Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

poruka: 8
|
čitano: 2.870
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja".
10 godina
protjeran
offline
Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

¨Kompanije potpisnice Ugovora trebale bi osigurati da pristup Internetu bude omogućen svima i da si ga korisnici mogu priuštiti¨

 

Ovakvo što bih potpisao samo kad bi bio duboko retardiran čovjek koji ne misli da bi Internet trebao biti besplatan i onome tko ga si ne može priuštiti.

Uh kako su kompanije odmah podržale prijedlog.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.11.2019 6:02 (McFly333).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

Kakva debilana. I još potpisnik "pošteni" google.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

ma nek se webu, i on i kompanije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Lee
McFly333 kaže...

¨Kompanije potpisnice Ugovora trebale bi osigurati da pristup Internetu bude omogućen svima i da si ga korisnici mogu priuštiti¨

 

Ovakvo što bih potpisao samo kad bi bio duboko retardiran čovjek koji ne misli da bi Internet trebao biti besplatan i onome tko ga si ne može priuštiti.

Uh kako su kompanije odmah podržale prijedlog.

Vjerojatno ciljaju na to da se pristup internetu uvrsti u temeljna ljudska prava. Na kraju krajeva, ukoliko nemas pristup internetu, automatski se nalazis u poprilicno podredenom polozaju prema onima koji ga imaju te ce ti put kroz zivot (u trenutnom drustvenom uredenju) biti puno tezi.

 

Vidim dodirne tocke s:

11. Sloboda izražavanja i informiranja
14. Pravo na obrazovanje

 

Usput sam se podsjetio ostalih tocaka, odnosno koliko je danasnje drustvo/uredenje u raskoraku s njima. Zalosno.

6 godina
offline
Re: Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Lee
Google je od www napravio ono što RTL radi s reklamama...na djelu je reklamni mobbing

i onda poput mafije ako ne želiš da te maltretiraju s reklamama plati reket da ih nema
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Lee
Samo nek ne dira nista niti on, ni itko drugi. Ljudi ce sebi sami napraviti kako im bude pasalo. Nis ne fali netu do sada.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

lakše je uvidjeti veličinu ideje a i njegovu očinsku brigu sa malo podloge 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljen "plan za spas weba" Tima Berners-Leeja

...te razvijati tehnologije koje potiču ono najbolje u ljudima a potiskuju ono loše.

prije izaziva, hvata se u koštac sa a ne potiskuje

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice