ne možeš koristiti na novijoj verziji Windowsa.

16 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Schtefek kaže...

 Otvori svoju firmu, pa da te vidim kako ćeš u komunikaciji sa državom, državnim firmama i sl. ...

 

Sve objašnjeno.

Privatni korisnici su sasvim jedan drugi svijet,

gdje stvari složiš kako god ti padne na pamet i najviše odgovara isključivo tebi -

što mnogim pojedincima nije jasno, pa lupetaju gluposti.

 

 

Ukratko:

besplatne alternative su sjajne, da, ali glavobolje koje proizlaze iz nekompatibilnosti

imaju ogroman potencijal koštati puno više para (i živaca) od licence Office paketa.

Mislim, ne sviđa se ni meni što je tako,

ali nema tu nekog posebnog izbora ako si ne želiš stvoriti probleme.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 13:11 (fler).
15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Thinker kaže...

S jedne strane si u pravu, ali računaj da je problem što hrpe dokumenata koje su u opticaju u poslovnom svijetu traže određeni stupanj kompatibilnosti koje pruža samo MS Office, s obzirom da su ti dokumenti kreirani u MS Officeu. I imaš korisnike koji uživaju radeći PowerPoint prezentacije i ne mogu se priviknuti na drugi program. I onda takvi otkriju i MS Sway. I kako ćeš takvog korisnika uvjeriti da ne treba MS Office?

Svojedobno kad sam radio grafičku pripremu, bio mi je problem od naručitelja dobiti PDF verziju njegovog dokumenta iz Worda, morao sam potrošiti brdo vremena da korisnika uvjerim da je prijelom teksta u Wordu drugačiji ako je samo drugi pisač odabran kao defaultni.

 

Ono što ja Microsoftu zamjeram je nepostojanje mogućnosti nadoplate (upgradea) starije verzije punog paketa jednokratne licence Officea na noviju verziju. Ovo sad postaje sprdnja s korisnicima da stariju legalnu verziju Officea ne možeš koristiti na novijoj verziji Windowsa.

 

Da, za poslovni svijet je Office defacto standard, i dobro je da je. Zamislimo kako bi tek bilo da nije i da svatko šalje sve što mu padne na pamet.

 

Bilo je i kod nas u firmi pokušaja prelaska na free verzije, pogotovo u početku firme, pa se od toga odustalo kad je šef izgubio prezentaciju napravljenu u Libre officeu noć prije važnog sastanka radi corruptanog file. Bilo je to davno, sad je situacija vjerojatno bolja, ali imamo pametnije stvari na koje se koncentriramo - npr. da rješavamo kompleksne probleme kupcu, a ne da gubimo živce i vrijeme na free rješenja.

 

Evo, sad sam otvorio sa google docsom jedan word koji je normalan u mojoj komunikaciji sa kupcima i partnerima i google docs je napisao:

Some Word features can't be displayed in Google Docs and will be dropped if you make changes

Naravno, layout stranica nije niti približno isti kao u originalu u Wordu, a neke stvari niti ne izgledaju isto iako su na istim mjestima. A to je dosta nezgodno ako više ljudi u više firmi radi na istom dokumentu prilikom pisanja specifikacija i sl.

 

Uglavnom ima free rješenja za sve aplikacije, no neke se isplati platiti čisto za mirni san i jednostavniji život. Čak i privatno. Plaćam 75kn mjesečno za Family Office 365 i ne razmišljam o tome. Jeftinije je od HRT pretplate. Isplatilo bi se i samo radi OneDrive 6TB koje dobiješ. Imam ga na svim kompovima i tabletima. Klinci imaju besplatno Office preko škole i fakulteta i tamo isto rade u tim aplikacijama. 

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
ludizao kaže...

Sve te nove funkcije bih zamijenio za mogućnost da Word otvori pdf tako da se može normalno editirati, ali to ću dobiti nikada pa ni tada.

 Više manje je to moguće. Word radi konverziju PDF-a u svoj format, a poslije ga samo snimiš u PDF.

 

EDIT: Word 365.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 16:14 (zelenapaprika).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
zelenapaprika kaže...
ludizao kaže...

Sve te nove funkcije bih zamijenio za mogućnost da Word otvori pdf tako da se može normalno editirati, ali to ću dobiti nikada pa ni tada.

 Više manje je to moguće. Word radi konverziju PDF-a u svoj format, a poslije ga samo snimiš u PDF.

 

OneDrive ima isto tu mogućnost, čak i sa tableta. Samo je pitanje što znači "normalno editirati".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Bitanga kaže...
zelenapaprika kaže...
ludizao kaže...

Sve te nove funkcije bih zamijenio za mogućnost da Word otvori pdf tako da se može normalno editirati, ali to ću dobiti nikada pa ni tada.

 Više manje je to moguće. Word radi konverziju PDF-a u svoj format, a poslije ga samo snimiš u PDF.

 

OneDrive ima isto tu mogućnost, čak i sa tableta. Samo je pitanje što znači "normalno editirati".

 Ako je nešto vrlo složeno, poput neke publikacije koja ima 101 štos zašto nešto mora izgledati kako izgleda, to se editira u profi alatu za tu namjenu. Ali za neki pravilnik, ponudu ili nešto treće, editiranje PDF-a u Wordu 365 ide. Isprobano.

15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
ludizao kaže...
Bitanga kaže...
Samo je pitanje što znači "normalno editirati".

 

Znači da ti Word prilikom konverzije ne promijeni razmake u ćelijama tablice, da ne napravi svu silu nepotrebnih section breakova, da hrpu elemenata koji su trebali biti inline ne stavi in front od text i sl. veselja.

Brže se napravi novi dokument od nule nego da se takva traljava konverzija ide dorađivati.

 

Ma ok, al to je dio koji se tiče "otvaranja PDF dokumenta". "normalno editiranje" je priča za sebe :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
MS Office je standard. Nepisani, ali stvarni. Sve drugo su već gore rekli.
Dugo pamtim i više puta sudjelovao sam u pokušajima zamjene Officea alternativama. Neuspješno i frustrirajuće. Stariji će se sjetiti i WordPerfect officea i IBM-ovog officea. Nisu bili loši, ali nisu bili 100% kompatibilni s MS-ovim i nestali su. Bilo je priča da im Microsoft namjerno nije davao sve tehničke informacije, već je za sebe koristio nedokumentirane API naredbe koje drugima nisu bile poznate/dostupne.
Sviđalo nam se to ili ne, nemamo baš puno izbora. A Microsoft pomalo diže cijene. Zato što može.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
MS Office je standard. Nepisani, ali stvarni. Sve drugo su već gore rekli.
Dugo pamtim i više puta sudjelovao sam u pokušajima zamjene Officea alternativama. Neuspješno i frustrirajuće. Stariji će se sjetiti i WordPerfect officea i IBM-ovog officea. Nisu bili loši, ali nisu bili 100% kompatibilni s MS-ovim i nestali su. Bilo je priča da im Microsoft namjerno nije davao sve tehničke informacije, već je za sebe koristio nedokumentirane API naredbe koje drugima nisu bile poznate/dostupne.
Sviđalo nam se to ili ne, nemamo baš puno izbora. A Microsoft pomalo diže cijene. Zato što može.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Objavljene cijene i sve nove funkcije u Officeu 20

trebate se maknuti iz okvira HR. 

Ovdje život nije nastao, a niti je IT kao takav nastao u hr, kao što hr nije relevantna za nekakve "standarde" koje spominjete.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 8:08 (CrniPero).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

trebate se maknuti iz okvira HR. 

Ovdje život nije nastao, a niti je IT kao takav nastao u hr, kao što hr nije relevantna za nekakve "standarde" koje spominjete.

 

 

Zašto bi se maknuli iz okvira HR, kad živimo i radimo u HR, a iskustvo nam pokazuje da se u našem poslu s cijelim svijetom razmjenjuju isključivo MS Office dokumenti. 

A ti nas proglašavaš budalama što plaćamo jedan vrhunski softverski paket koji nam rješava hrpu problema. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
Bitanga kaže...
CrniPero kaže...

trebate se maknuti iz okvira HR. 

Ovdje život nije nastao, a niti je IT kao takav nastao u hr, kao što hr nije relevantna za nekakve "standarde" koje spominjete.

 

 

Zašto bi se maknuli iz okvira HR, kad živimo i radimo u HR, a iskustvo nam pokazuje da se u našem poslu s cijelim svijetom razmjenjuju isključivo MS Office dokumenti. 

A ti nas proglašavaš budalama što plaćamo jedan vrhunski softverski paket koji nam rješava hrpu problema. 

 isss..

Da naravno, u pravu si !

15 godina
online
Re: Objavljene cijene i sve nove funkcije u Office
CrniPero kaže...

 isss..

Da naravno, u pravu si !

 

Nisam, ti si! A mi smo budale.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice